Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní prebor 2. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Dospíšil Pavel1969Tišnov "C"3120100.00%
2.Kvasnica Vítězslav1947Mokrá "C"3110100.00%
3.Krištof Lukáš2005Tišnov "C"3100100.00%
4.Horna Ivo1961Lomnička "A"380100.00%
5.Dvořák Ladislav1975Ostopovice "B"27187.50%
6.Svoboda Milan1974Tišnov "C"310283.33%
7.Uhliar Libor1966Řeznovice "F"38280.00%
8.Němec Stanislav1956Rebešovice "D"38280.00%
9.Vojtěch Miloslav1950Mokrá "C"37277.78%
10.Slezák Petr1964Ostopovice "B"13175.00%
11.Cvrkal Rudolf ml.2000Lomnička "A"13175.00%
12.Kuchařík Pavel1964Řeznovice "F"13175.00%
13.Sekanina Lubomír1962Ostopovice "B"13175.00%
14.Palko Michal1967Ostrovačice "A"13175.00%
15.Koumar Radek1971Lomnička "A"38372.73%
16.Vašulka Pavel1984Rebešovice "D"38372.73%
17.Kurdiovský Matěj2006Tišnov "C"25271.43%
18.Fišer Vojtěch1992Střelice "A"37370.00%
19.Steinhauser Petr1974Lažánky "B"37370.00%
20.Bukáček Ivo1966Střelice "A"37463.64%
21.Harašta Ludislav1947Mokrá "C"37463.64%
22.Urbánek Pavel1974Lažánky "B"35362.50%
23.Steinhauser Filip2001Lažánky "B"23260.00%
24.Bednář Miroslav st.1955D.H. Loučky "A"37558.33%
25.Paták Bohuslav1943Mokrá "C"35455.56%
26.Zátrapa Petr1971Střelice "A"36554.55%
27.Chvátal Petr1971Ostopovice "B"36650.00%
28.Bahenský Zdeněk2006Tišnov "C"12250.00%
29.Mašek Martin1989D.H. Loučky "A"24450.00%
30.Siegel Filip1969Lomnička "A"23350.00%
31.Zelený Michal1966Ostopovice "B"35645.45%
32.Staněk Milan1958Řeznovice "F"35645.45%
33.Kratochvíl Michal1980Radostice35741.67%
34.Steinhauser Jan2006Lažánky "B"34640.00%
35.Horký Lukáš1992Střelice "A"34640.00%
36.Klíma Jiří1970Rebešovice "D"23537.50%
37.Pokorný Jan1994Ostrovačice "A"34736.36%
38.Krška Rostislav1976Ostrovačice "A"34736.36%
39.Wünsch Vlastimil1982D.H. Loučky "A"34833.33%
40.Procházka Jiří1950Tvarožná "B"34833.33%
41.Kratochvíl David1981Radostice33730.00%
42.Kouřil Pavel1979Radostice33827.27%
43.Šenkýř Jan1958Rebešovice "D"33827.27%
44.Pololáník Jan1986D.H. Loučky "A"33827.27%
45.Zeman Pavel1956Tvarožná "B"11325.00%
46.Pokorný Marek2000Ostrovačice "A"33925.00%
47.Perka Jiří1965Lažánky "B"21420.00%
48.Lindovský Adam1998Tvarožná "B"321016.67%
49.Veselý Šimon2002Ostopovice "B"21712.50%
50.Pavliš Josef1957Řeznovice "F"31118.33%
51.Česnek Pavel1993Ostrovačice "A"1040.00%
52.Forman Tomáš1997Tvarožná "B"1040.00%
53.Smejkal Jan1997D.H. Loučky "A"1040.00%
54.Krček Štěpán1996Tvarožná "B"1040.00%
55.Bartoš Jan1976Ostrovačice "A"1040.00%
56.Tichý Jaroslav1981Řeznovice "F"1040.00%
57.Malý Václav1988Tvarožná "B"1040.00%
58.Černý Libor1991Rebešovice "D"2040.00%
59.Novotný Jan1984Radostice2080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Kytner Matěj1998Lomnička "A"130100.00%
2.Koumar Radim2003Lomnička "A"12166.67%
3.Pásek Zdeněk1961Lomnička "A"12166.67%
4.Bahenský Tomáš2006Tišnov "C"11150.00%
5.Hylmar Miroslav1981Tvarožná "B"1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy