Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Vokounová Adéla, Somolík ZdeněkFK Kolín "D"10190.91%
2.Hrda Lukáš, Svoboda MilošSokol Kolín "A"12285.71%
3.Mašín Miloslav, Lágner VáclavViktoria Radim "B"10283.33%
4.Doskočil Václav, Bouma PetrViktoria Radim "A"13381.25%
5.Kahoun Václav, Havránek StanislavSokol Starý Kolín15478.95%
6.Svojša Petr, Říha VlastimilViktoria Radim "A"11378.57%
7.Šembera David, Cikán MichalFK Kolín "D"12666.67%
8.Březina Miroslav st., Petřík PetrSK Nová Ves "A"4266.67%
9.Červenka Miroslav, Březina Miroslav st.SK Nová Ves "A"5362.50%
10.Zeman Oldřich, Vrkota JiříSK Nová Ves "B"5362.50%
11.Váňa Josef, Kopiště MilanSokol Kolín "A"6460.00%
12.Prorok Jaroslav, Homola PetrViktoria Radim "B"11857.89%
13.Ševčík Jiří st., Douša IvanTJ Klučov "B"4357.14%
14.Moravec Václav, Rob KarelSokol Kostelec n.Č.l. "C"11955.00%
15.Brunclík Marek, Novotný RadekSokol Týnec n.L. "B"6554.55%
16.Chlumský Petr, Ševčík Jiří ml.TJ Klučov "C"8753.33%
17.Bodlák Karel, Zeman OldřichSK Nová Ves "B"4450.00%
18.Malenovský Aleš, Kasal JanSokol Kolín "B"5550.00%
19.Salák Alois, Svoboda PavelSokol Starý Kolín4544.44%
20.Lambert Zdeněk, Čadil JiříTJ Klučov "B"3442.86%
21.Čihák Jaroslav, Růžička PavelSokol Kostelec n.Č.l. "C"91242.86%
22.Lacina Kamil, Bednařík MartinSokol Kolín "B"6940.00%
23.Vejtruba František, Březina Miroslav st.SK Nová Ves "A"3537.50%
24.Vejtruba František, Petřík PetrSK Nová Ves "A"2433.33%
25.Vejtruba František, Červenka MiroslavSK Nová Ves "A"2433.33%
26.Červenka Miroslav, Petřík PetrSK Nová Ves "A"2433.33%
27.Červínek Petr, Cincibus MilanSokol Týnec n.L. "B"51033.33%
28.Salák Alois, Bajtler LubošSokol Starý Kolín3730.00%
29.Brunclík Marek, Chval JanSokol Týnec n.L. "B"1516.67%
30.Bodlák Karel, Šafránek JaroslavSK Nová Ves "B"1516.67%
31.Bodlák Karel, Vrkota JiříSK Nová Ves "B"1516.67%
32.Vrkota Jiří, Šafránek JaroslavSK Nová Ves "B"060.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Martin Josef st., Čadil JiříTJ Klučov "B"50100.00%
2.Kaše Radek, Spáčil LadislavTJ Klučov "C"40100.00%
3.Ševčík Jiří ml., Kaše RadekTJ Klučov "C"20100.00%
4.Salák Alois, Havránek StanislavSokol Starý Kolín20100.00%
5.Kopiště Milan, Jelínek MilanSokol Kolín "A"10100.00%
6.Nekovář Petr, Cikán MichalFK Kolín "D"10100.00%
7.Vokounová Adéla, Kačírek DavidFK Kolín "D"10100.00%
8.Říha Vlastimil, Doskočil VáclavViktoria Radim "A"10100.00%
9.Bouma Petr, Verfl MilanViktoria Radim "A"10100.00%
10.Potměšil Zdeněk, Slaný VlastimilTJ Klučov "C"10100.00%
11.Chlumský Petr, Potměšil ZdeněkTJ Klučov "C"10100.00%
12.Vaníček Ivan, Svojša PetrViktoria Radim "A"10100.00%
13.Ševčík Jiří ml., Potměšil ZdeněkTJ Klučov "C"10100.00%
14.Martin Josef st., Lambert ZdeněkTJ Klučov "B"4180.00%
15.Kopiště Milan, Svoboda MilošSokol Kolín "A"4180.00%
16.Lágner Václav, Thiel PavelViktoria Radim "B"2166.67%
17.Spáčil Ladislav, Potměšil ZdeněkTJ Klučov "C"2166.67%
18.Potměšil Zdeněk, Kaše RadekTJ Klučov "C"3260.00%
19.Šindelář Josef, Malenovský AlešSokol Kolín "B"1150.00%
20.Hrda Lukáš, Kopiště MilanSokol Kolín "A"1150.00%
21.Svojša Petr, Bouma PetrViktoria Radim "A"1150.00%
22.Vokounová Adéla, Nekovář PetrFK Kolín "D"2250.00%
23.Malenovský Aleš, Lacina KamilSokol Kolín "B"1150.00%
24.Svojša Petr, Mikšovský Jindřich, Ing.Viktoria Radim "A"1150.00%
25.Cikán Michal, Novák LadislavFK Kolín "D"1150.00%
26.Šindelář Josef, Lacina KamilSokol Kolín "B"1150.00%
27.Čadil Jiří, Douša IvanTJ Klučov "B"1150.00%
28.Martin Josef st., Ševčík Jiří st.TJ Klučov "B"1150.00%
29.Brunclík Marek, Cincibus MilanSokol Týnec n.L. "B"1150.00%
30.Lambert Zdeněk, Ševčík Jiří st.TJ Klučov "B"2340.00%
31.Kasal Jan, Bednařík MartinSokol Kolín "B"1233.33%
32.Hampl Luděk, Jelínek MilanSokol Kolín "A"1233.33%
33.Ševčík Jiří st., Čadil JiříTJ Klučov "B"1233.33%
34.Kaše Radek, Slaný VlastimilTJ Klučov "C"1233.33%
35.Klimák Josef, Batelka PetrViktoria Radim "B"1233.33%
36.Hrda Lukáš, Jelínek MilanSokol Kolín "A"1233.33%
37.Kopiště Milan, Hampl LuděkSokol Kolín "A"1233.33%
38.Chlumský Petr, Kaše RadekTJ Klučov "C"1233.33%
39.Šafránek Jaroslav, Zeman OldřichSK Nová Ves "B"1420.00%
40.Thiel Pavel, Klimák JosefViktoria Radim "B"010.00%
41.Bajtler Luboš, Svoboda PavelSokol Starý Kolín010.00%
42.Prorok Jaroslav, Klimák JosefViktoria Radim "B"010.00%
43.Červenka Miroslav, Šíma RomanSK Nová Ves "A"010.00%
44.Bouma Petr, Vaníček IvanViktoria Radim "A"010.00%
45.Doskočil Václav, Mikšovský Jindřich, Ing.Viktoria Radim "A"010.00%
46.Batelka Petr, Lágner VáclavViktoria Radim "B"010.00%
47.Doskočil Václav, Vaníček IvanViktoria Radim "A"010.00%
48.Lambert Zdeněk, Douša IvanTJ Klučov "B"010.00%
49.Ševčík Jiří ml., Fišar OndřejTJ Klučov "C"010.00%
50.Ševčík Jiří ml., Slaný VlastimilTJ Klučov "C"010.00%
51.Laštovička Jiří, Kačírek DavidFK Kolín "D"010.00%
52.Mašín Miloslav, Chadraba JiříViktoria Radim "B"010.00%
53.Jareš Libor, Uhlík RomanFK Kolín "D"010.00%
54.Moravec Václav, Čihák JaroslavSokol Kostelec n.Č.l. "C"010.00%
55.Růžička Pavel, Kašpar VáclavSokol Kostelec n.Č.l. "C"010.00%
56.Somolík Zdeněk, Novák LadislavFK Kolín "D"010.00%
57.Lacina Kamil, Holler JanSokol Kolín "B"010.00%
58.Vaníček Ivan, Duchoň JiříViktoria Radim "A"010.00%
59.Chval Jan, Grumlová JarmilaSokol Týnec n.L. "B"010.00%
60.Batelka Petr, Mašín MiloslavViktoria Radim "B"010.00%
61.Mikšovský Jindřich, Ing., Makaň EliášViktoria Radim "A"010.00%
62.Březina Miroslav ml., Červenka MiroslavSK Nová Ves "A"010.00%
63.Svoboda Pavel, Lauterbach PřemyslSokol Starý Kolín010.00%
64.Vokounová Adéla, Laštovička JiříFK Kolín "D"010.00%
65.Voslař Jiří, Bodlák KarelSK Nová Ves "B"010.00%
66.Lambert Zdeněk, Slaný LukášTJ Klučov "B"010.00%
67.Grumlová Jarmila, Chobotová VěraSokol Týnec n.L. "B"010.00%
68.Vejtruba František, Šíma RomanSK Nová Ves "A"010.00%
69.Mikšovský Jindřich, Ing., Vaníček IvanViktoria Radim "A"020.00%
70.Spáčil Ladislav, Chlumský PetrTJ Klučov "C"020.00%
71.Lacina Kamil, Kasal JanSokol Kolín "B"020.00%
72.Klimák Josef, Homola PetrViktoria Radim "B"020.00%
73.Brunclík Marek, Červínek PetrSokol Týnec n.L. "B"020.00%
74.Vokounová Adéla, Novák LadislavFK Kolín "D"020.00%
75.Novotný Radek, Chval JanSokol Týnec n.L. "B"030.00%
76.Šafránek Jaroslav, Voslař JiříSK Nová Ves "B"030.00%
77.Douša Ivan, Slaný LukášTJ Klučov "B"030.00%
78.Bednařík Martin, Malenovský AlešSokol Kolín "B"040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy