Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 2. tř. sk. B
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Zajíček Petr, Zajíček MichalSokol Kosmonosy60100.00%
2.Břetenář Petr, Procházka Miroslav ml.Sokol Krchleby16194.12%
3.Durdis Petr st., Veselý PavelSokol Kosmonosy14287.50%
4.Dvořák Jaroslav, Počarovský PavelSokol Sadská "C"7187.50%
5.Fuka Martin, Nováček PetrAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work5271.43%
6.Balog Josef, Kaňka Luděk ml.TTC Bělá p.B. "C"7370.00%
7.Kroupa Milan, Kunst JosefTTC Josefův Důl14766.67%
8.Fedačka Michal, Vydra MilanSokol Sadská "B"13765.00%
9.Máka Jiří, Vojáček JiříSokol Sadská "B"5362.50%
10.Počarovský Pavel, Motl MilanSokol Sadská "C"5362.50%
11.Pospíšil Libor, Trnka VáclavSokol Sadská "C"8561.54%
12.Sádlo Josef, Bittner MiloslavSokol Lysá n.L.8561.54%
13.Ouda Pavel, Štěpánek PetrSokol Přezletice11761.11%
14.Kučera Pavel, Kemr VáclavSokol Krchleby7558.33%
15.Kaňka Jakub, Slobodzian JakubTTC Bělá p.B. "C"8657.14%
16.Pácha Robin, Grill JosefTTC Josefův Důl4357.14%
17.Šádek Jiří, Čech JiříTTC STEER Mladá Boleslav6554.55%
18.Horsák Oldřich, Zajíček MichalSokol Kosmonosy6650.00%
19.Slunéčko Radek, Weishaupt RobertSokol Přezletice101050.00%
20.Kouřil Lubomír, Antoš PetrAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work3350.00%
21.Haas Václav, Hoďák VáclavSokol Mnichovo Hradiště "C"81142.11%
22.Řehořek Josef, Postelt TomášTTC STEER Mladá Boleslav71041.18%
23.Novák Lukáš, Havel MartinSokol Lysá n.L.3537.50%
24.Kouřil Lubomír, Loudín PřemyslAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work2433.33%
25.Šádek Jiří, Živný JosefTTC STEER Mladá Boleslav2433.33%
26.Máka Jiří, Wagner Jaroslav ml.Sokol Sadská "B"2433.33%
27.Beniš Ondřej, Knobloch PavelSokol Mnichovo Hradiště "C"4930.77%
28.Vošahlík Radek, Zatřepálková LenkaTTC Brandýs n.L. "C"3730.00%
29.Grill Josef, Veselý JaroslavTTC Josefův Důl1516.67%
30.Bittner Miloslav, Havel MartinSokol Lysá n.L.1614.29%
31.Novák Lukáš, Vlček JanSokol Lysá n.L.1614.29%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Paclt Milan, Procházka Miroslav ml.Sokol Krchleby20100.00%
2.Loudín Přemysl, Nováček PetrAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work10100.00%
3.Havel Martin, Sádlo JosefSokol Lysá n.L.10100.00%
4.Kemr Václav, Břetenář PetrSokol Krchleby10100.00%
5.Hlubůček Bohuslav, Hubáček JiříSokol Sadská "C"10100.00%
6.Zahrádka Michal, Fuka MartinAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work10100.00%
7.Motl Milan, Hlubůček BohuslavSokol Sadská "C"10100.00%
8.Niedermertl Zdeněk, Antoš PetrAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work10100.00%
9.Popelka Zdeněk, Wagner Jaroslav ml.Sokol Sadská "B"10100.00%
10.Zahrádka Michal, Hendrych PetrAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work10100.00%
11.Hendrych Petr, Fuka MartinAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work10100.00%
12.Kliment Martin, Kirnig JanTTC Brandýs n.L. "C"10100.00%
13.Hendrych Jan, Wagner Jaroslav ml.Sokol Sadská "B"10100.00%
14.Antoš Petr, Kopecký KarelAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work10100.00%
15.Máka Jiří, Vydra MilanSokol Sadská "B"10100.00%
16.Kučera Pavel, Břetenář PetrSokol Krchleby10100.00%
17.Adámek Zdeněk, Cinek PetrTTC Brandýs n.L. "C"10100.00%
18.Ryšavý Martin st., Zatřepálek PetrTTC Brandýs n.L. "C"10100.00%
19.Durdis Petr ml., Horsák OldřichSokol Kosmonosy10100.00%
20.Durdis Petr st., Zajíček MichalSokol Kosmonosy10100.00%
21.Adámek Zdeněk, Zatřepálková LenkaTTC Brandýs n.L. "C"3175.00%
22.Krucký Rudolf, Kapras KarelTTC Bělá p.B. "C"3175.00%
23.Durdis Petr ml., Veselý PavelSokol Kosmonosy3175.00%
24.Motl Milan, Trnka VáclavSokol Sadská "C"2166.67%
25.Zahrádka Michal, Zahrádka ZdeněkAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work2166.67%
26.Krucký Rudolf, Balog JosefTTC Bělá p.B. "C"3260.00%
27.Paclt Milan, Kučera PavelSokol Krchleby3260.00%
28.Loudín Přemysl, Antoš PetrAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work1150.00%
29.Loudín Přemysl, Zahrádka MichalAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work2250.00%
30.Kapras Karel, Kaňka Luděk ml.TTC Bělá p.B. "C"1150.00%
31.Kaňka Luděk ml., Slobodzian JakubTTC Bělá p.B. "C"1150.00%
32.Slunéčko Radek, Teplý Stanislav st.Sokol Přezletice1150.00%
33.Loudín Přemysl, Zahrádka ZdeněkAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work2250.00%
34.Paclt Milan, Kemr VáclavSokol Krchleby2250.00%
35.Adámek Zdeněk, Copák JurajTTC Brandýs n.L. "C"1150.00%
36.Knobloch Pavel, Šťastný JindřichSokol Mnichovo Hradiště "C"2340.00%
37.Grill Josef, Zajíček MartinTTC Josefův Důl2340.00%
38.Vojáček Jiří, Wagner Jaroslav ml.Sokol Sadská "B"1233.33%
39.Živný Josef, Postelt TomášTTC STEER Mladá Boleslav1233.33%
40.Pácha Robin, Veselý JaroslavTTC Josefův Důl1233.33%
41.Zatřepálková Lenka, Mühlfeit LubošTTC Brandýs n.L. "C"1233.33%
42.Balcar Jaromír, Kaňka JakubTTC Bělá p.B. "C"1233.33%
43.Ouda Pavel, Weishaupt AntonínSokol Přezletice1325.00%
44.Mühlfeit Luboš, Ryšavý Martin st.TTC Brandýs n.L. "C"1420.00%
45.Mühlfeit Luboš, Vošahlík RadekTTC Brandýs n.L. "C"010.00%
46.Křepela Miroslav, Wagner Jaroslav ml.Sokol Sadská "B"010.00%
47.Kaňka Luděk ml., Krucký RudolfTTC Bělá p.B. "C"010.00%
48.Heilek Milan, Heilek MiroslavAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work010.00%
49.Sluka Čeněk, Zahrádka MichalAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work010.00%
50.Zatřepálek Petr, Šumelda AlanTTC Brandýs n.L. "C"010.00%
51.Zatřepálková Lenka, Ryšavý Martin st.TTC Brandýs n.L. "C"010.00%
52.Kirnig Jan, Mühlfeit LubošTTC Brandýs n.L. "C"010.00%
53.Novák Lukáš, Sádlo JosefSokol Lysá n.L.010.00%
54.Pospíšil Libor, Trejdl DušanSokol Sadská "C"010.00%
55.Šádek Jiří, Řehořek JosefTTC STEER Mladá Boleslav010.00%
56.Počarovský Pavel, Hubáček JiříSokol Sadská "C"010.00%
57.Zajíček Michal, Durdis Petr ml.Sokol Kosmonosy010.00%
58.Řehořek Josef, Syrový VáclavTTC STEER Mladá Boleslav010.00%
59.Ryšavý Martin st., Kirnig JanTTC Brandýs n.L. "C"010.00%
60.Copák Juraj, Mühlfeit LubošTTC Brandýs n.L. "C"010.00%
61.Antoš Petr, Zahrádka MichalAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work010.00%
62.Veselý Jaroslav, Kunst JosefTTC Josefův Důl010.00%
63.Vošahlík Radek, Adámek ZdeněkTTC Brandýs n.L. "C"010.00%
64.Hoďák Václav, Beniš OndřejSokol Mnichovo Hradiště "C"010.00%
65.Kouřil Lubomír, Nováček PetrAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work010.00%
66.Nováček Petr, Zahrádka MichalAŠ Mladá Boleslav "C"-VD Work010.00%
67.Hoďák Václav, Pleticha VladimírSokol Mnichovo Hradiště "C"010.00%
68.Horsák Oldřich, Veselý PavelSokol Kosmonosy010.00%
69.Copák Juraj, Ryšavý Martin st.TTC Brandýs n.L. "C"010.00%
70.Kliment Martin, Zatřepálková LenkaTTC Brandýs n.L. "C"010.00%
71.Kastner Patrik, Pleticha VladimírSokol Mnichovo Hradiště "C"010.00%
72.Sádlo Josef, Jirsa PetrSokol Lysá n.L.010.00%
73.Krucký Rudolf, Balcar JaromírTTC Bělá p.B. "C"010.00%
74.Veselý Jaroslav, Bezděk Jiří st.TTC Josefův Důl010.00%
75.Popelka Zdeněk, Vydra MilanSokol Sadská "B"010.00%
76.Paclt Milan, Procházka Miroslav st.Sokol Krchleby010.00%
77.Pospíšil Libor, Hlubůček BohuslavSokol Sadská "C"020.00%
78.Adámek Zdeněk, Ryšavý Martin st.TTC Brandýs n.L. "C"020.00%
79.Řehořek Josef, Čech JiříTTC STEER Mladá Boleslav020.00%
80.Durdis Petr ml., Zajíček PetrSokol Kosmonosy020.00%
81.Kapras Karel, Kaňka JakubTTC Bělá p.B. "C"020.00%
82.Březina Pavel, Vašíček DavidSokol Mnichovo Hradiště "C"020.00%
83.Sádlo Josef, Vlček JanSokol Lysá n.L.020.00%
84.Hlubůček Bohuslav, Počarovský PavelSokol Sadská "C"020.00%
85.Hubáček Jiří, Dědek MartinSokol Sadská "C"020.00%
86.Syrový Václav, Šádek JiříTTC STEER Mladá Boleslav030.00%
87.Havel Martin, Vlček JanSokol Lysá n.L.040.00%
88.Zatřepálek Petr, Mühlfeit LubošTTC Brandýs n.L. "C"040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy