Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Ulrich Ondřej2003TJ Spartak Polička A3100100.00%
2.Dostál Jan2002KST US Steinerová Choceň B280100.00%
3.Adamec Václav1972Orel Orlice A38188.89%
4.Hubálek Zdeněk1971Orel Orlice A38280.00%
5.Syrový Vojtěch1997TJ Sokol Sudslava A26275.00%
6.Novák Aleš1985TTC Ústí nad Orlicí D26275.00%
7.Svoboda Leoš1974TJ Sokol Lukavice A13175.00%
8.Pavel Jan1985TJ Sokol Lukavice A13175.00%
9.Malý Jiří1985TJ Sokol Korouhev-Borová B13175.00%
10.Svojanovská Jana1977TTC Ústí nad Orlicí C13175.00%
11.Kršiak Tomáš1997KST US Steinerová Choceň B13175.00%
12.Flodr Tomáš1978TJ Jiskra Litomyšl A38372.73%
13.Dostálek Jaroslav1973TJ Sokol Sudslava A25271.43%
14.Ševčík Leoš1992TJ Spartak Polička A37370.00%
15.Švancara Miroslav1959TJ Svitavy A37370.00%
16.Bartošík Lubomír1982TJ Svitavy A37370.00%
17.Wávra Pavel1966TJ Sokol Česká Třebová B38466.67%
18.Češka Roman1971TJ Spartak Polička A36366.67%
19.Puchmeltr Michal2004TJ Sokol Žamberk A36366.67%
20.Vybíral Jakub1998TJ Lanškroun B36366.67%
21.Kolomý Tomáš1992Orel Orlice A23260.00%
22.Procházka Adam2001Orel Orlice A35455.56%
23.Valdhans Rudolf1973TJ Jiskra Litomyšl A36554.55%
24.Hrdina Lukáš1991TTC Ústí nad Orlicí D36650.00%
25.Doležal Tomáš1997TTC Ústí nad Orlicí D36650.00%
26.Lacina Martin1991TJ Svitavy A12250.00%
27.Svoboda Miloš1972TJ Sokol Lukavice A12250.00%
28.Šeda Václav1968TTC Ústí nad Orlicí D12250.00%
29.Trnka Jakub1996TJ Spartak Polička A22250.00%
30.Svojanovský Jakub2005TTC Ústí nad Orlicí C24450.00%
31.Roušar Martin1983TJ Sokol Korouhev-Borová B35645.45%
32.Krátký Ondřej1981TJ Svitavy A34544.44%
33.Steinmetz Roman1969TJ Sokol Česká Třebová B34544.44%
34.Syrová Lucie1993TJ Jiskra Litomyšl A34544.44%
35.Trnka Stanislav1977TJ Sokol Korouhev-Borová B23442.86%
36.Absolon Martin1975KST US Steinerová Choceň B23442.86%
37.Šesták Radek1979TJ Jiskra Litomyšl A23442.86%
38.Plíva Roman1982TJ Sokol Česká Třebová B35741.67%
39.Baláš Josef1973TJ Spartak Polička A22340.00%
40.Jansa Milan1968TJ Svitavy A22340.00%
41.Kantorek Jiří1969TTC Ústí nad Orlicí C23537.50%
42.Pražák Zdeněk1964TTC Ústí nad Orlicí C23537.50%
43.Roušar Michal1991TJ Sokol Korouhev-Borová B22433.33%
44.Krupa Michal2003TTC Ústí nad Orlicí D34833.33%
45.Brökl Jan ml.1980TJ Sokol Žamberk A33730.00%
46.Richtr Michal1995TJ Sokol Žamberk A33730.00%
47.Kleiner Marek1989TJ Lanškroun B33730.00%
48.Valach Přemysl1985TJ Sokol Sudslava A22528.57%
49.Doubrava Milan1962TJ Sokol Česká Třebová B33827.27%
50.Štarman Karel1966TJ Jiskra Litomyšl A11325.00%
51.Jedlička Richard1977TTC Ústí nad Orlicí C11325.00%
52.Adamec Lukáš1995TJ Sokol Lukavice A11325.00%
53.Doležel Daniel1998TJ Lanškroun B21420.00%
54.Schreiber Michal1992TJ Sokol Žamberk A32820.00%
55.Kristek Lukáš2002TJ Lanškroun B31712.50%
56.Slavík Miroslav1971KST US Steinerová Choceň B1040.00%
57.Langr Lukáš1988TJ Sokol Korouhev-Borová B1040.00%
58.Vybíral Roman1965TJ Lanškroun B1040.00%
59.Schwedler Josef1968TJ Sokol Korouhev-Borová B2070.00%
60.Pavelka Dominik1999TJ Sokol Sudslava A2070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Štrof Jaroslav1963TJ Sokol Korouhev-Borová B110100.00%
2.Lorenc Milan1961TJ Sokol Korouhev-Borová B12166.67%
3.Beneš Václav1969KST US Steinerová Choceň B12166.67%
4.Adamec Miroslav ml.1969Orel Orlice A12166.67%
5.Flídr Adam2005KST US Steinerová Choceň B11233.33%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy