Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 2. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Dej František, Smrkovský JindřichSK Křečhoř17194.44%
2.Thiel Pavel, Verfl MilanViktoria Radim "C"9190.00%
3.Slaný Lukáš, Slaný VlastimilTJ Klučov "D"8188.89%
4.Heincl Jiří, Vojtíšek TomášSokol Zásmuky "A"10283.33%
5.Novák Ladislav, Jareš LiborFK Kolín "E"5183.33%
6.Douša Ivan, Slaný VlastimilTJ Klučov "D"5183.33%
7.Nekovář Petr, Novák LadislavFK Kolín "E"9281.82%
8.Laštovička Jiří, Kačírek DavidFK Kolín "E"12475.00%
9.Kronus Tomáš, Jelínek MilanSokol Kolín "C"6275.00%
10.Škopek Martin, Jeřala PavelSokol Velim15671.43%
11.Krombholz Josef, Vojtíšek TomášSokol Zásmuky "A"5271.43%
12.Douša Ivan, Bossanyi MichalTJ Klučov "D"5271.43%
13.Keltner Josef, Kainar VáclavSK Nová Ves "C"6366.67%
14.Douša Ivan, Potměšil ZdeněkTJ Klučov "D"4266.67%
15.Novotný Jiří, Thiel PavelViktoria Radim "C"4266.67%
16.Novotný Karel, Lhoták LuborSokol Velký Osek "A"9564.29%
17.Jelínek Milan, Šindelář JosefSokol Kolín "C"5362.50%
18.Klimeš Vladimír, Jursová KláraSokol Zásmuky "A"8561.54%
19.Voslař Jiří, Holeček MartinSK Nová Ves "C"4357.14%
20.Valtr Petr, Slušný VlastimilSK Křečhoř9950.00%
21.Klimák Josef, Kovářová MichalaViktoria Radim "C"7750.00%
22.Košnerová Alena, Čížek JiříZŠ Býchory3350.00%
23.Petřík Daniel, Sixta PavelSokol Velim3350.00%
24.Petřík Daniel, Jeřala LukášSokol Velim6746.15%
25.Vendl Milan, Mojžíšová SimonaZŠ Býchory5645.45%
26.Košnerová Alena, Hruška VáclavZŠ Býchory5645.45%
27.Hanušová Blanka, Houdek FrantišekSokol Velký Osek "A"61135.29%
28.Kazda Martin, Bečvařík JaroslavSokol Kostelec n.Č.l. "D"2722.22%
29.Cikán Miloslav, Kratochvílová LenkaSokol Zásmuky "B"31121.43%
30.Voslař Jiří, Keltner JosefSK Nová Ves "C"1712.50%
31.Erbek Aleš, Hubínek VojtěchSokol Kostelec n.Č.l. "D"21611.11%
32.Kazda Martin, Kašpar VáclavSokol Kostelec n.Č.l. "D"080.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Vojtíšek Tomáš, Jursová KláraSokol Zásmuky "A"20100.00%
2.Nekovář Petr, Laštovička JiříFK Kolín "E"20100.00%
3.Douša Ivan, Fišar OndřejTJ Klučov "D"20100.00%
4.Jelínek Milan, Hampl LuděkSokol Kolín "C"20100.00%
5.Slušný Vlastimil, Dej FrantišekSK Křečhoř20100.00%
6.Ptáček František st., Novák LadislavFK Kolín "E"20100.00%
7.Jeřala Pavel, Petřík DanielSokol Velim10100.00%
8.Thiel Pavel, Kovářová MichalaViktoria Radim "C"10100.00%
9.Fišar Ondřej, Budský RadekTJ Klučov "D"10100.00%
10.Klimák Josef, Koděrová KateřinaViktoria Radim "C"10100.00%
11.Mojžíš Jan, Kronus TomášSokol Kolín "C"10100.00%
12.Potměšil Zdeněk, Budský RadekTJ Klučov "D"10100.00%
13.Novotný Karel, Hanušová BlankaSokol Velký Osek "A"10100.00%
14.Jelínek Milan, Holler JanSokol Kolín "C"10100.00%
15.Lačná Lucie, Čížek JiříZŠ Býchory10100.00%
16.Hladík Jiří, Šindelář JosefSokol Kolín "C"10100.00%
17.Slaný Vlastimil, Budský RadekTJ Klučov "D"10100.00%
18.Keltner Josef, Růžička MichalSK Nová Ves "C"10100.00%
19.Čížek Jiří, Vendl MilanZŠ Býchory10100.00%
20.Kainar Václav, Holeček MartinSK Nová Ves "C"10100.00%
21.Ptáček František st., Nekovář PetrFK Kolín "E"10100.00%
22.Laštovička Jiří, Ptáček František st.FK Kolín "E"10100.00%
23.Ptáček František st., Jareš LiborFK Kolín "E"10100.00%
24.Slaný Vlastimil, Potměšil ZdeněkTJ Klučov "D"10100.00%
25.Mojžíšová Simona, Čížek JiříZŠ Býchory3175.00%
26.Thiel Pavel, Klimák JosefViktoria Radim "C"1150.00%
27.Fišar Ondřej, Bossanyi MichalTJ Klučov "D"1150.00%
28.Šindelář Josef, Holler JanSokol Kolín "C"1150.00%
29.Klimeš Vladimír st., Krombholz JosefSokol Zásmuky "A"1150.00%
30.Košnerová Alena, Lačná LucieZŠ Býchory1150.00%
31.Voslař Jiří, Šíma RomanSK Nová Ves "C"2250.00%
32.Klimeš Vladimír, Krombholz JosefSokol Zásmuky "A"1150.00%
33.Šindelář Josef, Hampl LuděkSokol Kolín "C"2340.00%
34.Holler Jan, Hampl LuděkSokol Kolín "C"1233.33%
35.Kronus Tomáš, Holler JanSokol Kolín "C"1325.00%
36.Kašpar Milan, Krejčí FrantišekSokol Zásmuky "B"1420.00%
37.Zemina Jiří, Batelka LukášSokol Zásmuky "B"1420.00%
38.Cikán Miloslav, Maxa MilanSokol Zásmuky "B"010.00%
39.Batelka Lukáš, Borovička TomášSokol Zásmuky "B"010.00%
40.Voslař Jiří, Březina Miroslav ml.SK Nová Ves "C"010.00%
41.Mikšovský Jindřich, Ing., Vaníčková IlonaViktoria Radim "C"010.00%
42.Duchoň Jiří, Makaň EliášViktoria Radim "C"010.00%
43.Hampl Luděk, Hladík JiříSokol Kolín "C"010.00%
44.Košnerová Alena, Mojžíšová SimonaZŠ Býchory010.00%
45.Budský Radek, Pitro MiroslavTJ Klučov "D"010.00%
46.Nutilová Vendula, Martínková MichaelaFK Kolín "E"010.00%
47.Šíma Roman, Kainar VáclavSK Nová Ves "C"010.00%
48.Kašpar Milan, Kratochvílová LenkaSokol Zásmuky "B"010.00%
49.Valtr Petr, Levčík JanSK Křečhoř010.00%
50.Verfl Milan, Klimák JosefViktoria Radim "C"010.00%
51.Kačírek David, Martínková MichaelaFK Kolín "E"010.00%
52.Batelková Anna, Borovička TomášSokol Zásmuky "B"010.00%
53.Babický Martin, Urbánek PavelSokol Velim010.00%
54.Maxa Milan, Kašpar MilanSokol Zásmuky "B"010.00%
55.Cikán Miloslav, Kašpar MilanSokol Zásmuky "B"010.00%
56.Kubišta Petr, Holeček MartinSK Nová Ves "C"010.00%
57.Klimák Josef, Batelka PetrViktoria Radim "C"010.00%
58.Houdek František, Lhoták LuborSokol Velký Osek "A"010.00%
59.Potměšil Zdeněk, Fišar OndřejTJ Klučov "D"010.00%
60.Voslař Jiří, Kubišta PetrSK Nová Ves "C"010.00%
61.Jeřala Lukáš, Sixta PavelSokol Velim010.00%
62.Růžička Michal, Bodláková TerezaSK Nová Ves "C"010.00%
63.Klimeš Vladimír, Klimeš Vladimír st.Sokol Zásmuky "A"010.00%
64.Novotný Jiří, Kovářová MichalaViktoria Radim "C"010.00%
65.Šíma Roman, Březina Miroslav ml.SK Nová Ves "C"010.00%
66.Vendl Milan, Lačná LucieZŠ Býchory010.00%
67.Sixta Pavel, Urbánek PavelSokol Velim010.00%
68.Klimák Josef, Novotný JiříViktoria Radim "C"010.00%
69.Jursová Klára, Krombholz JosefSokol Zásmuky "A"010.00%
70.Kašpar Milan, Zemina JiříSokol Zásmuky "B"020.00%
71.Novotný Karel, Hanuš JosefSokol Velký Osek "A"020.00%
72.Houdek František, Novotný KarelSokol Velký Osek "A"020.00%
73.Kratochvílová Lenka, Batelka LukášSokol Zásmuky "B"020.00%
74.Holler Jan, Hladík JiříSokol Kolín "C"020.00%
75.Krejčí František, Kratochvílová LenkaSokol Zásmuky "B"020.00%
76.Hubínek Vojtěch, Bečvařík JaroslavSokol Kostelec n.Č.l. "D"020.00%
77.Hanušová Blanka, Otta JiříSokol Velký Osek "A"020.00%
78.Hanušová Blanka, Žižka LadislavSokol Velký Osek "A"020.00%
79.Keltner Josef, Šíma RomanSK Nová Ves "C"020.00%
80.Kašpar Milan, Batelková AnnaSokol Zásmuky "B"020.00%
81.Jursová Klára, Klimeš Vladimír st.Sokol Zásmuky "A"030.00%
82.Kronus Tomáš, Hampl LuděkSokol Kolín "C"030.00%
83.Kazda Martin, Erbek AlešSokol Kostelec n.Č.l. "D"030.00%
84.Cikán Miloslav, Zemina JiříSokol Zásmuky "B"030.00%
85.Holeček Martin, Březina Miroslav ml.SK Nová Ves "C"050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy