Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 1.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Moravec Stanislav1971KST Týnec nad Labem A270100.00%
2.Chlumský Petr1987TJ Klučov A260100.00%
3.Dolejš Martin1970Stolní tenis Kolín A140100.00%
4.Odvárka Leoš1965Sokol Zásmuky A140100.00%
5.Rozumný Karel1975TJ Klučov A140100.00%
6.Salák Alois1958TJ Sokol Starý Kolín A27187.50%
7.Kahoun Václav1976TJ Sokol Starý Kolín A27187.50%
8.Havránek Stanislav1948TJ Sokol Starý Kolín A26275.00%
9.Menz František1967TJ Sokol Český Brod "A"13175.00%
10.Havlíček Vladimír1974Stolní tenis Kolín A13175.00%
11.Brunclík Marek1969KST Týnec nad Labem A25271.43%
12.Čebiš Luboš1973TJ Sokol Velký Osek B25271.43%
13.Křivánek Luboš1962SK Křečhoř A25271.43%
14.Dej František1962SK Křečhoř A24266.67%
15.Petřík Petr1989TJ Sokol Velim A24266.67%
16.Jeřala Pavel1974TJ Sokol Velim A24266.67%
17.Cincibus Milan1967KST Týnec nad Labem A24266.67%
18.Vokounová Adéla1982ST EUROMASTER Kolín B25362.50%
19.Mošna Petr1966KST Týnec nad Labem A23260.00%
20.Sixta Pavel1990TJ Sokol Velim A24357.14%
21.Bajtler Luboš1955TJ Sokol Starý Kolín A24357.14%
22.Cincibus Milan ml.2003TJ Sokol Velký Osek B24357.14%
23.Smrkovský Jindřich1971SK Křečhoř A24357.14%
24.Skývová Lenka1977Sokol Zásmuky A24450.00%
25.Svoboda Miloš1968Stolní tenis Kolín A12250.00%
26.Říha Vlastimil1968TJ Klučov B12250.00%
27.Mokříž Bohuslav1964TJ Sokol Velký Osek B24450.00%
28.Lichtenberg Petr1983ST EUROMASTER Kolín B12250.00%
29.Bártová Věra1975ST EUROMASTER Kolín B24450.00%
30.Holeček Martin1989SK Nová Ves I. B24450.00%
31.Ševčík Jiří ml.1977TJ Klučov A24450.00%
32.Roudný Petr1968TJ Sokol Velký Osek B24450.00%
33.Kolář Marek st.1974TJ Sokol Český Brod "A"12250.00%
34.Skyva Milan1949Sokol Zásmuky A24450.00%
35.Svoboda Jan1995TJ Sokol Velim A23442.86%
36.Řehák Josef ml.1987SK Nová Ves I. B23537.50%
37.Kopiště Milan1965ST EUROMASTER Kolín B22528.57%
38.Budský Radek1970TJ Klučov B11325.00%
39.Šafránek Jaroslav1942SK Nová Ves I. B11325.00%
40.Moravec Petr1973SK Křečhoř A21325.00%
41.Výborný Pavel1968Stolní tenis Kolín A11325.00%
42.Nekovář Petr1961ST EUROMASTER Kolín B11325.00%
43.Mukařovský Aleš1972TJ Klučov A21712.50%
44.Cherednik Konstantin1973TJ Klučov B21712.50%
45.Nekolný Josef1970TJ Klučov B1040.00%
46.Bašta Radek1979TJ Sokol Český Brod "A"1040.00%
47.Štábla Peter1982TJ Klučov B1040.00%
48.Potměšil Zdeněk1966TJ Klučov A1040.00%
49.Suchý Ladislav1963Sokol Zásmuky A1040.00%
50.Ulman Radim1964SK Nová Ves I. B1040.00%
51.Cikán Miloslav1965Sokol Zásmuky A1040.00%
52.Šíma Roman1966SK Nová Ves I. B2080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Klimeš Vladimír1982Sokol Zásmuky A130100.00%
2.Valtr Petr1961SK Křečhoř A21233.33%
3.Dvořák Vladimír1946TJ Klučov B1030.00%
4.Opršal Tomáš1971TJ Sokol Český Brod "A"1030.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 2 zápasy
1.Buriánek Vladislav1967KST Týnec nad Labem A1010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy