Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajský přebor
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Kmoch Zdeněk1960TJ Spartak Kaplice B39190.00%
2.Kuchta Kamil nejml.2004TJ Spartak Kaplice B39190.00%
3.Janošťák Miroslav1992TJ Spartak Kaplice B37463.64%
4.Kvašnovský Petr1970KST Orel ČB B48561.54%
5.Betka Kamil1980Velešín - Přídolí B36554.55%
6.Strapek Josef1966Velešín - Přídolí B36554.55%
7.Brom Jan1970KST Orel ČB B47653.85%
8.Kocourek Petr1963KST Orel ČB B46746.15%
9.Kahuda Stanislav1965KST Orel ČB B45838.46%
10.Janda Jiří1959TJ Calofrig Borovany A23537.50%
11.Čepelka Jan1994TJ Calofrig Borovany A23537.50%
12.Beneš Pavel st.1967TJ Spartak Kaplice B33633.33%
13.Blaženec Dušan1961Velešín - Přídolí B33827.27%
14.Krýsl Martin1997TJ Calofrig Borovany A22625.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů
1.Krahulec Jiří ml.1985TJ Šumavan Vimperk A260100.00%
2.Martenek Vladimír1955TJ Šumavan Vimperk A260100.00%
3.Dunovský Libor1978TJ Slavoj Protivín A130100.00%
4.Vařečka Ondřej2002TJ Slavoj Protivín A130100.00%
5.Cendelín Rostislav1984TJ Slavoj Protivín A130100.00%
6.Jehně Richard2002TJ VS Tábor A26185.71%
7.Vochozka Roman1979Velešín - Přídolí B26185.71%
8.Cicko Tomáš1976TJ Calofrig Borovany A25271.43%
9.Pavlíček Luděk1974TJ Šumavan Vimperk A24266.67%
10.Hornych Pavel1963KST Orel ČB C24266.67%
11.Jabůrek Jan1982TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B12166.67%
12.Losos Radek1973TJ VS Tábor A24357.14%
13.Dvořák Josef ml.1976TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A24357.14%
14.Hornych Jiří1956TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B23350.00%
15.Duspiva Martin1972TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B23350.00%
16.Škoda Petr2004TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B23350.00%
17.Kropík Milan1967TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A23442.86%
18.Janoud Jan1969TJ Šumavan Vimperk A22340.00%
19.Bezpalec Martin st.1968SKST Týn nad Vltavou A11233.33%
20.Kureš Vlastislav1981SKST Týn nad Vltavou A11233.33%
21.Hrůza Jan2002SKST Týn nad Vltavou A11233.33%
22.Smažík David2004TJ Sokol Hluboká nad Vltavou B11233.33%
23.Vrzal Petr1967KST Orel ČB C22433.33%
24.Ferenčík František1982Velešín - Přídolí B11325.00%
25.Šilhavý Petr1965KST Orel ČB C21516.67%
26.Janda František1959TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A21516.67%
27.Jehně Václav ml.1971TJ VS Tábor A21516.67%
28.Vrzal Pavel1969KST Orel ČB C21614.29%
29.Šubrt Josef ml.1977TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A1020.00%
30.Skalák Josef ml.1992SKST Týn nad Vltavou A1030.00%
31.Šubrt Josef st.1951TJ Sokol Suchdol nad Lužnicí A1040.00%
32.Klárner Jakub2002TJ Slavoj Protivín A1040.00%
33.Losos Marek2005TJ VS Tábor A2060.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy