Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní přebor
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Hradil Kryštof2000SK Baník Ratíškovice C4140100.00%
2.Nešpor Rostislav st.1975Tělovýchovná jednota Mikulčice C3120100.00%
3.Boruta Vladislav1965TJ Sokol Vracov z.s. C280100.00%
4.Charvát Vít st.1975SK Baník Ratíškovice C413192.86%
5.Kůřil Pavel st.1971TJ Vlast Ježov z.s. B311191.67%
6.Mikl Antonín1960Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A310283.33%
7.Boruta Matěj2004TJ Sokol Vracov z.s. C310283.33%
8.Elznic Drahomír1969Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A412475.00%
9.Příkaský Libor2005SKST Rohatec C39375.00%
10.Zaťko Karel1984SKST Hodonín F39375.00%
11.Hlobil Albert1998SKST Hodonín F39375.00%
12.Oláh Eduard1958TJ Sokol Lužice A39375.00%
13.Hála Josef1960T.J. Sokol Svatobořice B39375.00%
14.Trcala Miroslav1965TJ Sokol Vracov z.s. C39375.00%
15.Hrbáček Milan1970SK Baník Ratíškovice C37370.00%
16.Pozděch Josef1974Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B37370.00%
17.Rybecký Jakub1998SKST Rohatec C411568.75%
18.Pantlík Ladislav1955TJ Vlast Ježov z.s. B38466.67%
19.Marek Jakub2005TJ Jiskra Strážnice z.s. D38466.67%
20.Teturová Barbora1971TJ Jiskra Strážnice z.s. D38466.67%
21.Budiš Tomáš1985SKST Dubňany B38466.67%
22.Morávek Ondřej2011TJ Jiskra Strážnice z.s. D25362.50%
23.Sytař Tomáš1995Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B25362.50%
24.Jakubíček Matěj2004SK Čejč z.s. A25362.50%
25.Dřevojan Martin1990TJ Sokol Veselí nad Moravou A37558.33%
26.Hála Zbyněk1973T.J. Sokol Svatobořice B37558.33%
27.Werner Jan1989Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B37558.33%
28.Šnajdr Radomír1963TJ Sokol Vracov z.s. C37558.33%
29.Hubačka Miroslav1984Tělovýchovná jednota Mikulčice C37558.33%
30.Kuchařič Jiří ml.1999SK Baník Ratíškovice C48657.14%
31.Chimiak Stanislav1956Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B49756.25%
32.Kůřil Pavel ml.1992TJ Vlast Ježov z.s. B49756.25%
33.Mikula Ján1965TJ Sokol Lužice A36650.00%
34.Blaha Stanislav1969SK Čejč z.s. A48850.00%
35.Látal Roman2002TJ Jiskra Strážnice z.s. D48850.00%
36.Vymyslický Stanislav st.1969SKST Rohatec C36650.00%
37.Mlynár Radoslav1968SKST Dubňany B35741.67%
38.Hubáček Vojtěch1984Tělovýchovná jednota Mikulčice C35741.67%
39.Komosný Miloslav1948TJ Sokol Lužice A35741.67%
40.Palán František1965T.J. Sokol Svatobořice B35741.67%
41.Jarýn Jiří1994Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A461037.50%
42.Marada Tomáš1952TJ Vlast Ježov z.s. B461037.50%
43.Křižka Martin2001Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A22433.33%
44.Konečný Miroslav1960TJ Sokol Lužice A34833.33%
45.Moudrý Rostislav1961Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B34833.33%
46.Smutný Antonín1963SK Čejč z.s. A34833.33%
47.Kostelanský Stanislav1955TJ Vlast Ježov z.s. B22625.00%
48.Křiva Zdeněk1955TJ Sokol Vracov z.s. C22625.00%
49.Chimiák Petr1977T.J. Sokol Svatobořice B22625.00%
50.Kotásková Michaela2004SKST Dubňany B22625.00%
51.Rosek Pavel1976SKST Dubňany B33925.00%
52.Maděrič Zdeněk1959SKST Hodonín F33925.00%
53.Smolka Longin1944Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A21516.67%
54.Břeský Zdeněk1945TJ Jiskra Strážnice z.s. D21516.67%
55.Salaba Petr1991SKST Rohatec C321016.67%
56.Staněk Michal1979Tělovýchovná jednota Mikulčice C21712.50%
57.Štefánek Vlastimil1970TJ Sokol Veselí nad Moravou A21712.50%
58.Glos Tomáš1995Tělovýchovná jednota Mikulčice C21712.50%
59.Ráček Ladislav1968SKST Dubňany B2080.00%
60.Umšajt Ivan1977TJ Sokol Veselí nad Moravou A2080.00%
61.Jirásek Petr1946SK Čejč z.s. A30120.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů
1.Ingr Lukáš1988SK Čejč z.s. A140100.00%
2.Pařízek Richard2008SKST Hodonín F140100.00%
3.Šnajdrová Monika1991TJ Sokol Vracov z.s. C13175.00%
4.Rybecký Marek1974SKST Rohatec C13175.00%
5.Chludil Radek1979SKST Dubňany B13175.00%
6.Šnajdr Michal1988TJ Sokol Vracov z.s. C12250.00%
7.Komoň Richard1966TJ Sokol Veselí nad Moravou A12250.00%
8.Pijáček Lukáš2004SKST Hodonín F12250.00%
9.Jakubčík František1972Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B12250.00%
10.Šikuta Michal1969Tělocvičná jednota Sokol Kyjov B11150.00%
11.Dostálová Adéla1996Tělovýchovná jednota Mikulčice C12250.00%
12.Jamný Pavel1959TJ Jiskra Strážnice z.s. D11150.00%
13.Podveský Pavel1977T.J. Sokol Svatobořice B11325.00%
14.Luzum Jaroslav1951SKST Rohatec C11325.00%
15.Kotásková Petra2000SKST Dubňany B11325.00%
16.Marada Petr1943SK Čejč z.s. A11325.00%
17.Benadová Nikola1991Tělovýchovná jednota Mikulčice C11325.00%
18.Kočvara Vít2002SKST Hodonín F11325.00%
19.Tomeček Karel1965TJ Jiskra Strážnice z.s. D11325.00%
20.Dufek Josef1972TJ Sokol Veselí nad Moravou A1040.00%
21.Hrabec Pavel1967SK Čejč z.s. A1040.00%
22.Bartoník Jakub1994Tělovýchovná jednota Mikulčice C1040.00%
23.Zdařilová Martina2005SK Baník Ratíškovice C1040.00%
24.Nikl František1968TJ Sokol Vracov z.s. C1040.00%
25.Vymyslický Stanislav ml.2001SKST Rohatec C1040.00%
26.Lažek Marek1976SK Čejč z.s. A1040.00%
27.Konečný Lubomír1958TJ Sokol Veselí nad Moravou A1040.00%
28.Lipa Martin2007TJ Jiskra Strážnice z.s. D1040.00%
29.Hlahůlek Emil1966TJ Sokol Veselí nad Moravou A1040.00%
30.Klimeš Jakub2006Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A1040.00%
31.Fric Milan2006Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. A1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy