Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 1. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Valenta Zdeněk, Heilek MilanAŠ Mladá Boleslav "E"14287.50%
2.Vokoun Petr, Krucký MilanTTC Bělá p.B. "D"12380.00%
3.Charvát Jaroslav, Šmeisser SalvatorSokol Otradovice11378.57%
4.Řezáč Pavel, Ing., Vyrtych JiříTJ Plazy9375.00%
5.Černovský Jan, Šťastný JindřichSokol Mnichovo Hradiště "D"9375.00%
6.Charvát Jaroslav st., Kupský DanielSokol Otradovice11568.75%
7.Procházka Zdeněk, Čuban JiříSokol Kosmonosy "B"11761.11%
8.Bezděk Jiří st., Nevrlý MiroslavTTC Josefův Důl "B"7653.85%
9.Štolovský Miloslav, Niems DušanSokol Dolní Bousov101147.62%
10.Pácha Robin, Bezděk Jiří ml.TTC Josefův Důl "B"5645.45%
11.Ježek Josef, Vraník PavelSokol Kochánky91145.00%
12.Vaňousek Zdeněk, Vraník JanSokol Kochánky7943.75%
13.Pejta Petr ml., Šádek Jaroslav ml.SK Dolní Stakory71138.89%
14.Syrový Václav, Jírovec VáclavTTC STEER Mladá Boleslav "B"41028.57%
15.Novák Kamil, Odstrčilík TadeášSokol Dolní Bousov51623.81%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Sedláček Jan st., Kouřil LubomírAŠ Mladá Boleslav "D"100100.00%
2.Kaňka Jakub, Kaňka Luděk ml.TTC Bělá p.B. "D"40100.00%
3.Kopecký Karel, Antoš PetrAŠ Mladá Boleslav "E"20100.00%
4.Jírovec Václav, Živný JosefTTC STEER Mladá Boleslav "B"20100.00%
5.Krucký Milan, Kaňka JakubTTC Bělá p.B. "D"20100.00%
6.Pejta Petr ml., Kopal JaroslavSK Dolní Stakory10100.00%
7.Charvát Jaroslav, Kupský DanielSokol Otradovice10100.00%
8.Durdis Petr st., Potměšil PavelSokol Kosmonosy "B"10100.00%
9.Kaňka Jakub, Balog JosefTTC Bělá p.B. "D"10100.00%
10.Volf Ivan, Čuban JiříSokol Kosmonosy "B"10100.00%
11.Antoš Petr, Kovařík TomášAŠ Mladá Boleslav "E"10100.00%
12.Volf Ivan, Černý JaroslavSokol Kosmonosy "B"10100.00%
13.Durdis Petr st., Čuban JiříSokol Kosmonosy "B"10100.00%
14.Vraník Jan, Pečenka VladimírSokol Kochánky10100.00%
15.Kopal Jaroslav, Pejta Petr st.SK Dolní Stakory10100.00%
16.Krucký Milan, Kaňka Luděk ml.TTC Bělá p.B. "D"10100.00%
17.Hendrych Petr, Kouřil LubomírAŠ Mladá Boleslav "D"10100.00%
18.Stránský Josef, Dlask Ladislav st.Sokol Mnichovo Hradiště "D"10100.00%
19.Sluka Čeněk, Kopecký KarelAŠ Mladá Boleslav "E"7187.50%
20.Sedláček Jan st., Hendrych PetrAŠ Mladá Boleslav "D"5183.33%
21.Durdis Petr st., Zajíček PetrSokol Kosmonosy "B"4180.00%
22.Sedláček Jan st., Niedermertl ZdeněkAŠ Mladá Boleslav "D"4180.00%
23.Řezáč Pavel, Ing., Štolovský JosefTJ Plazy7277.78%
24.Čech Jiří, Macoun VlastimilTTC STEER Mladá Boleslav "B"6366.67%
25.Šťastný Jindřich, Knobloch PavelSokol Mnichovo Hradiště "D"2166.67%
26.Černovský Jan, Knobloch PavelSokol Mnichovo Hradiště "D"2166.67%
27.Hendrych Petr, Niedermertl ZdeněkAŠ Mladá Boleslav "D"5362.50%
28.Kopecký Karel, Školník LubošAŠ Mladá Boleslav "E"5362.50%
29.Macoun Vlastimil, Živný JosefTTC STEER Mladá Boleslav "B"1150.00%
30.Peca Antonín, Dohnalík LeošTTC Bělá p.B. "D"2250.00%
31.Valenta Zdeněk, Sluka ČeněkAŠ Mladá Boleslav "E"1150.00%
32.Trlida Hubert, Štolovský JosefTJ Plazy3350.00%
33.Vraník Jan, Vraník PavelSokol Kochánky1150.00%
34.Koloc Jaroslav, Dlask Ladislav st.Sokol Mnichovo Hradiště "D"5550.00%
35.Krucký Milan, Ginzlová EvaTTC Bělá p.B. "D"1150.00%
36.Knobloch Pavel, Dlask Ladislav st.Sokol Mnichovo Hradiště "D"1150.00%
37.Krucký Milan, Peca AntonínTTC Bělá p.B. "D"1150.00%
38.Pácha Robin, Zajíček MartinTTC Josefův Důl "B"5550.00%
39.Kouřil Lubomír, Rosca DavidAŠ Mladá Boleslav "D"4450.00%
40.Charvát Jaroslav, Jelínek MilošSokol Otradovice2340.00%
41.Volf Ivan, Zajíček PetrSokol Kosmonosy "B"2340.00%
42.Bezděk Jiří st., Zajíček MartinTTC Josefův Důl "B"2340.00%
43.Zajíček Petr, Černý JaroslavSokol Kosmonosy "B"1233.33%
44.Bezděk Jiří st., Ďurfina KarelTTC Josefův Důl "B"1233.33%
45.Peca Antonín, Ginzlová EvaTTC Bělá p.B. "D"2433.33%
46.Trlida Hubert, Vyrtych JiříTJ Plazy3633.33%
47.Dlask Ladislav st., Haas VáclavSokol Mnichovo Hradiště "D"2528.57%
48.Volf Ivan, Potměšil PavelSokol Kosmonosy "B"1325.00%
49.Macoun Vlastimil, Duda MiroslavTTC STEER Mladá Boleslav "B"1325.00%
50.Vokoun Petr, Peca AntonínTTC Bělá p.B. "D"1325.00%
51.Kopal Miroslav, Matějů VáclavSK Dolní Stakory2820.00%
52.Bartoň Karel, Trlida HubertTJ Plazy1516.67%
53.Černý Jaroslav, Procházka ZdeněkSokol Kosmonosy "B"010.00%
54.Čuban Jiří, Černý JaroslavSokol Kosmonosy "B"010.00%
55.Šťastný Jindřich, Pleticha VladimírSokol Mnichovo Hradiště "D"010.00%
56.Zajíček Martin, Bezděk Jiří ml.TTC Josefův Důl "B"010.00%
57.Školník Luboš, Vyhnánek JaroslavAŠ Mladá Boleslav "E"010.00%
58.Kopal Miroslav, Pejta Petr st.SK Dolní Stakory010.00%
59.Běloubek Roman, Vaňousek MiroslavTJ Plazy010.00%
60.Horák Josef, Mrázek LadislavSokol Otradovice010.00%
61.Syrový Václav, Duda MiroslavTTC STEER Mladá Boleslav "B"010.00%
62.Vokoun Petr, Dohnalík LeošTTC Bělá p.B. "D"010.00%
63.Dlask Ladislav st., Pleticha VladimírSokol Mnichovo Hradiště "D"010.00%
64.Čeřovská Monika, Janoušková JitkaAŠ Mladá Boleslav "E"010.00%
65.Šádek Jaroslav ml., Matějů VáclavSK Dolní Stakory010.00%
66.Kupský Daniel, Jelínek MilošSokol Otradovice010.00%
67.Polanský Kamil, Mrázek LadislavSokol Otradovice010.00%
68.Žerava Miroslav, Jelínek MilošSokol Otradovice010.00%
69.Durdis Petr st., Volf IvanSokol Kosmonosy "B"010.00%
70.Ježek Josef, Vaňousek ZdeněkSokol Kochánky010.00%
71.Matějů Václav, Šaněk PavelSK Dolní Stakory010.00%
72.Štolovský Miloslav, Novák KamilSokol Dolní Bousov010.00%
73.Marek Jiří, Duda MiroslavTTC STEER Mladá Boleslav "B"010.00%
74.Niems Dušan, Odstrčilík TadeášSokol Dolní Bousov010.00%
75.Hajlich David, Černovský PavelSokol Mnichovo Hradiště "D"010.00%
76.Charvát Jaroslav, Polanský KamilSokol Otradovice010.00%
77.Matlas Jiří, Vyhnánek JaroslavAŠ Mladá Boleslav "E"010.00%
78.Charvát Jaroslav st., Jelínek MilošSokol Otradovice010.00%
79.Bezděk Jiří st., Bezděk Jiří ml.TTC Josefův Důl "B"010.00%
80.Ondráček Michal, Matějů VáclavSK Dolní Stakory020.00%
81.Pejta Petr st., Matějů VáclavSK Dolní Stakory020.00%
82.Vokoun Petr, Ginzlová EvaTTC Bělá p.B. "D"020.00%
83.Čech Jiří, Jírovec VáclavTTC STEER Mladá Boleslav "B"020.00%
84.Niedermertl Zdeněk, Sucharda DavidAŠ Mladá Boleslav "D"020.00%
85.Macoun Vlastimil, Marek JiříTTC STEER Mladá Boleslav "B"020.00%
86.Zajíček Petr, Čuban JiříSokol Kosmonosy "B"020.00%
87.Charvát Jaroslav st., Mrázek LadislavSokol Otradovice020.00%
88.Kopal Jaroslav, Matějů VáclavSK Dolní Stakory020.00%
89.Jírovec Václav, Marek JiříTTC STEER Mladá Boleslav "B"020.00%
90.Hovorka Karel, Niedermertl ZdeněkAŠ Mladá Boleslav "D"030.00%
91.Jonáš Marek st., Matějů VáclavSK Dolní Stakory030.00%
92.Kopecký Karel, Vyhnánek JaroslavAŠ Mladá Boleslav "E"030.00%
93.Macoun Vlastimil, Nevrlý MichalTTC STEER Mladá Boleslav "B"030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy