Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 1.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Halama Jiří, Polák KarelStart Mlékojedy "B"13192.86%
2.Chalupa Josef, Kulíšek MilanStart Mlékojedy "B"11284.62%
3.Babák Josef, Kummer VáclavSK Mšeno16480.00%
4.Líska Vladislav, Vaněk AntonínSokol Cítov15478.95%
5.Němeček Vladimír, Petera JaroslavSokol Horní Počaply11378.57%
6.Polák Jiří, Poláková LucieSokol Dřínov17577.27%
7.Dvořák Milan st., Sekereš KarelSK Liběchov8466.67%
8.Košatý Jan, Urban JaroslavTJ Neratovice "D"10662.50%
9.Brodský Miroslav, Jelínek PavelSokol Tišice7558.33%
10.Čuba Milan, Weisser PetrTJ Neratovice "D"11857.89%
11.Bízek Zdeněk, Živec PetrSK Mšeno12957.14%
12.Fabián Jiří, Rubín PavelSokol Tišice6554.55%
13.Vaněček Ladislav, Vaněček VladimírSokol Cítov111052.38%
14.Čech Miroslav, Houžvička OldřichSokol Mělník - Pšovka6650.00%
15.Dvořák Martin, Pejpal TomášSK Liběchov71041.18%
16.Káš Pavel, Kruml JanSokol Dřínov41028.57%
17.Bradáč Jiří, Ježek FrantišekSokol Horní Počaply61528.57%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Jeřábek Jaromír, Šlechta JaroslavTJ Neratovice "C"6275.00%
2.Ovsenák Petr, Vedral PavelDynamo Nelahozeves3350.00%
3.Braunšveig Aleš, Braunšveig LadislavSokol Mělník - Pšovka5550.00%
4.Braunšveig Aleš, Vítek VáclavSokol Mělník - Pšovka3442.86%
5.Karas Tomáš, Šlechta DavidSKST Sokol Veltrusy "B"3442.86%
6.Jeřábek Jaromír, Salmon IvanTJ Neratovice "C"3442.86%
7.Holan Josef, Karas OndřejSKST Sokol Veltrusy "B"4640.00%
8.Novotný Josef, Vedral PavelDynamo Nelahozeves2433.33%
9.Mikolášek Jan, Ovsenáková AlenaDynamo Nelahozeves2528.57%
10.Salmon Ivan, Špinka KarelTJ Neratovice "C"2625.00%
11.Karas Ivan, Šlechta DavidSKST Sokol Veltrusy "B"1516.67%
12.Karas Ondřej, Karas TomášSKST Sokol Veltrusy "B"1516.67%
13.Dvořák Milan st., Miženko MilanSK Liběchov1614.29%
14.Káš Pavel, Plocková KláraSokol Dřínov060.00%
15.Mikolášek Jan, Novotný JosefDynamo Nelahozeves070.00%
Dvojice, které odehrály méně než 6 zápasů
1.Němeček Vladimír, Vízner PavelSokol Horní Počaply50100.00%
2.Šlechta Jaroslav, Špinka KarelTJ Neratovice "C"30100.00%
3.Ehl Ladislav, Jeřábek JaromírTJ Neratovice "C"20100.00%
4.Karas Tomáš, Veselý TomášSKST Sokol Veltrusy "B"10100.00%
5.Braunšveig Aleš, Hraba MilanSokol Mělník - Pšovka10100.00%
6.Pecha Milan, Špinka KarelTJ Neratovice "C"10100.00%
7.Kratochvíl Ivo, Rubín PavelSokol Tišice10100.00%
8.Fabián Jiří, Veselý MartinSokol Tišice10100.00%
9.Bareš Ondřej, Čuba MilanTJ Neratovice "D"10100.00%
10.Polák Karel, Šanda MartinStart Mlékojedy "B"10100.00%
11.Houžvička Oldřich, Hraba VáclavSokol Mělník - Pšovka10100.00%
12.Karas Ondřej, Šlechta DavidSKST Sokol Veltrusy "B"10100.00%
13.Kasáček Martin, Vaněk AntonínSokol Cítov10100.00%
14.Halama Jiří, Novák AlešStart Mlékojedy "B"10100.00%
15.Klouček Milan, Weisser PetrTJ Neratovice "D"10100.00%
16.Braunšveig Ladislav, Vítek VáclavSokol Mělník - Pšovka10100.00%
17.Halama Jiří, Pátek RobertStart Mlékojedy "B"10100.00%
18.Kulíšek Milan, Polák KarelStart Mlékojedy "B"10100.00%
19.Dudek Pavel, Kratochvíl IvoSokol Tišice10100.00%
20.Salmon Ivan, Šlechta JaroslavTJ Neratovice "C"10100.00%
21.Ehl Ladislav, Šlechta JaroslavTJ Neratovice "C"2166.67%
22.Čech Miroslav, Hraba MilanSokol Mělník - Pšovka2166.67%
23.Čech Miroslav, Vítek VáclavSokol Mělník - Pšovka3260.00%
24.Dráb Milan, Rubín PavelSokol Tišice1150.00%
25.Novák Aleš, Polák KarelStart Mlékojedy "B"2250.00%
26.Brodský Miroslav, Slimařík PavelSokol Tišice1150.00%
27.Šlechta David, Veselý TomášSKST Sokol Veltrusy "B"1150.00%
28.Kohout Tomáš, Kuthan JiříSKST Sokol Veltrusy "B"1150.00%
29.Brodský Miroslav, Veselý MartinSokol Tišice1150.00%
30.Kulíšek Milan, Šanda MartinStart Mlékojedy "B"1233.33%
31.Novotný Josef, Ovsenák PetrDynamo Nelahozeves1325.00%
32.Jelínek Pavel, Rubín PavelSokol Tišice1325.00%
33.Vaněk Jindřich, Živec PetrSK Mšeno010.00%
34.Bareš Ondřej, Košatý JanTJ Neratovice "D"010.00%
35.Papež Miloslav, Vítek VáclavSokol Mělník - Pšovka010.00%
36.Vedral Pavel, Viktorin JanDynamo Nelahozeves010.00%
37.Dráb Milan, Kratochvíl IvoSokol Tišice010.00%
38.Mikolášek Jan, Vedral PavelDynamo Nelahozeves010.00%
39.Dvořák Jan st., Šlechta JaroslavTJ Neratovice "C"010.00%
40.Král Patrik, Šlechta DavidSKST Sokol Veltrusy "B"010.00%
41.Novák Aleš, Šanda MartinStart Mlékojedy "B"010.00%
42.Karas Ivan, Veselý TomášSKST Sokol Veltrusy "B"010.00%
43.Pleva Jiří, Salmon IvanTJ Neratovice "C"010.00%
44.Teplá Nikola, Tůma ZdeněkSokol Dřínov010.00%
45.Karas Ivan, Karas OndřejSKST Sokol Veltrusy "B"010.00%
46.Košatý Jan, Weisser PetrTJ Neratovice "D"010.00%
47.Koloc Milan, Kummer VáclavSK Mšeno010.00%
48.Šnýdr Miroslav, Viktorin JanDynamo Nelahozeves010.00%
49.Čuba Milan, Urban JaroslavTJ Neratovice "D"010.00%
50.Pleva Jiří, Šlechta JaroslavTJ Neratovice "C"010.00%
51.Mikolášek Jan, Viktorin JanDynamo Nelahozeves010.00%
52.Šnýdr Miroslav, Vedral PavelDynamo Nelahozeves010.00%
53.Hraba Václav, Vítek VáclavSokol Mělník - Pšovka010.00%
54.Dvořák Milan st., Pejpal TomášSK Liběchov010.00%
55.Sauer Jan, Šlechta JaroslavTJ Neratovice "C"010.00%
56.Novotný Josef, Ovsenáková AlenaDynamo Nelahozeves020.00%
57.Miženko Milan, Pejpal TomášSK Liběchov020.00%
58.Novák Aleš, Pátek RobertStart Mlékojedy "B"020.00%
59.Rubín Pavel, Veselý MartinSokol Tišice020.00%
60.Pecha Milan, Salmon IvanTJ Neratovice "C"020.00%
61.Kasáček Martin, Líska VladislavSokol Cítov020.00%
62.Brodský Miroslav, Dudek PavelSokol Tišice020.00%
63.Gruber Michal, Ovsenáková AlenaDynamo Nelahozeves020.00%
64.Král Patrik, Veselý TomášSKST Sokol Veltrusy "B"020.00%
65.Klouček Milan, Košatý JanTJ Neratovice "D"020.00%
66.Brodský Miroslav, Dráb MilanSokol Tišice020.00%
67.Ovsenáková Alena, Šnýdr MiroslavDynamo Nelahozeves020.00%
68.Ovsenáková Alena, Viktorin JanDynamo Nelahozeves030.00%
69.Karas Ivan, Karas TomášSKST Sokol Veltrusy "B"030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy