Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 2. tř. sk. C
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kotrbatý Petr, Šprysl JosefSokol Příbram60100.00%
2.Brabenec Václav, Ječmen JaroslavTTC Příbram "B"6185.71%
3.Dřevěný Pavel, Flíček TomášSokol Králův Dvůr "D"5183.33%
4.Staněk Ondřej, Staněk JiříKST Týnec n.S.14382.35%
5.Hameta Oldřich, Kašpárek FrantišekKST Týnec n.S.14382.35%
6.Havelka Marek, Mráz RomanSokol Příbram8280.00%
7.Sixta Jaroslav, Urban JanTJ Klínec13476.47%
8.Rataj Miloš, Špička JiříSokol Hořovice "C"8372.73%
9.Bauer Horst, Petráň ZdeněkSK Suchodol5271.43%
10.Soused Zbyněk, Haník JosefSK Březnice13668.42%
11.Kovář Jan, Linhart František ml.Tatran Sedlčany "B"8466.67%
12.Soused Milan, Jeřábek TomášSK Březnice6366.67%
13.Mašek Roman, Lesák JakubTatran Sedlčany "B"6650.00%
14.Homolka Pavel, Pancíř JosefSokol Hořovice "C"3442.86%
15.Vilhelm Oldřich, Boudník PetrSokol Karlštejn6842.86%
16.Stehlík Jan st., Krous MartinSokol Hudlice "C"71138.89%
17.Vlach Jiří, Hubinger LukášSokol Hudlice "C"61135.29%
18.Kebrle Josef, Homolka PavelSokol Hořovice "C"2433.33%
19.Fischer Jiří, Hrstka TomášTJ Klínec2528.57%
20.Hák Zdeněk, Hák Zdeněk st.Sokol Králův Dvůr "D"1516.67%
21.Ječmen Jaroslav, Karda MartinTTC Příbram "B"1614.29%
22.Fiala Vladimír, Ondráček OldřichTTC Příbram "B"1118.33%
23.Fiala Vladimír, Karda MartinTTC Příbram "B"060.00%
24.Vlasák Jan, Štverák ŠtěpánSK Suchodol060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Jaroš Antonín, Kotrbatý PetrSokol Příbram30100.00%
2.Hameta Oldřich, Balata VladimírKST Týnec n.S.30100.00%
3.Dřevěný Pavel, Vlasák JaroslavSokol Králův Dvůr "D"30100.00%
4.Šprysl Josef, Mráz RomanSokol Příbram30100.00%
5.Čepelák Vladimír ml., Čepelák VáclavSokol Hořovice "C"20100.00%
6.Šprysl Josef, Císař JanSokol Příbram20100.00%
7.Včelička Lubomír, Hák ZdeněkSokol Králův Dvůr "D"20100.00%
8.Kovář Jan, Kadlec LukášTatran Sedlčany "B"20100.00%
9.Mašek Roman, Kovář JanTatran Sedlčany "B"20100.00%
10.Ondráček Evžen, Břížďala Miroslav st.Sokol Karlštejn10100.00%
11.Bauer Horst, Kadlček MiroslavSK Suchodol10100.00%
12.Hlaváček Jaromír, Mráz RomanSokol Příbram10100.00%
13.Flíček Tomáš, Votava MartinSokol Králův Dvůr "D"10100.00%
14.Štverák Josef st., Kadlček MiroslavSK Suchodol10100.00%
15.Jaroš Antonín, Mráz RomanSokol Příbram10100.00%
16.Vaculík Stanislav st., Hubinger LukášSokol Hudlice "C"10100.00%
17.Soused Milan, Slavíková JanaSK Březnice10100.00%
18.Plicka Vladimír, Urban JanTJ Klínec10100.00%
19.Roziňák Jan, Veselý LubošSokol Karlštejn10100.00%
20.Havelka Marek, Kotrbatý PetrSokol Příbram10100.00%
21.Kebrle Josef, Špička JiříSokol Hořovice "C"10100.00%
22.Pistulka Miloslav, Kadlček MiroslavSK Suchodol10100.00%
23.Linhart František ml., Mašek RomanTatran Sedlčany "B"10100.00%
24.Homolka Pavel, Špička JiříSokol Hořovice "C"10100.00%
25.Mašek Roman, Mašek RomanTatran Sedlčany "B"10100.00%
26.Vilhelm Oldřich, Roziňák JanSokol Karlštejn10100.00%
27.Hák Zdeněk st., Tůma MichalSokol Králův Dvůr "D"10100.00%
28.Kebrle Josef, Čepelák VáclavSokol Hořovice "C"10100.00%
29.Dřevěný Pavel, Bednář JiříSokol Králův Dvůr "D"10100.00%
30.Jaroš Antonín, Císař JanSokol Příbram10100.00%
31.Vilhelm Oldřich, Veselý LubošSokol Karlštejn10100.00%
32.Jaroš Antonín, Šprysl JosefSokol Příbram4180.00%
33.Mráz Roman, Císař JanSokol Příbram2166.67%
34.Kebrle Josef, Pancíř JosefSokol Hořovice "C"2166.67%
35.Štverák Josef st., Bauer HorstSK Suchodol2166.67%
36.Suchopár Miroslav, Jeřábek TomášSK Březnice3260.00%
37.Staněk Ondřej, Balata VladimírKST Týnec n.S.1150.00%
38.Břížďala Miroslav st., Kubala LiborSokol Karlštejn1150.00%
39.Břížďala Miroslav st., Veselý LubošSokol Karlštejn1150.00%
40.Lesák Jakub, Linhart František ml.Tatran Sedlčany "B"1150.00%
41.Dřevěný Pavel, Hák ZdeněkSokol Králův Dvůr "D"2250.00%
42.Linhart František ml., Kadlec LukášTatran Sedlčany "B"1150.00%
43.Roziňák Jan, Břížďala Miroslav st.Sokol Karlštejn1150.00%
44.Vlasák Jaroslav, Bednář JiříSokol Králův Dvůr "D"1150.00%
45.Hák Zdeněk, Votava MartinSokol Králův Dvůr "D"1150.00%
46.Štverák Josef st., Štverák ŠtěpánSK Suchodol1150.00%
47.Štverák Josef st., Pistulka MiloslavSK Suchodol2340.00%
48.Špička Jiří, Pancíř JosefSokol Hořovice "C"1233.33%
49.Vlasák Jaroslav, Hák Zdeněk st.Sokol Králův Dvůr "D"1233.33%
50.Soused Milan, Petrovic PavelSK Březnice1233.33%
51.Bauer Horst, Tikovský KarelSK Suchodol1233.33%
52.Plicka Vladimír, Smrčka KarelTJ Klínec1325.00%
53.Hrstka Tomáš, Smrčka KarelTJ Klínec1325.00%
54.Kubala Libor, Veselý LubošSokol Karlštejn1420.00%
55.Ondráček Evžen, Kubala LiborSokol Karlštejn010.00%
56.Kačírek Jiří, Pecka MiloslavTJ Klínec010.00%
57.Kubala Libor, Stejskal AlešSokol Karlštejn010.00%
58.Staněk Ondřej, Halák KarelKST Týnec n.S.010.00%
59.Bělohlávek Jiří, Ungr Jan I.Sokol Hořovice "C"010.00%
60.Pecka Miloslav, Smrčka KarelTJ Klínec010.00%
61.Špička Jiří, Flemr LubomírSokol Hořovice "C"010.00%
62.Lesák Jakub, Kruchňa TomášTatran Sedlčany "B"010.00%
63.Vlasák Jaroslav, Lev TomášSokol Králův Dvůr "D"010.00%
64.Štverák Štěpán, Kižlin JanSK Suchodol010.00%
65.Hák Zdeněk, Bednář JiříSokol Králův Dvůr "D"010.00%
66.Přasličák Tomáš, Kadlec LukášTatran Sedlčany "B"010.00%
67.Novotný František, Heger MikulášSokol Hořovice "C"010.00%
68.Hák Zdeněk st., Bednář JiříSokol Králův Dvůr "D"010.00%
69.Lev Leoš, Vaculík ZdeněkSokol Hudlice "C"010.00%
70.Kočí Štěpán, Veselý LubošSokol Karlštejn010.00%
71.Štverák Josef st., Petráň ZdeněkSK Suchodol010.00%
72.Sixta Jaroslav, Plicka VladimírTJ Klínec010.00%
73.Plicka Vladimír, Pecka MiloslavTJ Klínec010.00%
74.Štverák Štěpán, Bauer HorstSK Suchodol010.00%
75.Štverák Štěpán, Petráň ZdeněkSK Suchodol010.00%
76.Ječmen Jaroslav, Fiala VladimírTTC Příbram "B"010.00%
77.Flíček Tomáš, Kopřiva TomášSokol Králův Dvůr "D"010.00%
78.Štverák Josef st., Vlasák JanSK Suchodol010.00%
79.Sixta Jaroslav, Pecka MiloslavTJ Klínec010.00%
80.Dřevěný Pavel, Hák Zdeněk st.Sokol Králův Dvůr "D"010.00%
81.Hák Zdeněk, Tůma MichalSokol Králův Dvůr "D"010.00%
82.Ječmen Jaroslav, Čížek RadekTTC Příbram "B"010.00%
83.Brabencová Eliška, Karda MartinTTC Příbram "B"010.00%
84.Kruchňa Tomáš, Linhart František ml.Tatran Sedlčany "B"010.00%
85.Boudník Petr, Břížďala Miroslav st.Sokol Karlštejn010.00%
86.Hák Zdeněk st., Votava MartinSokol Králův Dvůr "D"010.00%
87.Šprysl Josef, Hlaváček JaromírSokol Příbram010.00%
88.Ondráček Evžen, Veselý LubošSokol Karlštejn010.00%
89.Hubinger Lukáš, Hubinger DavidSokol Hudlice "C"010.00%
90.Stehlík Jan st., Vlach JiříSokol Hudlice "C"010.00%
91.Soused Zbyněk, Petrovic PavelSK Březnice010.00%
92.Vilhelm Oldřich, Kubala LiborSokol Karlštejn020.00%
93.Hák Zdeněk st., Šrámek DavidSokol Králův Dvůr "D"020.00%
94.Ungr Jan I., Novotný FrantišekSokol Hořovice "C"020.00%
95.Ondráček Oldřich, Karda MartinTTC Příbram "B"020.00%
96.Břížďala Miroslav st., Stejskal AlešSokol Karlštejn020.00%
97.Smrčka Karel, Prošek FrantišekTJ Klínec020.00%
98.Císař Jan, Čeleda MilošSokol Příbram020.00%
99.Soused Milan, Suchopár MiroslavSK Březnice020.00%
100.Petráň Zdeněk, Vlasák JanSK Suchodol030.00%
101.Kadlec Lukáš, Lesák JakubTatran Sedlčany "B"030.00%
102.Ječmen Jaroslav, Ondráček OldřichTTC Příbram "B"030.00%
103.Bauer Horst, Vlasák JanSK Suchodol030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy