Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Krajská soutěž 2. tř. sk. D
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Trmal Jan, Šteflíček JiříKavalier Sázava "B"70100.00%
2.Menz František, Moravec RomanTJ Klučov7187.50%
3.Šanc Karel, Valenta VratislavTTC Říčany "C"11378.57%
4.Brant Pavel, Vokounová AdélaFK Kolín "C"7277.78%
5.Darius Stanislav, Cikán MichalSKP Olympia Kutná Hora "B"7277.78%
6.Trmal Jan, Táborský Vladimír ml.Kavalier Sázava "B"6275.00%
7.Lövl Jan, Zajíček IvanSKP Olympia Kutná Hora "A"11473.33%
8.Křivánek Luboš, Holman MartinFK Kolín "C"8372.73%
9.Mošna Petr, Valenta RichardSokol Týnec n.L.15671.43%
10.Krejčí Milan, Černý JiříSDH Petroupim14670.00%
11.Martin Josef st., Kurel DavidTJ Klučov8466.67%
12.Kudrna Jan, Hejný MichalSKST Vlašim "B"6366.67%
13.Táborský Vladimír, Lanc PavelKavalier Sázava "B"4266.67%
14.Zrcek Miroslav, Váňa MiroslavSokol Benešov9564.29%
15.Stupavský Milan, Randák AdamSokol Velké Popovice10662.50%
16.Pekárek Pavel, Vrána MiroslavSKP Olympia Kutná Hora "B"8561.54%
17.Lanc Pavel, Linhart Pavel st.Kavalier Sázava "B"6460.00%
18.Tichý Ivo, Majer PavelSKP Olympia Kutná Hora "A"8657.14%
19.Moravec Stanislav, Šembera DavidSokol Týnec n.L.4450.00%
20.Povolný Aleš, Dohnal JaroslavSokol Benešov7846.67%
21.Moravec Stanislav, Červínek PetrSokol Týnec n.L.5741.67%
22.Plíhal Martin, Černý RomanTTC Říčany "C"2433.33%
23.Chvojka Antonín, Röhrl TheodorSokol Kostelec n.Č.l. "B"51033.33%
24.Kohout Jindřich, Černý RomanTTC Říčany "C"2528.57%
25.Martin Petr, Chlumský PetrTJ Klučov41028.57%
26.Škvor David, Pohunek PetrSDH Petroupim2625.00%
27.Moravec Václav, Rob KarelSokol Kostelec n.Č.l. "B"1516.67%
28.Šturc Jaroslav, Škvor DavidSDH Petroupim1614.29%
29.Smola Jiří, Semrád PetrSokol Velké Popovice1614.29%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Brant Pavel, Ptáček PetrFK Kolín "C"50100.00%
2.Somolík Zdeněk, Vokounová AdélaFK Kolín "C"30100.00%
3.Šimůnek Josef, Černý RomanTTC Říčany "C"20100.00%
4.Pokorný Jaroslav, Burda RomanSokol Kostelec n.Č.l. "B"20100.00%
5.Lanc Pavel, Trmal JanKavalier Sázava "B"10100.00%
6.Darius Stanislav, Chyba JaroslavSKP Olympia Kutná Hora "B"10100.00%
7.Ptáček Petr, Somolík ZdeněkFK Kolín "C"10100.00%
8.Tichý Ivo, Havlíček PetrSKP Olympia Kutná Hora "A"10100.00%
9.Dohnal Jaroslav, Váňa MiroslavSokol Benešov10100.00%
10.Kerouš Jaroslav, Bleha LukášSKST Vlašim "B"10100.00%
11.Hejný Michal, Limberk DavidSKST Vlašim "B"10100.00%
12.Šanc Karel, Míka PetrTTC Říčany "C"10100.00%
13.Kohout Jindřich, Valenta VratislavTTC Říčany "C"10100.00%
14.Stupavský Milan, Maršál PetrSokol Velké Popovice10100.00%
15.Šteflíček Jiří, Linhart Pavel st.Kavalier Sázava "B"10100.00%
16.Lövl Jan, Havlíček PetrSKP Olympia Kutná Hora "A"10100.00%
17.Ženíšek Ondřej, Pěnkava LubošSKST Vlašim "B"4180.00%
18.Ženíšek Ondřej, Kudrna JanSKST Vlašim "B"3175.00%
19.Semrád Petr, Maršál PetrSokol Velké Popovice3175.00%
20.Darius Stanislav, Pekárek PavelSKP Olympia Kutná Hora "B"2166.67%
21.Holman Martin, Brant PavelFK Kolín "C"2166.67%
22.Burda Roman, Moravec VáclavSokol Kostelec n.Č.l. "B"3260.00%
23.Randák Adam, Semrád PetrSokol Velké Popovice3260.00%
24.Ptáček Petr, Vokounová AdélaFK Kolín "C"1150.00%
25.Pekárek Pavel, Chyba JaroslavSKP Olympia Kutná Hora "B"1150.00%
26.Šiler Jiří, Semrád PetrSokol Velké Popovice2250.00%
27.Táborský Vladimír, Šteflíček JiříKavalier Sázava "B"1150.00%
28.Plíhal Martin, Valenta VratislavTTC Říčany "C"2250.00%
29.Tichý Ivo, Lövl JanSKP Olympia Kutná Hora "A"2340.00%
30.Šanc Karel, Černý RomanTTC Říčany "C"2340.00%
31.Palla Přemysl, Zrcek MiroslavSokol Benešov2340.00%
32.Zajíček Ivan, Majer PavelSKP Olympia Kutná Hora "A"2340.00%
33.Kurel David, Martin PetrTJ Klučov2340.00%
34.Křivánek Luboš, Somolík ZdeněkFK Kolín "C"1233.33%
35.Vaněk Jiří, Chyba JaroslavSKP Olympia Kutná Hora "B"1233.33%
36.Smola Jiří, Maršál PetrSokol Velké Popovice1233.33%
37.Váňa Miroslav, Palla PřemyslSokol Benešov1233.33%
38.Darius Stanislav, Vaněk JiříSKP Olympia Kutná Hora "B"1233.33%
39.Smola Jiří, Šiler JiříSokol Velké Popovice1233.33%
40.Hejný Michal, Pěnkava LubošSKST Vlašim "B"1325.00%
41.Váňa Miroslav, Povolný AlešSokol Benešov1325.00%
42.Trmal Jan, Táborský VladimírKavalier Sázava "B"1325.00%
43.Pekárek Pavel, Vaněk JiříSKP Olympia Kutná Hora "B"010.00%
44.Šturc Jaroslav, Šturc ZdeněkSDH Petroupim010.00%
45.Dohnal Jaroslav, Šturc JiříSokol Benešov010.00%
46.Majer Pavel, Remsa VladimírSKP Olympia Kutná Hora "A"010.00%
47.Trmal Jan, Srb MiroslavKavalier Sázava "B"010.00%
48.Somolík Zdeněk, Novák LadislavFK Kolín "C"010.00%
49.Ptáček Petr, Nekovář PetrFK Kolín "C"010.00%
50.Pěnkava Luboš, Keroušová MichaelaSKST Vlašim "B"010.00%
51.Hejný Michal, Keroušová MichaelaSKST Vlašim "B"010.00%
52.Srb Miroslav, Vrkoč MartinKavalier Sázava "B"010.00%
53.Vrána Miroslav, Vaněk JiříSKP Olympia Kutná Hora "B"010.00%
54.Menz František, Martin Josef st.TJ Klučov010.00%
55.Chlumský Petr, Kaše RadekTJ Klučov010.00%
56.Šturc Zdeněk, Škvor DavidSDH Petroupim010.00%
57.Moravec Stanislav, Cincibus MilanSokol Týnec n.L.010.00%
58.Keroušová Michaela, Bleha LukášSKST Vlašim "B"010.00%
59.Rob Karel, Růžička PavelSokol Kostelec n.Č.l. "B"010.00%
60.Pokorný Jaroslav, Moravec VáclavSokol Kostelec n.Č.l. "B"010.00%
61.Martin Petr, Slaný VlastimilTJ Klučov010.00%
62.Zrcek Miroslav, Dohnal JaroslavSokol Benešov010.00%
63.Moravec Václav, Röhrl TheodorSokol Kostelec n.Č.l. "B"010.00%
64.Plíhal Martin, Kohout JindřichTTC Říčany "C"010.00%
65.Stará Kateřina, Valterová MarkétaSKST Vlašim "B"010.00%
66.Kerouš Jaroslav, Keroušová MichaelaSKST Vlašim "B"010.00%
67.Mošna Petr, Cincibus MilanSokol Týnec n.L.010.00%
68.Reitschlägerová Dita, Limberk DavidSKST Vlašim "B"010.00%
69.Táborský Vladimír, Linhart Pavel st.Kavalier Sázava "B"010.00%
70.Brant Pavel, Ptáček František st.FK Kolín "C"010.00%
71.Burda Roman, Rob KarelSokol Kostelec n.Č.l. "B"010.00%
72.Chvojka Antonín, Moravec VáclavSokol Kostelec n.Č.l. "B"010.00%
73.Zita Petr, Šiler JiříSokol Velké Popovice010.00%
74.Křivánek Luboš, Brant PavelFK Kolín "C"010.00%
75.Kohout Jindřich, Navrátil JaroslavTTC Říčany "C"010.00%
76.Hejný Michal, Kerouš JaroslavSKST Vlašim "B"010.00%
77.Hejný Michal, Škopek PavelSKST Vlašim "B"010.00%
78.Chvojka Antonín, Čihák JaroslavSokol Kostelec n.Č.l. "B"010.00%
79.Valenta Richard, Šembera DavidSokol Týnec n.L.010.00%
80.Darius Stanislav, Slavíček JosefSKP Olympia Kutná Hora "B"010.00%
81.Chvojka Antonín, Růžička PavelSokol Kostelec n.Č.l. "B"020.00%
82.Ženíšek Ondřej, Hejný MichalSKST Vlašim "B"020.00%
83.Darius Stanislav, Vrána MiroslavSKP Olympia Kutná Hora "B"020.00%
84.Moravec Václav, Čihák JaroslavSokol Kostelec n.Č.l. "B"020.00%
85.Majer Pavel, Havlíček PetrSKP Olympia Kutná Hora "A"020.00%
86.Röhrl Theodor, Růžička PavelSokol Kostelec n.Č.l. "B"020.00%
87.Pěnkava Luboš, Limberk DavidSKST Vlašim "B"020.00%
88.Šturc Zdeněk, Černý JiříSDH Petroupim020.00%
89.Pěnkava Luboš, Stará KateřinaSKST Vlašim "B"020.00%
90.Stará Kateřina, Škopek PavelSKST Vlašim "B"020.00%
91.Kurel David, Chlumský PetrTJ Klučov020.00%
92.Keroušová Michaela, Stará KateřinaSKST Vlašim "B"040.00%
93.Šturc Jaroslav, Pohunek PetrSDH Petroupim050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy