Úspěšnost dvouher - Extraliga mužů
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Obešlo Michal1989HB Ostrov1516194.12%
2.Prokopcov Dmitrij1980HB Ostrov1314287.50%
3.Gavlas Antonín ml.1985SKST Cheb1621580.77%
4.Bajger Ondřej1994SKST Charvát Havířov1615865.22%
5.Delinčák Filip2003TTC ENFIREEX OSTRAVA1411664.71%
6.Olejník Martin1972KT Praha16171062.96%
7.Pavelka Tomáš1980KT Praha1311761.11%
8.Klásek Marek1975TJ Sokol PP Hradec Králové 299660.00%
9.Kleprlík Jakub1986TTC ENFIREEX OSTRAVA16141058.33%
10.Martinko Tomáš2002TJ Ostrava KST14141058.33%
11.Štěpánek David1971SKST Cheb1610952.63%
12.David Petr1984SKST Charvát Havířov16111052.38%
13.Bělík Šimon2004TTC ENFIREEX OSTRAVA15111052.38%
14.Buben Vlastimil1999TJ Sokol PP Hradec Králové 215111052.38%
15.Zelinka Jakub2000SF SKK El Niňo Praha16131448.15%
16.Klos Patrik1998SKST Stavoimpex Hodonín16111345.83%
17.Koblížek Martin1996KT Praha1681044.44%
18.Onderka František2002TJ Ostrava KST15111444.00%
19.Seibert Jakub1995SKST Liberec16101638.46%
20.Tymofieiev Oleksandr1996SKST Stavoimpex Hodonín1671433.33%
21.Průša David2000SKST Liberec1541126.67%
22.Blinka Michal2001SKST Liberec1641818.18%
23.Rozínek Vojtěch1998SF SKK El Niňo Praha1321214.29%
Hráči, kteří odehráli méně než 14 zápasů
1.Tregler Tomáš1990HB Ostrov1011284.62%
2.Crha Jakub1989TJ Sokol PP Hradec Králové 257277.78%
3.Skála Radek2002HB Ostrov106460.00%
4.Valenta Jan2001SKST Charvát Havířov126746.15%
5.Kaucký Petr1975SF SKK El Niňo Praha63442.86%
6.Kadlček Michal1979SKST Stavoimpex Hodonín124833.33%
7.Mokrejš Jan2002TJ Sokol PP Hradec Králové 271614.29%
8.Pavlica Martin1983TJ Sokol PP Hradec Králové 270100.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 7 zápasů
1.Olivares Felipe1992TTC ENFIREEX OSTRAVA220100.00%
2.Korbel Petr1971TTC ENFIREEX OSTRAVA110100.00%
3.Kadlec Vít2005TJ Ostrava KST110100.00%
4.Vožický Bohumil1977HB Ostrov110100.00%
5.Kaucký Jakub2003SF SKK El Niňo Praha43175.00%
6.Čihák Marek1974SKST Charvát Havířov32166.67%
7.Morávek Radim2003TJ Ostrava KST21150.00%
8.Štalzer Adam2003TJ Ostrava KST42250.00%
9.Květon Ondřej2004SKST Cheb63350.00%
10.Šíp Martin2006SF SKK El Niňo Praha21150.00%
11.Bindač Miroslav1962TJ Ostrava KST63350.00%
12.Slapnička Jakub2003SKST Cheb62433.33%
13.Sadílek Tomáš1975TJ Ostrava KST62433.33%
14.Rosu Robert Alexandru2005SKST Liberec1010.00%
15.Rusnák Aleš2002SKST Charvát Havířov1010.00%
16.Janovský Dan2003TJ Sokol PP Hradec Králové 21010.00%
17.Hort Tomáš1997TJ Sokol PP Hradec Králové 21010.00%
18.Lebeda Michal ml.1993TJ Sokol PP Hradec Králové 21010.00%
19.Stach Matěj2003SF SKK El Niňo Praha2020.00%
20.Lebeda Matyáš2005TJ Sokol PP Hradec Králové 22020.00%
21.Panský Jindřich1960KT Praha3030.00%
22.Jadrný Šimon2002SKST Cheb4040.00%
23.Brhel Štěpán2006SKST Stavoimpex Hodonín5060.00%
24.Černota Filip2001SF SKK El Niňo Praha5060.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy