Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Beňuš Petr, Zikmunda ZdeněkSokol Čáslav10283.33%
2.Číž Josef, Čtveráček MartinSokol Uhlířské Janovice "B"11378.57%
3.Vančura Filip, Havel VáclavSokol Čáslav "B"6275.00%
4.Kozák Pavel, Čakovský KarelSokol Starkoč6460.00%
5.Čakovský Michal, Čakovský Milan ml.Sokol Starkoč9756.25%
6.Širák Daniel, Horký FrantišekSokol Čáslav "B"7653.85%
7.Král Milan, Franc LukášSokol Chlístovice7750.00%
8.Kořínek Zdeněk, Čížek MartinSokol Čáslav5550.00%
9.Herout Václav, Jandejsek ZdeněkJiskra Zruč n.S.5550.00%
10.Faltýn Karel, Havel VáclavSokol Čáslav "B"4544.44%
11.Ronovský Milan, Tomášek FrantišekStar Tupadly7943.75%
12.Michalička Petr, Švarc PetrSokol Uhlířské Janovice6842.86%
13.Fuchs Martin, Světlík Milan ml.Sokol Zbraslavice4640.00%
14.Váša Jan, Šamalík ZdeněkSokol Uhlířské Janovice "B"5935.71%
Dvojice, které odehrály méně než 8 zápasů
1.Švarc Ivo, Žoha MichalSokol Uhlířské Janovice60100.00%
2.Král Miloslav, Hačková IvetaSokol Chlístovice4180.00%
3.Faltín Antonín, Kořínek MilanSokol Kutná Hora "C"3175.00%
4.Král Miloslav, Křemenák JosefSokol Chlístovice4266.67%
5.Žoha Michal, Vlasák OtaSokol Uhlířské Janovice4266.67%
6.Cihlář Jan, Mundil RobertSokol Kutná Hora "C"3260.00%
7.Malina Jaroslav, Jandík LubošSokol Zbraslavice4357.14%
8.Kotrba Jaroslav, Chvátal MiloslavStar Tupadly2250.00%
9.Hatala Peter, Kotrba JaroslavStar Tupadly2528.57%
10.Jandík Luboš, Fuchs JosefSokol Zbraslavice1516.67%
11.Somberg Petr, Fuchs JosefSokol Zbraslavice040.00%
12.Kořínek Milan, Sosnovec BohumilSokol Kutná Hora "C"040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Král Miloslav, Mottl MartinSokol Chlístovice30100.00%
2.Hatala Peter, Hrabaň RadekStar Tupadly20100.00%
3.Váša Jan, Makal FrantišekSokol Uhlířské Janovice "B"20100.00%
4.Číž Josef, Šamalík ZdeněkSokol Uhlířské Janovice "B"20100.00%
5.Polák Michal, Kořínek MilanSokol Kutná Hora "C"20100.00%
6.Kozák Pavel, Čakovský Milan st.Sokol Starkoč20100.00%
7.Hatala Peter, Beneš PetrStar Tupadly20100.00%
8.Čížek Martin, Cyrus MiroslavSokol Čáslav10100.00%
9.Beňuš Petr, Kasal SlavomilSokol Čáslav10100.00%
10.Michalička Petr, Švarc IvoSokol Uhlířské Janovice10100.00%
11.Polák Michal, Cihlář JanSokol Kutná Hora "C"10100.00%
12.Fuchs Martin, Jandík LubošSokol Zbraslavice10100.00%
13.Beňuš Petr, Kořínek ZdeněkSokol Čáslav10100.00%
14.Polák Michal, Holinková EvaSokol Kutná Hora "C"10100.00%
15.Váša Jan, Číž JosefSokol Uhlířské Janovice "B"10100.00%
16.Zikmunda Zdeněk, Cyrus MiroslavSokol Čáslav10100.00%
17.Sosnovec Bohumil, Holinková EvaSokol Kutná Hora "C"1150.00%
18.Širák Daniel, Faltýn KarelSokol Čáslav "B"1150.00%
19.Fiala Leoš ml., Němec MarekJiskra Zruč n.S.1150.00%
20.Ronovský Milan, Beneš PetrStar Tupadly1150.00%
21.Polák Michal, Mundil RobertSokol Kutná Hora "C"1150.00%
22.Cihlář Jan, Bárta LadislavSokol Kutná Hora "C"1150.00%
23.Cyrus Miroslav, Kořínek ZdeněkSokol Čáslav1150.00%
24.Kořínek Milan, Mundil RobertSokol Kutná Hora "C"1150.00%
25.Jandejsek Zdeněk, Lonský MichalJiskra Zruč n.S.1233.33%
26.Král Miloslav, Franc LukášSokol Chlístovice1233.33%
27.Cihlář Jan, Kořínek MilanSokol Kutná Hora "C"010.00%
28.Čakovský Karel, Čakovský Milan st.Sokol Starkoč010.00%
29.Žoha Michal, Michalička PetrSokol Uhlířské Janovice010.00%
30.Jandejsek Zdeněk, Semaník ViktorJiskra Zruč n.S.010.00%
31.Krejčík Josef, Ďurana MartinSokol Čáslav "B"010.00%
32.Líbal Tomáš, Líbal VáclavSokol Kutná Hora "C"010.00%
33.Rychetský Pavel, Kasal SlavomilSokol Čáslav010.00%
34.Ďurana Antonín, Čížek MartinSokol Čáslav010.00%
35.Fuchs Martin, Samek VladimírSokol Zbraslavice010.00%
36.Fiala Leoš ml., Jandejsek ZdeněkJiskra Zruč n.S.010.00%
37.Čakovský Michal, Čakovský KarelSokol Starkoč010.00%
38.Malina Jaroslav, Fuchs MartinSokol Zbraslavice010.00%
39.Samek Vladimír, Fuchs JosefSokol Zbraslavice010.00%
40.Švarc Ondřej, Žoha MichalSokol Uhlířské Janovice010.00%
41.Franc Lukáš, Mottl MartinSokol Chlístovice010.00%
42.Herout Václav, Zelenka JaroslavJiskra Zruč n.S.010.00%
43.Sýs Marek, Zelenka JaroslavJiskra Zruč n.S.010.00%
44.Horký František, Faltýn KarelSokol Čáslav "B"010.00%
45.Hatala Peter, Chvátal MiloslavStar Tupadly010.00%
46.Jandejsek Zdeněk, Motyčková VeronikaJiskra Zruč n.S.010.00%
47.Cihlář Jan, Sosnovec BohumilSokol Kutná Hora "C"010.00%
48.Pokorná Zdenka, Křemenák JosefSokol Chlístovice010.00%
49.Šamalík Zdeněk, Makal FrantišekSokol Uhlířské Janovice "B"010.00%
50.Hačková Iveta, Pokorná ZdenkaSokol Chlístovice010.00%
51.Sosnovec Bohumil, Mundil RobertSokol Kutná Hora "C"020.00%
52.Sosnovec Bohumil, Bárta LadislavSokol Kutná Hora "C"020.00%
53.Herout Václav, Němec MarekJiskra Zruč n.S.020.00%
54.Holinková Eva, Bárta LadislavSokol Kutná Hora "C"020.00%
55.Herout Václav, Fiala Leoš ml.Jiskra Zruč n.S.030.00%
56.Malina Jaroslav, Světlík Milan ml.Sokol Zbraslavice030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy