Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Holman Libor1970TJ Osek A270100.00%
2.Peterka Václav1961TJ Osek A260100.00%
3.Motejzik Zbyněk2000TJ Sokol Mirotice B27187.50%
4.Šottner Jiří1967TJ Sokol Vodňany C25183.33%
5.Černohorský Martin1989TJ Sokol Písek A38280.00%
6.Schoř Libor1968ST Svatá Maří A26275.00%
7.Vašátko Zdeněk1968ST Svatá Maří A25271.43%
8.Poklop Kamil1986ČZ Strakonice Elektrostav C25271.43%
9.Soukup Miloslav ml.1973TJ Třebohostice A25271.43%
10.Jungvirt Roman1975TJ Sokol Strakonice A37370.00%
11.Hanus Michal1973TJ Sokol Písek A36366.67%
12.Ďurišová Kateřina1973TJ Sokol Písek A24266.67%
13.Hrach František ml.1981TJ Sokol Strakonice A37463.64%
14.Vašek Jan1997TJ Sokol Mirotice B25362.50%
15.Bílý Marek1998TJ Sokol Písek A36460.00%
16.Vokroj Zdeněk1966TJ Třebohostice A24357.14%
17.Brandýs František1969TJ Osek A23350.00%
18.Mls Jiří1970TJ Blatná A24450.00%
19.Charvát Karel1971TJ Slovan Černý Dub B23350.00%
20.Chaluš Libor1967ČZ Strakonice Elektrostav C23350.00%
21.Bílý Michal1984TJ Sokol Vodňany C24450.00%
22.Jungvirt Josef1952TJ Sokol Strakonice A36650.00%
23.Mácha Jakub1984TJ Sokol Milevsko A23350.00%
24.Húska Radek1963TJ Slovan Černý Dub B23442.86%
25.Pešl Miroslav1976TJ Slovan Černý Dub B23442.86%
26.Břicháček Lukáš1988TJ Sokol Mirotice B23537.50%
27.Hynek Otakar ml.1979TJ Sokol Strakonice A23537.50%
28.Trefný Jan1971TJ Blatná A23537.50%
29.Šavrda Karel1963TJ Třebohostice A22433.33%
30.Soukup Lukáš1976ČZ Strakonice Elektrostav C22433.33%
31.Fleišman Jaroslav1978ST Svatá Maří A22528.57%
32.Šimoník Vladimír1977TJ Sokol Vodňany C22528.57%
33.Macorlík Petr1977ST Svatá Maří A21614.29%
34.Mls Pavel1965TJ Blatná A21614.29%
35.Krahulec Jiří st.1966TJ Sokol Mirotice B2070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 6 zápasů
1.Kolář Tomáš1984TJ Sokol Milevsko A250100.00%
2.Holík Bohuslav1962ČZ Strakonice Elektrostav C140100.00%
3.Hrazdira Patrik1995ČZ Strakonice Elektrostav C140100.00%
4.Ounický Pavel1981TJ Blatná A130100.00%
5.Mácha Luboš ml.1984TJ Sokol Milevsko A120100.00%
6.Černý Petr1959TJ Sokol Milevsko A24180.00%
7.Turek Václav1948TJ Sokol Vodňany C12166.67%
8.Valert Radomír1967TJ Slovan Černý Dub B12250.00%
9.Koza Tobiáš2002TJ Sokol Písek A11233.33%
10.Křivanec Josef1974TJ Třebohostice A11325.00%
11.Požárek Jaroslav1949TJ Sokol Strakonice A1010.00%
12.Sekyra Zbyněk1968TJ Slovan Černý Dub B1030.00%
13.Matějka Jan1982TJ Sokol Strakonice A1030.00%
14.Kostner Jiří1955TJ Blatná A1030.00%
15.Kozma Václav1954TJ Osek A1030.00%
16.Mrkvička Pavel1961TJ Osek A1030.00%
17.Bauer Jiří ml.1976TJ Sokol Vodňany C1030.00%
18.Topinka Václav1951TJ Slavoj Protivín B2040.00%
19.Švára Petr1955TJ Sokol Milevsko A1040.00%
20.Vařečka Pavel1959TJ Slavoj Protivín B2040.00%
21.Krejčí Karel1985TJ Třebohostice A1040.00%
22.Marková Ivana1965TJ Slavoj Protivín B2040.00%
23.Mareš Zdeněk1959TJ Slavoj Protivín B2040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy