Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 1. tř. sk. A
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Danaj Tomáš, Kraml VáclavKaučuk Kralupy n.Vlt. "A"70100.00%
2.Brabec Stanislav, Kos ZdeněkKST Rakovník "C"-EDISON8188.89%
3.Drož Jan, Landa MiloslavSokol Hudlice "B"5183.33%
4.Srch Radek, Dlouhý JiříTTC Příbram14382.35%
5.Šulc Dalibor, Štros JanKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"11378.57%
6.Moravec Milan, Spiegl RichardSokol Lány9375.00%
7.Zajíček Michal, Čížek PavelSpartak Rožmitál14573.68%
8.Baier Robert, Protiva LukášSlovan Lochovice7370.00%
9.Koros Pavel, Kubát PavelSokol Hořovice "B"9469.23%
10.Danaj Tomáš, Dvořák Milan ml.Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"4266.67%
11.Košák Vojtěch, Silavecký LadislavTTC Příbram11664.71%
12.Tkačuk Roman, Šulc MartinKaučuk Kralupy n.Vlt. "A"5362.50%
13.Jícha František, Kohout TomášSKST Sokol Veltrusy8561.54%
14.Jirásek Jiří, Tesárek JiříSKST Sokol Veltrusy9660.00%
15.Šulc Martin, Dvořák Milan ml.Kaučuk Kralupy n.Vlt. "A"4357.14%
16.Drož Jan, Homolka PavelSokol Hudlice "B"5455.56%
17.Budělovský Petr, Zitta PřemyslSlovan Lochovice5550.00%
18.Brabec Stanislav, Kadeřábek MilanKST Rakovník "C"-EDISON3350.00%
19.Křemen Josef, Jančiga RomanSokol Žebrák6650.00%
20.Eisenreich Jindřich ml., Eisenreich Jindřich st.Spartak Rožmitál7846.67%
21.Prágr Lukáš, Vychodil LuděkTTC Kladno "B"3442.86%
22.Landa Miloslav, Roziňák JanSokol Hudlice "B"2433.33%
23.Protiva Lukáš, Zitta PřemyslSlovan Lochovice2433.33%
24.Čepelák Vladimír st., Ungr Jan II.Sokol Hořovice "B"61233.33%
25.Kačírek Lubomír, Pánek JanKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"2528.57%
26.Jícha František, Kříšťan JiříSKST Sokol Veltrusy2625.00%
27.Spousta Jan, Roztočil JiříSokol Žebrák3925.00%
28.Moravec Petr st., Hrbek JiříSokol Lány2820.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Homolka Pavel, Landa MiloslavSokol Hudlice "B"30100.00%
2.Zítek Patrik, Budělovský PetrSlovan Lochovice30100.00%
3.Mrhal Tomáš, Prágr LukášTTC Kladno "B"30100.00%
4.Šulc Dalibor, Kačírek LubomírKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"20100.00%
5.Nevolný Milan, Zitta PřemyslSlovan Lochovice20100.00%
6.Přibík Jan, Kos ZdeněkKST Rakovník "C"-EDISON20100.00%
7.Dlouhý Jiří, Brabenec VáclavTTC Příbram20100.00%
8.Palan Vladimír, Hollein Martin ing.Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"10100.00%
9.Hubinger Lukáš, Landa MiloslavSokol Hudlice "B"10100.00%
10.Eisenreich Jindřich ml., Dropa MilošSpartak Rožmitál10100.00%
11.Moravec Petr st., Spiegl RichardSokol Lány10100.00%
12.Homolka Pavel, Roziňák JanSokol Hudlice "B"10100.00%
13.Havlíček Tomáš, Mrhal TomášTTC Kladno "B"10100.00%
14.Roziňák Jan, Hubinger LukášSokol Hudlice "B"10100.00%
15.Dvořák Milan ml., Kraml VáclavKaučuk Kralupy n.Vlt. "A"10100.00%
16.Bělohlávek Jiří, Čepelák Vladimír st.Sokol Hořovice "B"10100.00%
17.Přibík Jan, Kettner MartinKST Rakovník "C"-EDISON10100.00%
18.Brabcová Alžběta, Šebek TomášKST Rakovník "C"-EDISON10100.00%
19.Roziňák Jan, Stehlík Jan ml.Sokol Hudlice "B"10100.00%
20.Ungr Jan II., Čepelák Vladimír ml.Sokol Hořovice "B"10100.00%
21.Protiva Lukáš, Skalka JosefSlovan Lochovice10100.00%
22.Přibík Jan, Brabec StanislavKST Rakovník "C"-EDISON10100.00%
23.Danaj Tomáš, Šulc MartinKaučuk Kralupy n.Vlt. "A"4180.00%
24.Levenec Petr, Vychodil LuděkTTC Kladno "B"3175.00%
25.Rezek Jan, Kettner MartinKST Rakovník "C"-EDISON3175.00%
26.Havlíček Tomáš, Levenec PetrTTC Kladno "B"3175.00%
27.Roztočil Jiří, Jančiga RomanSokol Žebrák3260.00%
28.Havlíček Tomáš, Mencl JiříTTC Kladno "B"3260.00%
29.Moravec Milan, Jirkovský VáclavSokol Lány3260.00%
30.Baier Robert, Budělovský PetrSlovan Lochovice1150.00%
31.Moravec Petr st., Jirkovský VáclavSokol Lány2250.00%
32.Mencl Jiří, Vychodil LuděkTTC Kladno "B"2250.00%
33.Kadeřábek Milan, Kos ZdeněkKST Rakovník "C"-EDISON1150.00%
34.Kuška Miroslav, Kunc PetrSokol Žebrák1150.00%
35.Přibík Jan, Šebek TomášKST Rakovník "C"-EDISON1150.00%
36.Tesárek Jiří, Kříšťan JiříSKST Sokol Veltrusy1150.00%
37.Nevolný Milan, Protiva LukášSlovan Lochovice1150.00%
38.Mencl Jiří, Vospálek MiroslavTTC Kladno "B"2250.00%
39.Šulc Dalibor, Pánek JanKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"2250.00%
40.Pánek Jan, Palan JanKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"1233.33%
41.Koros Pavel, Pancíř JosefSokol Hořovice "B"1233.33%
42.Hubinger Lukáš, Vlach JiříSokol Hudlice "B"1233.33%
43.Mencl Jiří, Pachman TomášTTC Kladno "B"1233.33%
44.Hrbek Jiří, Jirkovský VáclavSokol Lány1233.33%
45.Dvořák Milan ml., Tkačuk RomanKaučuk Kralupy n.Vlt. "A"1233.33%
46.Eisenreich Jindřich ml., Staník DanielSpartak Rožmitál1233.33%
47.Ebert Tomáš ml., Vychodil LuděkTTC Kladno "B"1233.33%
48.Křemen Josef, Kunc PetrSokol Žebrák1325.00%
49.Jirásek Jiří, Kříšťan JiříSKST Sokol Veltrusy1325.00%
50.Lážnovský Jiří, Pachman TomášTTC Kladno "B"1325.00%
51.Šebek Tomáš, Rezek JanKST Rakovník "C"-EDISON1420.00%
52.Rezek Jan, Přibík JanKST Rakovník "C"-EDISON1420.00%
53.Moravec Petr st., Moravec Ladislav ml.Sokol Lány1420.00%
54.Ječmen Jaroslav, Ondráček OldřichTTC Příbram010.00%
55.Točík Ondřej, Šulc MartinKaučuk Kralupy n.Vlt. "A"010.00%
56.Šulc Dalibor, Palan VladimírKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"010.00%
57.Vaculík Stanislav st., Nový OtoSokol Hudlice "B"010.00%
58.Košák Vojtěch, Ondráček OldřichTTC Příbram010.00%
59.Moravec Ladislav ml., Moravec MilanSokol Lány010.00%
60.Eisenreich Jindřich st., Zajíček MichalSpartak Rožmitál010.00%
61.Kettner Martin, Šebek TomášKST Rakovník "C"-EDISON010.00%
62.Koros Pavel, Čepelák Vladimír st.Sokol Hořovice "B"010.00%
63.Landa Miloslav, Vlach JiříSokol Hudlice "B"010.00%
64.Čepelák Vladimír ml., Čepelák Vladimír st.Sokol Hořovice "B"010.00%
65.Cajthaml Pavel, Macháček PavelSokol Žebrák010.00%
66.Spiegl Richard, Moravec Ladislav ml.Sokol Lány010.00%
67.Koros Pavel, Bělohlávek JiříSokol Hořovice "B"010.00%
68.Šulc Martin, Točík RadekKaučuk Kralupy n.Vlt. "A"010.00%
69.Batka Lukáš, Točík OndřejKaučuk Kralupy n.Vlt. "A"010.00%
70.Heger Mikuláš, Novotný FrantišekSokol Hořovice "B"010.00%
71.Boháč Milan, Kohout TomášSKST Sokol Veltrusy010.00%
72.Eisenreich Jindřich ml., Čížek PavelSpartak Rožmitál010.00%
73.Špička Jiří, Koros PavelSokol Hořovice "B"010.00%
74.Skalka Josef, Nevolný MilanSlovan Lochovice010.00%
75.Hubinger Lukáš, Vaculík Stanislav st.Sokol Hudlice "B"010.00%
76.Roziňák Jan, Stehlík Jan st.Sokol Hudlice "B"010.00%
77.Košák Vojtěch, Dlouhý JiříTTC Příbram010.00%
78.Brabec Stanislav, Rezek JanKST Rakovník "C"-EDISON010.00%
79.Štros Jan, Holan JosefKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"010.00%
80.Jirásek Jiří, Hrdlička PavelSKST Sokol Veltrusy010.00%
81.Pánek Jan, Vajner TomášKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"010.00%
82.Silavecký Ladislav, Ondráček OldřichTTC Příbram010.00%
83.Čepelák Vladimír st., Novák OndřejSokol Hořovice "B"010.00%
84.Roztočil Jiří, Křemen JosefSokol Žebrák010.00%
85.Spousta Jan, Křemen JosefSokol Žebrák010.00%
86.Moravec Milan, Hrbek JiříSokol Lány010.00%
87.Vaculík Stanislav st., Drož JanSokol Hudlice "B"010.00%
88.Ječmen Jaroslav, Dlouhý JiříTTC Příbram010.00%
89.Spousta Jan, Jančiga RomanSokol Žebrák020.00%
90.Palan Vladimír, Palan JanKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"020.00%
91.Kadeřábek Milan, Šebek TomášKST Rakovník "C"-EDISON020.00%
92.Eisenreich Jindřich ml., Hořejší MiroslavSpartak Rožmitál020.00%
93.Koros Pavel, Novák OndřejSokol Hořovice "B"020.00%
94.Roziňák Jan, Vlach JiříSokol Hudlice "B"020.00%
95.Kadeřábek Milan, Přibík JanKST Rakovník "C"-EDISON020.00%
96.Roztočil Jiří, Kunc PetrSokol Žebrák020.00%
97.Palan Vladimír, Pánek JanKaučuk Kralupy n.Vlt. "B"020.00%
98.Vajner Tomáš, Hollein Martin ing.Kaučuk Kralupy n.Vlt. "B"020.00%
99.Sklenář Tomáš, Stehlík Jan ml.Sokol Hudlice "B"020.00%
100.Danaj Tomáš, Tkačuk RomanKaučuk Kralupy n.Vlt. "A"030.00%
101.Vaculík Stanislav st., Roziňák JanSokol Hudlice "B"030.00%
102.Budělovský Petr, Nevolný MilanSlovan Lochovice050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy