Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 2. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Sekelský Jan st., Novotný JosefSokol Chotětov "A"19195.00%
2.Pleticha Vladimír, Kastner PatrikSokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers14193.33%
3.Just Miloslav, Drahota VáclavTJ Březno12475.00%
4.Moc Vladimír ml., Merčák MarekSokol Chotětov "B"9375.00%
5.Antoš Petr, Sucharda DavidAŠ Mladá Boleslav "G"8466.67%
6.Bezděk Jiří ml., Pácha RobinTTC Josefův Důl "C"9564.29%
7.Bartoň Karel, Běloubek RomanTJ Plazy "B"8657.14%
8.Marejka Vítězslav, Dohnalík LeošTTC Bělá p.B. "E"6650.00%
9.Tešla Miroslav, Vinklář JanSokol Chotětov "A"101147.62%
10.Ďurfina Karel, Bříška JanTTC Josefův Důl "C"6746.15%
11.Pejta Petr st., Jonáš Marek st.SK Dolní Stakory "B"81044.44%
12.Čuban Zdeněk, Vtelenský JosefTJ Plazy "B"4736.36%
13.Marek Jiří, Duda MiroslavTTC STEER Mladá Boleslav "C"51033.33%
14.Moc Vladimír st., Morávek JaroslavSokol Chotětov "B"4930.77%
15.Ort Marek, Mareš JanSokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers3827.27%
16.Žerava Miroslav, Polanský KamilSokol Otradovice "B"41126.67%
17.Svobodová Lucie, Ginzlová EvaTTC Bělá p.B. "E"3925.00%
18.Ondráček Michal, Kopal JaroslavSK Dolní Stakory "B"51525.00%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Kovařík Tomáš, Rosca DavidAŠ Mladá Boleslav "G"30100.00%
2.Peca Antonín, Ginzlová EvaTTC Bělá p.B. "E"20100.00%
3.Školník Luboš, Tvrzský RudolfAŠ Mladá Boleslav "F"20100.00%
4.Ginzlová Eva, Marejka VítězslavTTC Bělá p.B. "E"20100.00%
5.Janoušková Jitka, Sluka ČeněkAŠ Mladá Boleslav "F"20100.00%
6.Matlas Jiří, Heilek MiroslavAŠ Mladá Boleslav "F"20100.00%
7.Polák Petr, Nekola MichalTTC STEER Mladá Boleslav "C"10100.00%
8.Žerava Miroslav ml., Mrázek LadislavSokol Otradovice "B"10100.00%
9.Louč Tomáš, Bušek ŠtěpánAŠ Mladá Boleslav "G"10100.00%
10.Bušek Štěpán, Čeřovská MonikaAŠ Mladá Boleslav "G"10100.00%
11.Ort Marek, Kraušner MiroslavSokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers10100.00%
12.Školník Luboš, Heilek MiroslavAŠ Mladá Boleslav "F"10100.00%
13.Just Miloslav, Folprecht JanTJ Březno10100.00%
14.Peca Antonín, Vokoun PetrTTC Bělá p.B. "E"10100.00%
15.Školník Luboš, Hovorka KarelAŠ Mladá Boleslav "F"10100.00%
16.Mareš Jan, Soukal HubertSokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers10100.00%
17.Kraušner Miroslav, Mareš JanSokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers10100.00%
18.Kolegarová Šárka, Vokoun PetrTTC Bělá p.B. "E"10100.00%
19.Školník Luboš, Havlíček TomášAŠ Mladá Boleslav "F"10100.00%
20.Čeřovská Monika, Antoš PetrAŠ Mladá Boleslav "G"10100.00%
21.Sluka Čeněk, Vyhnánek JaroslavAŠ Mladá Boleslav "F"10100.00%
22.Peca Antonín, Dohnalík LeošTTC Bělá p.B. "E"10100.00%
23.Živný Josef, Leierová KláraTTC STEER Mladá Boleslav "C"10100.00%
24.Kovařík Tomáš, Louč TomášAŠ Mladá Boleslav "G"10100.00%
25.Antoš Petr, Kovařík TomášAŠ Mladá Boleslav "G"10100.00%
26.Kopal Jaroslav, Šaněk PavelSK Dolní Stakory "B"10100.00%
27.Nevrlý Michal, Duda MiroslavTTC STEER Mladá Boleslav "C"10100.00%
28.Marek Jiří, Polák PetrTTC STEER Mladá Boleslav "C"10100.00%
29.Horák Josef, Mrázek LadislavSokol Otradovice "B"10100.00%
30.Matlas Jiří, Školník LubošAŠ Mladá Boleslav "F"10100.00%
31.Petrus Libor, Bříška JanTTC Josefův Důl "C"10100.00%
32.Laštovička Jan, Šlapáček VladimírTTC STEER Mladá Boleslav "C"10100.00%
33.Marek Jiří, Hodboď MartinTTC STEER Mladá Boleslav "C"10100.00%
34.Ďurfina Karel, Pácha RobinTTC Josefův Důl "C"10100.00%
35.Kopal Jaroslav, Jonáš Jaroslav ml.SK Dolní Stakory "B"10100.00%
36.Bartoň Karel, Vtelenský JosefTJ Plazy "B"10100.00%
37.Merčák Marek, Moc Vladimír st.Sokol Chotětov "B"7187.50%
38.Sluka Čeněk, Heilek MiroslavAŠ Mladá Boleslav "F"6185.71%
39.Školník Luboš, Janoušková JitkaAŠ Mladá Boleslav "F"8280.00%
40.Hajlich David, Ort MarekSokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers3175.00%
41.Bříška Jan, Pácha RobinTTC Josefův Důl "C"3175.00%
42.Pleticha Vladimír, Ort MarekSokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers3175.00%
43.Drahota Václav, Urban JiříTJ Březno2166.67%
44.Mrázek Ladislav, Jelínek MilošSokol Otradovice "B"2166.67%
45.Ďurfina Karel, Barva JaroslavTTC Josefův Důl "C"5362.50%
46.Vyhnánek Jaroslav, Heilek MiroslavAŠ Mladá Boleslav "F"3260.00%
47.Běloubek Roman, Vtelenský JosefTJ Plazy "B"3260.00%
48.Vokoun Petr, Dohnalík LeošTTC Bělá p.B. "E"1150.00%
49.Nekola Michal, Nevrlý MichalTTC STEER Mladá Boleslav "C"1150.00%
50.Vaňousek Miroslav, Kučera JosefTJ Plazy "B"1150.00%
51.Moc Vladimír ml., Morávek JaroslavSokol Chotětov "B"4450.00%
52.Kovařík Tomáš, Čeřovská MonikaAŠ Mladá Boleslav "G"1150.00%
53.Čuban Zdeněk, Vaňousek MiroslavTJ Plazy "B"2250.00%
54.Horák Josef, Jelínek MilošSokol Otradovice "B"1150.00%
55.Urban Jiří, Folprecht JanTJ Březno4544.44%
56.Klíma Miroslav, Folprecht JanTJ Březno2340.00%
57.Kovařík Tomáš, Bušek ŠtěpánAŠ Mladá Boleslav "G"4640.00%
58.Ráb Martin, Nekola MichalTTC STEER Mladá Boleslav "C"1233.33%
59.Just Miloslav, Žďánský MilanTJ Březno1233.33%
60.Kolegarová Šárka, Ginzlová EvaTTC Bělá p.B. "E"1233.33%
61.Čeřovská Monika, Rosca DavidAŠ Mladá Boleslav "G"1233.33%
62.Vtelenský Josef, Vaňousek MiroslavTJ Plazy "B"1325.00%
63.Volf Petr st., Nekola MichalTTC STEER Mladá Boleslav "C"2722.22%
64.Sucharda David, Rosca DavidAŠ Mladá Boleslav "G"1420.00%
65.Školník Luboš, Vyhnánek JaroslavAŠ Mladá Boleslav "F"010.00%
66.Polák Petr, Volf Petr st.TTC STEER Mladá Boleslav "C"010.00%
67.Sluka Čeněk, Tvrzský RudolfAŠ Mladá Boleslav "F"010.00%
68.Nevrlý Michal, Marek JiříTTC STEER Mladá Boleslav "C"010.00%
69.Skála Jiří, Mrázek LadislavSokol Otradovice "B"010.00%
70.Pejta Petr st., Chňupa LubošSK Dolní Stakory "B"010.00%
71.Just Miloslav, Javůrek FilipTJ Březno010.00%
72.Volf Petr st., Duda MiroslavTTC STEER Mladá Boleslav "C"010.00%
73.Mrázek Ladislav, Vaňousek ZdeněkSokol Otradovice "B"010.00%
74.Nevrlý Michal, Hodboď MartinTTC STEER Mladá Boleslav "C"010.00%
75.Postelt Vladimír, Marejka VítězslavTTC Bělá p.B. "E"010.00%
76.Živný Josef, Duda MiroslavTTC STEER Mladá Boleslav "C"010.00%
77.Klíma Miroslav, Žďánský MilanTJ Březno010.00%
78.Pleticha Vladimír, Hajlich DavidSokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers010.00%
79.Skála Jiří, Honzák MilošSokol Otradovice "B"010.00%
80.Merčák Marek, Morávek JaroslavSokol Chotětov "B"010.00%
81.Moc Vladimír st., Jabůrek StanislavSokol Chotětov "B"010.00%
82.Novotný Miroslav, Žďánský MilanTJ Březno010.00%
83.Kolegarová Šárka, Kolegarová AndreaTTC Bělá p.B. "E"010.00%
84.Sucharda David, Bušek ŠtěpánAŠ Mladá Boleslav "G"010.00%
85.Klíma Miroslav, Urban JiříTJ Březno010.00%
86.Štros Jaroslav, Skála JiříSokol Otradovice "B"010.00%
87.Školník Luboš, Šimečková ZdenaAŠ Mladá Boleslav "F"010.00%
88.Žerava Miroslav ml., Mareš PavelSokol Otradovice "B"010.00%
89.Kolegarová Šárka, Marejka VítězslavTTC Bělá p.B. "E"010.00%
90.Drahota Václav, Javůrek FilipTJ Březno010.00%
91.Školník Luboš, Sluka ČeněkAŠ Mladá Boleslav "F"010.00%
92.Jelínek Miloš, Macura ZdeněkSokol Otradovice "B"010.00%
93.Novák Ivo, Macura ZdeněkSokol Otradovice "B"010.00%
94.Vaňousek Miroslav, Jonáš ZdeněkTJ Plazy "B"010.00%
95.Vaňousek Miroslav, Běloubek RomanTJ Plazy "B"010.00%
96.Šlapáček Vladimír, Rozkovec VladimírTTC STEER Mladá Boleslav "C"010.00%
97.Novotný Josef, Janoušek VladimírSokol Chotětov "A"010.00%
98.Hodboď Martin, Volf Petr st.TTC STEER Mladá Boleslav "C"010.00%
99.Jelínek Miloš, Polanský KamilSokol Otradovice "B"010.00%
100.Novotný Josef, Röckel SashaSokol Chotětov "A"010.00%
101.Včeláková Stanislava, Nekola MichalTTC STEER Mladá Boleslav "C"010.00%
102.Tvrzský Rudolf, Závěšický JaroslavAŠ Mladá Boleslav "F"010.00%
103.Pejta Petr st., Jonáš Jaroslav ml.SK Dolní Stakory "B"020.00%
104.Folprecht Jan, Žďánský MilanTJ Březno020.00%
105.Žerava Miroslav ml., Žerava MiroslavSokol Otradovice "B"020.00%
106.Hajlich David, Mareš JanSokol Mnichovo Hradiště "E" - Losers020.00%
107.Dohnalík Leoš, Postelt VladimírTTC Bělá p.B. "E"030.00%
108.Macura Zdeněk, Žerava Miroslav ml.Sokol Otradovice "B"030.00%
109.Bezděk Jiří ml., Bříška JanTTC Josefův Důl "C"030.00%
110.Jelínek Miloš, Žerava Miroslav ml.Sokol Otradovice "B"040.00%
111.Žerava Miroslav, Pivoňka ErikSokol Otradovice "B"050.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy