Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 2.třídy A
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Křivánek Aleš1990TTC Příbram A3120100.00%
2.Jirouch Tomáš1973Sokol Hořovice B390100.00%
3.Hlaváček Jaromír1962Sokol Příbram B270100.00%
4.Svoboda Jaromír1973Sokol Žebrák250100.00%
5.Sedláček Luděk1973Viktoria Vestec A38188.89%
6.Vacura Josef ml.1993TJ Chaloupky412285.71%
7.Přáda Jaroslav1958Viktoria Vestec A36185.71%
8.Müller Jiří1976Sokol Žebrák25183.33%
9.Hnízdil Tomáš ml.2006Sokol Hořovice B36275.00%
10.Silavecký Ladislav1974TTC Příbram A38372.73%
11.Císař Jan1965Sokol Příbram B25271.43%
12.Lukeš Tomáš1993SLAVOJ Obecnice B25271.43%
13.Novák Michal1998Viktoria Vestec A36366.67%
14.Novák Ondřej1992Viktoria Vestec A35362.50%
15.Dražan Jiří1983Slovan Lochovice B25362.50%
16.Selucký David1968Sokol Voznice A49660.00%
17.Horák Ondřej1990Sokol Mníšek pod Brdy B36460.00%
18.Čížková Sylva1965Sokol Voznice A36460.00%
19.Petráň Zdeněk1985SLAVOJ Obecnice B23260.00%
20.Taller Filip1989Sokol Mníšek pod Brdy B24357.14%
21.Petrovic Pavel1964SK Březnice B24357.14%
22.Jirkovský Antonín st.1975Slovan Lochovice B24357.14%
23.Kunc Petr1970Sokol Žebrák46554.55%
24.Steiner Petr1971SLAVOJ Obecnice B23350.00%
25.Váňa Miroslav1972Sokol Příbram B24450.00%
26.Bárta Radek1984Tatran Sedlčany C23350.00%
27.Bubeníček Ondřej1989SK Březnice B46746.15%
28.Máša Jan2003Sokol Příbram B23442.86%
29.Soused Milan1970SK Březnice B46842.86%
30.Roztočil Jiří1961Sokol Žebrák22340.00%
31.Čepelák Vladimír ml.1988Sokol Hořovice B22340.00%
32.Pilecký Jiří1978Sokol Voznice A45838.46%
33.Macháček Pavel1964Sokol Žebrák33537.50%
34.Chmelař Miroslav1961Sokol Voznice A45935.71%
35.Skalka Josef1974Sokol Hořovice B32433.33%
36.Poslední Pavel1961Tatran Sedlčany C22433.33%
37.Nguyen Van Vui1958TJ Chaloupky44930.77%
38.Michal Radek1976SK Březnice B441028.57%
39.Němec Tomáš1988Slovan Lochovice B22625.00%
40.Spousta David1997Sokol Žebrák22625.00%
41.Šíp Martin1981Tatran Sedlčany C21420.00%
42.Ječmen Jaroslav1962SLAVOJ Obecnice B21420.00%
43.Kilian Vít1989Sokol Mníšek pod Brdy B32820.00%
44.Lysý Tomáš1986TJ Chaloupky431220.00%
45.Štefan Radko1968TTC Příbram A31109.09%
46.Větrovský Petr1979TJ Chaloupky41127.69%
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů
1.Stacho Libor1966Sokol Mníšek pod Brdy B130100.00%
2.Drož Jan1965Sokol Hořovice B230100.00%
3.Zitta Přemysl1969Slovan Lochovice B13175.00%
4.Procházka Michal1967Tatran Sedlčany C13175.00%
5.Silavecká Julie2004TTC Příbram A12166.67%
6.Zamazal Pavel1962Sokol Mníšek pod Brdy B12250.00%
7.Suchopár Miroslav1959SK Březnice B12250.00%
8.Kurková Marie1973Viktoria Vestec A1010.00%
9.Šimek Josef1959Sokol Voznice A1010.00%
10.Skoupil Lukáš1984Sokol Mníšek pod Brdy B1020.00%
11.Černý Pavel1998Tatran Sedlčany C1020.00%
12.Pospíšil Antonín1964Sokol Mníšek pod Brdy B1020.00%
13.Medvecký Jan1951SK Březnice B1030.00%
14.Rácz Rudolf1975Slovan Lochovice B1030.00%
15.Drsek Václav1973Sokol Žebrák1030.00%
16.Silavecká Ema2006TTC Příbram A1040.00%
17.Pinkava Pavel2001TTC Příbram A1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy