Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní liga
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Trcala Miroslav1965TJ Sokol Vracov z.s. B250100.00%
2.Kůřilová Jana1979Tělovýchovná jednota Mikulčice B140100.00%
3.Šrédl Pavel1989SK Baník Ratíškovice B140100.00%
4.Šprtová Karolína1999SKST Hodonín E130100.00%
5.Dohnálek Petr1971Vacenovice A130100.00%
6.Firtl Radim1969T.J. Sokol Svatobořice A130100.00%
7.Vašík Michal1998TJ Sokol Vracov z.s. B130100.00%
8.Mikulčík Libor1987Vacenovice A130100.00%
9.Novák Radek1984Vacenovice A130100.00%
10.Kuchařič Jiří ml.1999SK Baník Ratíškovice B120100.00%
11.Černý Zdeněk1968TJ Jiskra Strážnice z.s. C120100.00%
12.Teturová Barbora1971TJ Jiskra Strážnice z.s. C120100.00%
13.Jakubíček Matěj2004SKST Hodonín E120100.00%
14.Synková Dagmar1986T.J. Sokol Svatobořice A25183.33%
15.Marek Jan st.1973TJ Jiskra Strážnice z.s. C25183.33%
16.Žajdlík Ludvík1964TJ Jiskra Strážnice z.s. C25183.33%
17.Toman Zbyněk1983T.J. Sokol Svatobořice A24180.00%
18.Zlámal Martin1976T.J. Sokol Svatobořice A24180.00%
19.Studnička Ondřej1997TJ Sokol Vracov z.s. B25271.43%
20.Kouřil Přemysl1969SK Baník Ratíškovice B25271.43%
21.Boruta Matěj2004TJ Sokol Vracov z.s. B12166.67%
22.Gallus Petr st.1971SKST Hodonín E12166.67%
23.Pařízek Richard2008SKST Hodonín E12166.67%
24.Král Jiří1969Slovan Hodonín B12166.67%
25.Hradil Kryštof2000SK Baník Ratíškovice B23260.00%
26.Koutný František1962TJ Sokol Vracov z.s. B23260.00%
27.Pinda Dušan1995Tělovýchovná jednota Mikulčice B24357.14%
28.Příkaský Libor2005SKST Rohatec B24357.14%
29.Valuch Michal1992SKST Rohatec B23350.00%
30.Látal Roman2002TJ Jiskra Strážnice z.s. C12250.00%
31.Kalod Radek ml.1992SKST Čeložnice A24450.00%
32.Nešpor Rostislav st.1975Tělovýchovná jednota Mikulčice B23442.86%
33.Tihlařík Ondřej1993SKST Čeložnice A23537.50%
34.Kalod Radek st.1966SKST Čeložnice A23537.50%
35.Fišman Jan1973Vacenovice B11233.33%
36.Vaňhara Michal1978Slovan Hodonín B11233.33%
37.Moudrý Rostislav1961Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A11233.33%
38.Marek Jakub2005TJ Jiskra Strážnice z.s. C21233.33%
39.Urban Marek1993Vacenovice B11233.33%
40.Kreml Pavel1980Vacenovice B22433.33%
41.Vavřínek Dominik1994Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A22433.33%
42.Charvát Petr1977Vacenovice B22433.33%
43.Zelinka Pavel1973SKST Rohatec B22528.57%
44.Kojecký Dalibor1997SKST Čeložnice A22528.57%
45.Pozděch Josef1974Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A21325.00%
46.Jakubíček Vlastimil1960SK Baník Ratíškovice B21420.00%
47.Dočekal Pavel1969Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A21516.67%
48.Zelinka Vlastimil1961Tělovýchovná jednota Mikulčice B1020.00%
49.Jakubčík František1972Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A1020.00%
50.Zelinka Oldřich1965Slovan Hodonín B1020.00%
51.Malý Miroslav1968Slovan Hodonín B1020.00%
52.Hála Zbyněk1973T.J. Sokol Svatobořice A1020.00%
53.Král Ondřej2009Slovan Hodonín B1030.00%
54.Bařák Václav1986Vacenovice B1030.00%
55.Hruška Jaroslav1965SKST Rohatec B1030.00%
56.Vacenovský Pavel1970Slovan Hodonín B1030.00%
57.Křižka Zdeněk1969Vacenovice A1030.00%
58.Rybecký Jakub1998SKST Rohatec B1040.00%
59.Varmuža Mikuláš2006Slovan Hodonín B2040.00%
60.Staněk Michal1979Tělovýchovná jednota Mikulčice B2060.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 2 zápasy
1.Charvát Vít st.1975SK Baník Ratíškovice B110100.00%
2.Palán František1965T.J. Sokol Svatobořice A1010.00%
3.Chimiak Stanislav1956Tělocvičná jednota Sokol Kyjov A1010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy