Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž C
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Říha Luboš1966TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A280100.00%
2.Posel Adam2006TJ Jiskra Třeboň B260100.00%
3.Petrásek Martin1991TJ Jiskra Třeboň B260100.00%
4.Mastný Tomáš ml.2000Staving Studená C260100.00%
5.Karlík Zdeněk1966TJ VS Tábor B38188.89%
6.Procházka Petr1964TJ VS Tábor B37277.78%
7.Kulvajt Aleš1984TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A26275.00%
8.Mikuláš Michal1989TJ Sokol Mladá Vožice A26275.00%
9.Rybák Roman1962TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A25271.43%
10.Lovětínský Tomáš1975Katolický dům Dačice z.s.25271.43%
11.Losos Marek2005TJ VS Tábor B25271.43%
12.Kameník Jaroslav1966Staving Studená C24266.67%
13.Pašek Felix1976TJ Jiskra Třeboň B24266.67%
14.Havlík Zdeněk1956Katolický dům Dačice z.s.24266.67%
15.Mrázek Tomáš1994TJ Sokol Mladá Vožice A25362.50%
16.Urban Martin1975TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A25362.50%
17.Čejna Tomáš1985TJ Sokol Lodhéřov A25362.50%
18.Peč Ondřej1997TJ Sokol Lodhéřov A24357.14%
19.Werner Zdeněk1953TJ Jiskra Třeboň A24450.00%
20.Lachout Jaroslav1973TJ VS Tábor B23350.00%
21.Brabec Jaroslav1987TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A24450.00%
22.Bednář Zbyněk1971TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A23442.86%
23.Macků Tomáš1992Katolický dům Dačice z.s.23442.86%
24.Prokop Rostislav1975TJ SDH Nové Dvory A32528.57%
25.Alexa Jaroslav1965TJ SDH Nové Dvory A32528.57%
26.Lipl Karel1963Jindřichův Hradec 1930 A22528.57%
27.Lang Václav1957TJ Jiskra Třeboň A22625.00%
28.Krieger Jakub1990TJ Sokol Mladá Vožice A22625.00%
29.Sirotek Martin1983TJ Sokol Sudoměřice u Tábora A22625.00%
30.Břicháček Miroslav1986TJ SDH Nové Dvory A32625.00%
31.Pudil Milan1976TJ Sokol Mladá Vožice A22625.00%
32.Fitl Radek2005Jindřichův Hradec 1930 A21614.29%
33.Račák David1998TJ Sokol Lodhéřov A21614.29%
34.Lehký Lukáš1985TJ Sokol Lodhéřov A21614.29%
35.Klabík Vilém1979DDM Soběslav B2060.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 6 zápasů
1.Peckert Ondřej1979Jindřichův Hradec 1930 A140100.00%
2.Holub Josef1972DDM Soběslav B130100.00%
3.Lukjanov Viktor ml.1973Staving Studená C120100.00%
4.Jareš Oldřich1961TJ Jiskra Třeboň A13175.00%
5.Král Ludvík ml.1984TJ Jiskra Třeboň A13175.00%
6.Samec Jaroslav1970TJ Jiskra Třeboň B12166.67%
7.Maňhal Jan st.1955Staving Studená C12166.67%
8.Tesař Václav1967TJ VS Tábor B12166.67%
9.Vondruška Filip1993DDM Soběslav B22250.00%
10.Pešek Karel1971TJ Jiskra Třeboň A12250.00%
11.Mrázek Miroslav1958Jindřichův Hradec 1930 A12250.00%
12.Lovětínský Jiří1968Katolický dům Dačice z.s.11150.00%
13.Brada Adam ml.2002Staving Studená C12250.00%
14.Novák Jan1964TJ Jiskra Třeboň A12250.00%
15.Holub Martin2003DDM Soběslav B22340.00%
16.Vondruška Oldřich1950DDM Soběslav B11233.33%
17.Losos Lukáš2004TJ VS Tábor B11325.00%
18.Stodola Radek1968TJ SDH Nové Dvory A11325.00%
19.Havlík Martin1992Katolický dům Dačice z.s.11325.00%
20.Boubalík Josef st.1955TJ SDH Nové Dvory A1020.00%
21.Benda Miroslav1968TJ Jiskra Třeboň B1020.00%
22.Vytiska Jiří1970Jindřichův Hradec 1930 A1030.00%
23.Votava Libor1970Jindřichův Hradec 1930 A1030.00%
24.Rous David1980TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A1030.00%
25.Šimák Pavel1972TJ SDH Nové Dvory A1030.00%
26.Stránský Stanislav1986Staving Studená C1040.00%
27.Nosek Jan1985TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí A1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy