Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální přebor 2.třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Novák Aleš, Pátek RobertStart Mlékojedy "C"9190.00%
2.Kruml Jan, Tůma ZdeněkSokol Dřínov "B"11378.57%
3.Brauner Josef, Raček JanSokol Dolní Beřkovice "B"10376.92%
4.Danaj Milan, Papež MiloslavSokol Dolní Beřkovice "A"5271.43%
5.Holina Josef, Kittler JiříSokol Dolní Beřkovice "B"5271.43%
6.Koloc Milan, Kůtek JaroslavSK Mšeno "B"8466.67%
7.Dudek Pavel, Veselý MartinSokol Tišice "B"5362.50%
8.Bagal Zdeněk ml., Kittler JiříSokol Dolní Beřkovice "B"4357.14%
9.Plocková Klára, Teplá NikolaSokol Dřínov "B"6554.55%
10.Borecká Světluška, Krejčová EliškaKaučuk Kralupy n. Vlt. "D"5550.00%
11.Hollein Martin ing., Vajner TomášKaučuk Kralupy n. Vlt. "C"4544.44%
12.Kostelecký Zdeněk, Nikolov KirilStart Mlékojedy "C"4736.36%
13.Kovacs Václav, Vaněk JindřichSK Mšeno "B"3633.33%
14.Bareš Ondřej, Rýdl VáclavTJ Neratovice "F"21115.38%
Dvojice, které odehrály méně než 7 zápasů
1.Hrdý Miroslav, Hrdý RadekSokol Dolní Beřkovice "A"60100.00%
2.Holan Josef, Točík OndřejKaučuk Kralupy n. Vlt. "C"40100.00%
3.Točík Ondřej, Vajner TomášKaučuk Kralupy n. Vlt. "C"40100.00%
4.Danaj Milan, Hrdý MiroslavSokol Dolní Beřkovice "A"5183.33%
5.Bezányi Soňa, Papež MiloslavSokol Dolní Beřkovice "A"4180.00%
6.Novák Aleš, Strnad JiříStart Mlékojedy "C"3175.00%
7.Dvořák Jan st., Klouček MilanTJ Neratovice "E"3260.00%
8.Dudek Pavel, Kratochvíl IvoSokol Tišice "B"2250.00%
9.Habart Pavel, Kratochvíl IvoSokol Tišice "B"2250.00%
10.Pecha Milan, Sauer JanTJ Neratovice "E"2340.00%
11.Dráb Milan, Kratochvíl IvoSokol Tišice "B"2340.00%
12.Hynková Lucie, Točík RadekKaučuk Kralupy n. Vlt. "D"2433.33%
13.Kalina Daniel, Sauer JanTJ Neratovice "E"1325.00%
14.Čubová Petra, Šlechta JaroslavTJ Neratovice "F"1420.00%
15.Batka Lukáš, Točík RadekKaučuk Kralupy n. Vlt. "D"040.00%
16.Čubová Petra, Dvořáková DenisaTJ Neratovice "F"050.00%
Dvojice, které odehrály méně než 4 zápasy
1.Palan Jan, Palan VladimírKaučuk Kralupy n. Vlt. "C"30100.00%
2.Klouček Milan, Pecha MilanTJ Neratovice "E"20100.00%
3.Hrdý Miroslav, Papež MiloslavSokol Dolní Beřkovice "A"20100.00%
4.Kruml Jan, Teplá NikolaSokol Dřínov "B"20100.00%
5.Palan Vladimír, Polák MichalKaučuk Kralupy n. Vlt. "C"10100.00%
6.Palan Vladimír, Točík OndřejKaučuk Kralupy n. Vlt. "C"10100.00%
7.Čubová Petra, Rýdl VáclavTJ Neratovice "F"10100.00%
8.Bagal Zdeněk ml., Raček JanSokol Dolní Beřkovice "B"10100.00%
9.Slejška Ladislav, Vokál LubomírKaučuk Kralupy n. Vlt. "D"10100.00%
10.Holina Josef, Raček JanSokol Dolní Beřkovice "B"10100.00%
11.Jelínek Pavel, Veselý MartinSokol Tišice "B"10100.00%
12.Danaj Milan, Kyzlík MilanSokol Dolní Beřkovice "A"10100.00%
13.Polák Michal, Točík DavidKaučuk Kralupy n. Vlt. "C"10100.00%
14.Bareš Ondřej, Šlechta JaroslavTJ Neratovice "F"10100.00%
15.Dvořák Jan st., Pecha MilanTJ Neratovice "E"10100.00%
16.Kulíšek Milan, Novák AlešStart Mlékojedy "C"10100.00%
17.Kalina Daniel, Klouček MilanTJ Neratovice "E"10100.00%
18.Krejčí Michal, Novák AlešStart Mlékojedy "C"10100.00%
19.Kulíšek Milan, Strnad JiříStart Mlékojedy "C"10100.00%
20.Kostelecký Zdeněk, Strnad JiříStart Mlékojedy "C"2166.67%
21.Kalina Daniel, Pecha MilanTJ Neratovice "E"2166.67%
22.Kratochvíl Ivo, Veselý MartinSokol Tišice "B"1150.00%
23.Kyzlík Milan, Papež MiloslavSokol Dolní Beřkovice "A"1150.00%
24.Klouček Milan, Sauer JanTJ Neratovice "E"1150.00%
25.Hrdý Miroslav, Kyzlík MilanSokol Dolní Beřkovice "A"1150.00%
26.Kalina Daniel, Zvonař PavelTJ Neratovice "E"1150.00%
27.Pleticha Robert, Plocková KláraSokol Dřínov "B"1150.00%
28.Kovacs Václav, Zoubek AntonínSK Mšeno "B"1233.33%
29.Habart Pavel, Turek PetrSokol Tišice "B"1233.33%
30.Habart Pavel, Veselý MartinSokol Tišice "B"1233.33%
31.Palan Jan, Vajner TomášKaučuk Kralupy n. Vlt. "C"010.00%
32.Hollein Martin ing., Točík DavidKaučuk Kralupy n. Vlt. "C"010.00%
33.Palan Jan, Točík DavidKaučuk Kralupy n. Vlt. "C"010.00%
34.Dudek Pavel, Habart PavelSokol Tišice "B"010.00%
35.Dvořáková Denisa, Šlechta JaroslavTJ Neratovice "F"010.00%
36.Borecká Světluška, Vokál LubomírKaučuk Kralupy n. Vlt. "D"010.00%
37.Hynková Lucie, Slejška LadislavKaučuk Kralupy n. Vlt. "D"010.00%
38.Krejčová Eliška, Točík RadekKaučuk Kralupy n. Vlt. "D"010.00%
39.Koloc Milan, Vaněk JindřichSK Mšeno "B"010.00%
40.Kratochvíl Josef, Turek PetrSokol Tišice "B"010.00%
41.Iljuško Ivan, Nikolov KirilStart Mlékojedy "C"010.00%
42.Kostelecký Zdeněk, Pátek RobertStart Mlékojedy "C"010.00%
43.Gabrielová Jindřiška, Kůtek JaroslavSK Mšeno "B"010.00%
44.Hloušek Jan, Tůma ZdeněkSokol Dřínov "B"010.00%
45.Bock Zdeněk, Teplá NikolaSokol Dřínov "B"010.00%
46.Hloušek Jan, Kášová AdélaSokol Dřínov "B"010.00%
47.Koloc Milan, Kovacs VáclavSK Mšeno "B"010.00%
48.Nový Petr, Točík DavidKaučuk Kralupy n. Vlt. "C"010.00%
49.Dráb Milan, Dudek PavelSokol Tišice "B"010.00%
50.Turek Petr, Veselý MartinSokol Tišice "B"010.00%
51.Dvořáková Denisa, Rýdl VáclavTJ Neratovice "F"010.00%
52.Točík David, Točík OndřejKaučuk Kralupy n. Vlt. "C"010.00%
53.Borecká Světluška, Točík RadekKaučuk Kralupy n. Vlt. "D"010.00%
54.Vaněk Jindřich, Zoubek AntonínSK Mšeno "B"020.00%
55.Vaněk Jindřich, Vaněk PetrSK Mšeno "B"020.00%
56.Dvořáková Denisa, Habart LukášTJ Neratovice "F"020.00%
57.Bagal Zdeněk ml., Brauner JosefSokol Dolní Beřkovice "B"020.00%
58.Koloc Milan, Vaněk PetrSK Mšeno "B"020.00%
59.Bagal Zdeněk ml., Holina JosefSokol Dolní Beřkovice "B"020.00%
60.Danaj Milan, Hrdý RadekSokol Dolní Beřkovice "A"020.00%
61.Kovacs Václav, Vaněk PetrSK Mšeno "B"020.00%
62.Bock Zdeněk, Plocková KláraSokol Dřínov "B"020.00%
63.Batka Lukáš, Hynková LucieKaučuk Kralupy n. Vlt. "D"030.00%
64.Bareš Ondřej, Habart LukášTJ Neratovice "F"030.00%
65.Borecká Světluška, Hynková LucieKaučuk Kralupy n. Vlt. "D"030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy