Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 2.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Čebiš Luboš1973TJ Sokol Velký Osek C280100.00%
2.Opl Miroslav1962Stolní tenis Dobřichov A280100.00%
3.Malenovský Aleš1958Stolní tenis Kolín B140100.00%
4.Svojša Petr1968Viktoria Radim "A"140100.00%
5.Svoboda Karel1945TJ Sokol Velký Osek C27187.50%
6.Čížek Jiří1962ST Býchory26185.71%
7.Suchý Ladislav1963Sokol Zásmuky B26275.00%
8.Čížek Martin1984ST Býchory26275.00%
9.Vyšata Pavel1971TJ Sokol Starý Kolín B13175.00%
10.Pros Jaroslav1961Stolní tenis Kolín B13175.00%
11.Pokorný Jaroslav1950TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B13175.00%
12.Pros Jan1965Stolní tenis Kolín B13175.00%
13.Musil Jan1966TJ Sokol Starý Kolín B13175.00%
14.Kubelka Lukáš1979KST Týnec nad Labem B13175.00%
15.Vejtruba František1954TJ Sokol Velim B25362.50%
16.Moravec Václav1963TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B25362.50%
17.Škopek Martin1969TJ Sokol Velim B25362.50%
18.Opl Petr1968TJ Sokol Velim B25362.50%
19.Vyhnánek Jakub1993ST Býchory12250.00%
20.Mašín Pavel1976Stolní tenis Dobřichov A24450.00%
21.Cikán Miloslav1965Sokol Zásmuky B24450.00%
22.Slabý Jaroslav1962Stolní tenis Dobřichov A24450.00%
23.Melichar Lukáš1977TJ Sokol Starý Kolín B12250.00%
24.Bossanyi Michal1962TJ Klučov C12250.00%
25.Hovorka Tomáš1973Viktoria Radim "A"12250.00%
26.Rob Karel1967TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B24450.00%
27.Hanušová Blanka1951TJ Sokol Velký Osek C24450.00%
28.Novotný Karel1956TJ Sokol Velký Osek C23350.00%
29.Buriánek Vladislav1967KST Týnec nad Labem B12250.00%
30.Balouš Petr2002TJ Sokol Velim B12250.00%
31.Fejfar Václav1982ST Býchory22340.00%
32.Vondráček Pavel1977Stolní tenis Kolín B23537.50%
33.Dvořák Vladimír1946TJ Klučov C11325.00%
34.Ježek Jiří1976Stolní tenis Dobřichov A11325.00%
35.Drbohlav Tomáš1977TJ Sokol Starý Kolín B11325.00%
36.Jehlička Jan1957KST Týnec nad Labem B11325.00%
37.Sahulka Radek2004TJ Sokol Velim B11325.00%
38.Zítka Jan1975Stolní tenis Kolín B11325.00%
39.Prorok Jaroslav1965Viktoria Radim "A"11325.00%
40.Lipka Roman1976ST Býchory22625.00%
41.Švec Josef1968Sokol Zásmuky B22625.00%
42.Kašpar Milan1957Sokol Zásmuky B21712.50%
43.Novotný Radek1965KST Týnec nad Labem B1040.00%
44.Říha Petr1971TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B1040.00%
45.Herman Michal1976TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B1040.00%
46.Hovorka Marek2005Viktoria Radim "A"1040.00%
47.Říha Samuel2003TJ Klučov C1040.00%
48.Havlíček Kamil1970Stolní tenis Kolín B2080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Heřtus Michal1962TJ Klučov C12166.67%
2.Chvojka Antonín1947TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B11233.33%
3.Karafiát Tomáš1985Stolní tenis Dobřichov A1020.00%
4.Švára Petr1969Stolní tenis Dobřichov A1020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy