Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 3. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Kovářová Michala, Makaň EliášViktoria Radim "D"50100.00%
2.Grumlová Jarmila, Chobotová VěraSokol Týnec n.L. "C"13286.67%
3.Novák Václav, Novák PavelPivnice Dobřichov11284.62%
4.Fousková Věra, Chval JanSokol Týnec n.L. "C"11284.62%
5.Vaníček Ivan, Duchoň JiříViktoria Radim "D"5183.33%
6.Koděrová Kateřina, Kovářová MichalaViktoria Radim "D"4180.00%
7.Holler Jan, Waters Jiří st.Sokol Kolín "E"10566.67%
8.Bodláková Tereza, Březina Miroslav ml.SK Nová Ves "D"7463.64%
9.Otta Jiří, Žižka LadislavSokol Velký Osek "B"8561.54%
10.Holeček Martin, Růžička MichalSK Nová Ves "D"5455.56%
11.Trnka Václav, ml., Veselý ZdeněkViktoria Radim "E"3350.00%
12.Navrátil Robert, Waters Jiří ml.Sokol Kolín "E"5645.45%
13.Batelka Petr, Trnka Václav, ml.Viktoria Radim "E"3442.86%
14.Kubištová Tereza, Kubišta PetrSK Nová Ves "E"5741.67%
15.Gebert Jiří, Zelený PetrPivnice Dobřichov2340.00%
16.Otta Pavel, Lejnar PetrSokol Velký Osek "B"2722.22%
17.Fryml Filip, Nutilová VendulaFK Kolín "F"1420.00%
18.Veselý Zdeněk, Piták RadekViktoria Radim "E"1420.00%
19.Vokřál Lukáš, Bodláková KateřinaSK Nová Ves "E"1516.67%
20.Martínková Michaela, Tvrdíková VeronikaFK Kolín "F"1614.29%
Dvojice, které odehrály méně než 5 zápasů
1.Verfl Milan, Duchoň JiříViktoria Radim "D"30100.00%
2.Novák Václav, Horký MiroslavPivnice Dobřichov20100.00%
3.Makaň Eliáš, Duchoň JiříViktoria Radim "D"20100.00%
4.Růžička Michal, Levčík DavidSK Nová Ves "D"20100.00%
5.Holeček Martin, Bodláková TerezaSK Nová Ves "D"20100.00%
6.Váňová Marta, Fousek JiříSokol Týnec n.L. "C"20100.00%
7.Bodláková Tereza, Levčík DavidSK Nová Ves "D"10100.00%
8.Horký Miroslav, Zelený PetrPivnice Dobřichov10100.00%
9.Váňová Marta, Chval JanSokol Týnec n.L. "C"10100.00%
10.Trnka Václav, ml., Piták RadekViktoria Radim "E"10100.00%
11.Horký Miroslav, Hrach MartinPivnice Dobřichov10100.00%
12.Horký Miroslav, Havrda MiloslavPivnice Dobřichov10100.00%
13.Kronus Luboš, Malina LadislavSokol Kolín "D"10100.00%
14.Duchoň Jiří, Kovářová MichalaViktoria Radim "D"10100.00%
15.Novák Václav, Havrda MiloslavPivnice Dobřichov10100.00%
16.Holler Jan, Navrátil RobertSokol Kolín "E"10100.00%
17.Makaň Eliáš, Verfl MilanViktoria Radim "D"3175.00%
18.Tauš Jiří, Fryml FilipFK Kolín "F"3175.00%
19.Jaroš Martin, Otta PavelSokol Velký Osek "B"2250.00%
20.Holeček Martin, Levčík DavidSK Nová Ves "D"1150.00%
21.Batelka Petr, Proroková EliškaViktoria Radim "E"1150.00%
22.Lhoták Lubor, Otta JiříSokol Velký Osek "B"1150.00%
23.Waters Jiří ml., Slavínský TomášSokol Kolín "E"1233.33%
24.Žižka Ladislav, Lejnar PetrSokol Velký Osek "B"1233.33%
25.Bodláková Kateřina, Kubištová TerezaSK Nová Ves "E"1325.00%
26.Nutilová Vendula, Tauš JiříFK Kolín "F"1325.00%
27.Kačírek David, Fryml FilipFK Kolín "F"010.00%
28.Tvrdíková Veronika, Nutilová VendulaFK Kolín "F"010.00%
29.Proroková Eliška, Říhová EliškaViktoria Radim "E"010.00%
30.Růžička Michal, Koutský VáclavSK Nová Ves "D"010.00%
31.Vaníček Ivan, Verfl MilanViktoria Radim "D"010.00%
32.Březina Miroslav ml., Levčík DavidSK Nová Ves "D"010.00%
33.Říhová Eliška, Procházková KateřinaViktoria Radim "E"010.00%
34.Veselý Zdeněk, Batelka PetrViktoria Radim "E"010.00%
35.Březinová Aneta, Kubištová BělaSK Nová Ves "E"010.00%
36.Skokan Jan, Hladík JiříSokol Kolín "D"010.00%
37.Veselý Zdeněk, Procházková KateřinaViktoria Radim "E"010.00%
38.Březinová Aneta, Kubišta PetrSK Nová Ves "E"010.00%
39.Piták Radek, Říhová EliškaViktoria Radim "E"010.00%
40.Martínková Michaela, Fryml FilipFK Kolín "F"010.00%
41.Žižka Ladislav, Jaroš MartinSokol Velký Osek "B"010.00%
42.Kačírek David, Martínková MichaelaFK Kolín "F"010.00%
43.Horký Miroslav, Gebert JiříPivnice Dobřichov010.00%
44.Navrátil Robert, Mendel RichardSokol Kolín "E"010.00%
45.Mendel Richard, Slavínský TomášSokol Kolín "E"010.00%
46.Kubištová Běla, Vokřál LukášSK Nová Ves "E"010.00%
47.Kačírek David, Tauš JiříFK Kolín "F"010.00%
48.Proroková Eliška, Procházková KateřinaViktoria Radim "E"020.00%
49.Piták Radek, Proroková EliškaViktoria Radim "E"020.00%
50.Kovářová Michala, Vaníček IvanViktoria Radim "D"020.00%
51.Bodláková Kateřina, Kubištová BělaSK Nová Ves "E"020.00%
52.Mojžíš Jan, Hladík JiříSokol Kolín "D"020.00%
53.Piták Radek, Batelka PetrViktoria Radim "E"020.00%
54.Jaroš Martin, Lejnar PetrSokol Velký Osek "B"020.00%
55.Bodláková Kateřina, Březinová AnetaSK Nová Ves "E"020.00%
56.Gebert Jiří, Hrach MartinPivnice Dobřichov020.00%
57.Zelený Petr, Hrach MartinPivnice Dobřichov030.00%
58.Kubišta Petr, Kubištová BělaSK Nová Ves "E"030.00%
59.Martínková Michaela, Nutilová VendulaFK Kolín "F"040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy