Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Ďurana Antonín, Vančura FilipSokol Čáslav "C"50100.00%
2.Rychetský Pavel, Kasal SlavomilSokol Čáslav "C"5183.33%
3.Hrabaň Radek, Krátký StanislavStar Tupadly "B"4266.67%
4.Douda Jiří, Balán MiloslavSokol Malešov3350.00%
5.Hačková Iveta, Pokorná ZdenkaSokol Chlístovice "B"3442.86%
6.Sojka Tomáš, Herel RomanSokol Chlístovice "B"2340.00%
7.Mottl Martin, Kamenář JanSokol Malešov2340.00%
8.Váša Jiří, Červenka JanSokol Uhlířské Janovice "C"1325.00%
9.Šafránek Martin, Pícha PavelSokol Uhlířské Janovice "D"040.00%
10.Kmoch Lukáš, Pícha PavelSokol Uhlířské Janovice "D"040.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Beneš Petr, Tyrkas PavelStar Tupadly "B"30100.00%
2.Makal František, Vlasák OtaSokol Uhlířské Janovice "C"20100.00%
3.Balán Miloslav, Mottl MartinSokol Malešov20100.00%
4.Vlasák Ota, Šimek JanSokol Uhlířské Janovice "C"2166.67%
5.Vlasák Ota, Červenka JanSokol Uhlířské Janovice "C"2166.67%
6.Tyrkas Pavel, Kunášek JosefStar Tupadly "B"2166.67%
7.Douda Jiří, Mottl MartinSokol Malešov1150.00%
8.Ďurana Martin, Vančura FilipSokol Čáslav "C"1150.00%
9.Nešpor Miroslav, Švarc OndřejSokol Uhlířské Janovice "D"1233.33%
10.Sojka Tomáš, Sojka MartinSokol Chlístovice "B"020.00%
11.Kmoch Lukáš, Nešpor MiroslavSokol Uhlířské Janovice "D"020.00%
12.Šafránek Martin, Švarc OndřejSokol Uhlířské Janovice "D"020.00%
Dvojice, které odehrály méně než 2 zápasy
1.Kasal Slavomil, Krejčík JosefSokol Čáslav "C"10100.00%
2.Douda Jiří, Kadlec JaroslavSokol Malešov10100.00%
3.Beneš Petr, Tomášek FrantišekStar Tupadly "B"10100.00%
4.Šindelář Zdeněk, Kunášek JosefStar Tupadly "B"10100.00%
5.Ďurana Antonín, Beran AlešSokol Čáslav "C"10100.00%
6.Makal František, Švarc PavelSokol Uhlířské Janovice "C"10100.00%
7.Douda Jiří, Kepka JakubSokol Malešov10100.00%
8.Tyrkas Pavel, Dvořáček TomášStar Tupadly "B"10100.00%
9.Krejčík Josef, Rychetský PavelSokol Čáslav "C"10100.00%
10.Vančura Filip, Kasal SlavomilSokol Čáslav "C"10100.00%
11.Kořínek Zdeněk, Kasal SlavomilSokol Čáslav "C"10100.00%
12.Ďurana Antonín, Rychetský PavelSokol Čáslav "C"10100.00%
13.Váša Jiří, Šimek JanSokol Uhlířské Janovice "C"010.00%
14.Balán Miloslav, Kadlec JaroslavSokol Malešov010.00%
15.Švarc Ondřej, Kmoch LukášSokol Uhlířské Janovice "D"010.00%
16.Vlasák Ota, Váša JiříSokol Uhlířské Janovice "C"010.00%
17.Švarc Ondřej, Pícha PavelSokol Uhlířské Janovice "D"010.00%
18.Šimek Jan, Červenka JanSokol Uhlířské Janovice "C"010.00%
19.Kunášek Josef, Krátký StanislavStar Tupadly "B"010.00%
20.Herel Roman, Sojka MartinSokol Chlístovice "B"010.00%
21.Ďurana Antonín, Čížek MartinSokol Čáslav "C"010.00%
22.Hačková Iveta, Sojka MartinSokol Chlístovice "B"010.00%
23.Hrabaň Radek, Šindelář ZdeněkStar Tupadly "B"010.00%
24.Tomášek František, Šindelář ZdeněkStar Tupadly "B"010.00%
25.Pokorná Zdenka, Sojka MartinSokol Chlístovice "B"010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy