Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost čtyřher - Regionální soutěž 3. třídy
(základní část)
 Dvojice DružstvoSkóreÚsp.
1.Charvát Milan, Stejskal ZdeněkSokol Březno18385.71%
2.Just Miloslav, Javůrek FilipTJ Březno "B"10376.92%
3.Titlbach Jindřich, Bartoš MiroslavSokol Březno16576.19%
4.Smutný Vratislav, Hadač JiříSlavoj Čistá16576.19%
5.Kraušner Jiří, Soukal HubertSokol Mnichovo Hradiště "F"9375.00%
6.Horák Vladimír, Ulman KarelSokol Podlázky "A"8372.73%
7.Vaňousek Zdeněk, Mrázek LadislavSokol Otradovice "C"8372.73%
8.Pácha Martin, Kučera Michal st.Sokol Podlázky "A"11568.75%
9.Kraušner Miroslav, Černovský PavelSokol Mnichovo Hradiště "F"9564.29%
10.Drapák Jaroslav st., Jonáš Jaroslav st.SK Dolní Stakory "D"10855.56%
11.Pilař Milan, Havlík FrantišekTTC Josefův Důl "D"9852.94%
12.Ráb Martin, Volf Petr st.TTC STEER Mladá Boleslav "D"7750.00%
13.Šádek Jaroslav st., Šaněk PavelSK Dolní Stakory "C"8947.06%
14.Žďánský Karel, Kozák RomanSokol Podlázky "B"6746.15%
15.Chňupa Luboš, Jonáš Jaroslav ml.SK Dolní Stakory "C"5645.45%
16.Novotný Miroslav, Dlask MilanTJ Březno "B"3827.27%
Dvojice, které odehrály méně než 11 zápasů
1.Kraušner Jiří, Mareš JanSokol Mnichovo Hradiště "F"40100.00%
2.Jihlavec Jan, Kolek PavelSokol Dolní Bousov "B"40100.00%
3.Vichnarová Sylvie, Šlapáček VladimírTTC STEER Mladá Boleslav "D"20100.00%
4.Mareš Jan, Hajlich DavidSokol Mnichovo Hradiště "F"20100.00%
5.Černovský Pavel, Koloc Jaroslav st.Sokol Mnichovo Hradiště "F"20100.00%
6.Volf Petr st., Šlapáček VladimírTTC STEER Mladá Boleslav "D"10100.00%
7.Stejskal Zdeněk, Bartoš MiroslavSokol Březno10100.00%
8.Pilař Milan, Jetel ZdeněkTTC Josefův Důl "D"10100.00%
9.Macura Zdeněk, Skála JiříSokol Otradovice "C"10100.00%
10.Barva Jaroslav, Havlík FrantišekTTC Josefův Důl "D"10100.00%
11.Rozkovec Vladimír, Laštovička JanTTC STEER Mladá Boleslav "D"10100.00%
12.Kozák Roman, Marján MarcelSokol Podlázky "B"10100.00%
13.Kolek Pavel, Vilhan MartinSokol Dolní Bousov "B"10100.00%
14.Kraušner Miroslav, Hajlich DavidSokol Mnichovo Hradiště "F"10100.00%
15.Mareš Jan, Kraušner MiroslavSokol Mnichovo Hradiště "F"10100.00%
16.Nekola Michal, Vichnarová SylvieTTC STEER Mladá Boleslav "D"10100.00%
17.Barva Jaroslav, Resl KarelTTC Josefův Důl "D"10100.00%
18.Trlida Michal, Michal JaroslavSokol Podlázky "B"10100.00%
19.Novotný Karel, Jihlavec JanSokol Dolní Bousov "B"9190.00%
20.Just Miloslav, Žďánský MilanTJ Březno "B"5183.33%
21.Barva Jaroslav, Havlík JaroslavTTC Josefův Důl "D"7370.00%
22.Trlida Michal, Žďánský KarelSokol Podlázky "B"2166.67%
23.Havelka Petr, Rampas FrantišekSlavoj Čistá2166.67%
24.Barva Jaroslav, Havlík František ml.TTC Josefův Důl "D"4357.14%
25.Mareš Pavel, Skála JiříSokol Otradovice "C"5455.56%
26.Noha Jan, Novotný KarelSokol Dolní Bousov "B"1150.00%
27.Kolek Pavel, Noha JanSokol Dolní Bousov "B"1150.00%
28.Pácha Martin, Kučera KryštofSokol Podlázky "A"1150.00%
29.Mareš Jan, Soukal HubertSokol Mnichovo Hradiště "F"1150.00%
30.Mareš Jan, Černovský PavelSokol Mnichovo Hradiště "F"1150.00%
31.Macura Zdeněk, Mrázek LadislavSokol Otradovice "C"1150.00%
32.Nitray Jozef, Vilhan MartinSokol Dolní Bousov "B"2250.00%
33.Žďánský Milan, Dlask MilanTJ Březno "B"1150.00%
34.Ráb Martin, Nekola MichalTTC STEER Mladá Boleslav "D"2250.00%
35.Pácha Martin, Pácha ZdeněkSokol Podlázky "A"1150.00%
36.Trlida Michal, Marján MarcelSokol Podlázky "B"5550.00%
37.Rozkovec Vladimír, Šlapáček VladimírTTC STEER Mladá Boleslav "D"2250.00%
38.Vaňousek Zdeněk, Skála JiříSokol Otradovice "C"4544.44%
39.Noha Jan, Vilhan MartinSokol Dolní Bousov "B"2340.00%
40.Nitray Jozef, Kolek PavelSokol Dolní Bousov "B"4640.00%
41.Žďánský Milan, Novotný MiroslavTJ Březno "B"3537.50%
42.Šaněk Pavel, Jonáš Jaroslav ml.SK Dolní Stakory "C"1233.33%
43.Jonáš Jaroslav st., Záhorský VojtěchSK Dolní Stakory "D"1233.33%
44.Nitray Jozef, Noha JanSokol Dolní Bousov "B"1233.33%
45.Rozkovec Vladimír, Nekola MichalTTC STEER Mladá Boleslav "D"2433.33%
46.Brabec Jaroslav, Drapák Jaroslav ml.SK Dolní Stakory "D"3730.00%
47.Záhorský Vojtěch, Brabec JaroslavSK Dolní Stakory "D"1325.00%
48.Kozák Roman, Šimeček VladimírSokol Podlázky "B"1420.00%
49.Mrázek Ladislav, Mareš PavelSokol Otradovice "C"1420.00%
50.Havelka Petr, Bělohlav JanSlavoj Čistá2820.00%
51.Chňupa Luboš, Hercík Jiří st.SK Dolní Stakory "C"1811.11%
52.Titlbach Jindřich, Charvát MilanSokol Březno010.00%
53.Šlapáček Vladimír, Laštovička JanTTC STEER Mladá Boleslav "D"010.00%
54.Žďánský Milan, Dragoun VáclavTJ Březno "B"010.00%
55.Rozkovec Vladimír, Včeláková StanislavaTTC STEER Mladá Boleslav "D"010.00%
56.Barva Jaroslav, Petrus LiborTTC Josefův Důl "D"010.00%
57.Žďánský Karel, Michal JaroslavSokol Podlázky "B"010.00%
58.Šimeček Vladimír, Michal JaroslavSokol Podlázky "B"010.00%
59.Havelka Jaroslav, Bělohlav JanSlavoj Čistá010.00%
60.Šimeček Vladimír, Murányi RichardSokol Podlázky "B"010.00%
61.Vaňousek Zdeněk, Mareš PavelSokol Otradovice "C"010.00%
62.Jihlavec Jan, Jihlavcová MarieSokol Dolní Bousov "B"010.00%
63.Pácha Martin, Horák VladimírSokol Podlázky "A"010.00%
64.Mareš Pavel, Štros JaroslavSokol Otradovice "C"010.00%
65.Smutný Vratislav, Havelka PetrSlavoj Čistá010.00%
66.Mrázek Ladislav, Skála JiříSokol Otradovice "C"010.00%
67.Bělohlav Jan, Kubín TomášSlavoj Čistá010.00%
68.Mareš Pavel, Honzák JakubSokol Otradovice "C"010.00%
69.Drapák Jaroslav ml., Záhorský VojtěchSK Dolní Stakory "D"010.00%
70.Žďánský Karel, Šimeček VladimírSokol Podlázky "B"010.00%
71.Jonáš Jaroslav ml., Hercík Jiří st.SK Dolní Stakory "C"010.00%
72.Mareš Pavel, Lisík PetrSokol Otradovice "C"010.00%
73.Černovský Pavel, Hajlich DavidSokol Mnichovo Hradiště "F"010.00%
74.Havelka Jaroslav, Kubín TomášSlavoj Čistá010.00%
75.Šimeček Vladimír, Trlida MichalSokol Podlázky "B"010.00%
76.Volf Petr st., Nekola MichalTTC STEER Mladá Boleslav "D"010.00%
77.Ráb Martin, Rozkovec VladimírTTC STEER Mladá Boleslav "D"010.00%
78.Šimeček Vladimír, Hladký PetrSokol Podlázky "B"010.00%
79.Kučera Michal st., Horák VladimírSokol Podlázky "A"010.00%
80.Nekola Michal, Šlapáček VladimírTTC STEER Mladá Boleslav "D"010.00%
81.Novotný Miroslav, Dragoun VáclavTJ Březno "B"010.00%
82.Havlík František, Havlík František ml.TTC Josefův Důl "D"010.00%
83.Mareš Pavel, Macura ZdeněkSokol Otradovice "C"010.00%
84.Včeláková Stanislava, Hodboď MartinTTC STEER Mladá Boleslav "D"010.00%
85.Záhorský Vojtěch, Šámal VladimírSK Dolní Stakory "D"010.00%
86.Kraušner Jiří, Kraušner MiroslavSokol Mnichovo Hradiště "F"020.00%
87.Havelka Petr, Kubín TomášSlavoj Čistá020.00%
88.Žďánský Milan, Javůrek FilipTJ Březno "B"020.00%
89.Marján Marcel, Michal JaroslavSokol Podlázky "B"020.00%
90.Rozkovec Vladimír, Volf Petr st.TTC STEER Mladá Boleslav "D"020.00%
91.Pilař Milan, Havlík František ml.TTC Josefův Důl "D"020.00%
92.Drapák Jaroslav st., Brabec JaroslavSK Dolní Stakory "D"020.00%
93.Novotný Karel, Nitray JozefSokol Dolní Bousov "B"020.00%
94.Horák Vladimír, Kučera Michal ml.Sokol Podlázky "A"020.00%
95.Havlík Jaroslav, Havlík František ml.TTC Josefův Důl "D"020.00%
96.Šaněk Pavel, Hercík Jiří st.SK Dolní Stakory "C"020.00%
97.Rozkovec Vladimír, Hodboď MartinTTC STEER Mladá Boleslav "D"020.00%
98.Horák Vladimír, Kučera KryštofSokol Podlázky "A"030.00%
99.Marján Marcel, Šimeček VladimírSokol Podlázky "B"030.00%
100.Bělohlav Jan, Rampas FrantišekSlavoj Čistá040.00%
101.Šámal Vladimír, Brabec JaroslavSK Dolní Stakory "D"040.00%
102.Špaček Jarmil, Horák VladimírSokol Podlázky "A"040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy