Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní soutěž
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Macůrek Marek1978TJ Sokol Josefov A4160100.00%
2.Moudrý Rostislav1961Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C415193.75%
3.Gablas Kamil1980TJ Sokol Bzenec A414287.50%
4.Třináctý Jan1975TJ Sokol Veselí nad Moravou B310283.33%
5.Konečný Lubomír1958TJ Sokol Veselí nad Moravou B310283.33%
6.Vašík Miroslav1969TJ Sokol Bzenec A310283.33%
7.Varmuža Milan1973Orel Syrovín A412475.00%
8.Ráb František1967TJ Sokol Lužice B412475.00%
9.Korvas Petr1951Orel Syrovín A412475.00%
10.Salaba Petr1991SKST Rohatec D39375.00%
11.Jakubčík František1972Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C26275.00%
12.Vaňhara Michal1978Slovan Hodonín C411473.33%
13.Kočvara Vít2002SKST Hodonín G411473.33%
14.Kudrna Jaromír1964TJ Sokol Lužice B25271.43%
15.Hlahůlek Emil1966TJ Sokol Veselí nad Moravou B411568.75%
16.Kopčil Miloslav1995TJ Sokol Bzenec A411568.75%
17.Šikuta Michal1969Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C411568.75%
18.Svačina Roman2002SKST Hodonín G410566.67%
19.Morávek Ondřej2011TJ Jiskra Strážnice z.s. E38466.67%
20.Bursík Antonín1961Slovan Hodonín C36366.67%
21.Růčka Pavel1988TJ Sokol Bzenec A49564.29%
22.Kučera Zdeněk st.1960Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C410662.50%
23.Lunga Jakub2002Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B410662.50%
24.Holubec Marek1979Tělovýchovná jednota Mikulčice D25362.50%
25.Čajka Milan1972TJ Sokol Veselí nad Moravou B25362.50%
26.Křižka Martin2001Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B49756.25%
27.Malý Miroslav1968Slovan Hodonín C36554.55%
28.Glos Tomáš1995Tělovýchovná jednota Mikulčice D48850.00%
29.Vjazanko Petr1952Slovan Hodonín C24450.00%
30.Štefánek Vlastimil1970TJ Sokol Veselí nad Moravou B24450.00%
31.Němec Bohuslav1977Orel Syrovín A47846.67%
32.Parák Lukáš1995TJ Sokol Lužice B46746.15%
33.Jahoda Viktor2002Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B47943.75%
34.Šeďa Roman1972TJ Sokol Josefov A47943.75%
35.Bartoník Jakub1994Tělovýchovná jednota Mikulčice D47943.75%
36.Hromek František st.1943T.J. Sokol Hodonín B46842.86%
37.Zelinka Vlastimil1961Tělovýchovná jednota Mikulčice D46842.86%
38.Hřebíček Miroslav1948TJ Sokol Lužice B35741.67%
39.Ráček Ladislav1968SKST Dubňany C35741.67%
40.Maňák Patrik1996SKST Rohatec D35741.67%
41.Kocourek Miroslav1964Orel Syrovín A44640.00%
42.Létal Emil1962T.J. Sokol Hodonín B34640.00%
43.Kvapil Erik2004SKST Hodonín G45838.46%
44.Vavřínek Zdeněk1962Tělocvičná jednota Sokol Kyjov C23537.50%
45.Kráčal Richard2003TJ Jiskra Strážnice z.s. E34736.36%
46.Tomeček Karel1965TJ Jiskra Strážnice z.s. E34736.36%
47.Luzum Jaroslav1951SKST Rohatec D22433.33%
48.Bařina Zbyněk2004TJ Sokol Lužice B34833.33%
49.Hromek Ludvík1950TJ Sokol Josefov A451131.25%
50.Hruška Jaroslav1965SKST Rohatec D33730.00%
51.Jamný Ondřej2008TJ Jiskra Strážnice z.s. E22528.57%
52.Grabovský Jaroslav nejst.1956Slovan Hodonín C33827.27%
53.Všetička Martin1978SKST Hodonín G441126.67%
54.Cuták Jaroslav1961SKST Dubňany C22625.00%
55.Bábík Miloslav1958T.J. Sokol Hodonín B421214.29%
56.Staněk Michal1979Tělovýchovná jednota Mikulčice D21712.50%
57.Menšík Ladislav2002Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B21712.50%
58.Šupa Antonín1973TJ Sokol Josefov A31118.33%
59.Herzánová Denisa2003SKST Rohatec D31118.33%
60.Korvas David1983Orel Syrovín A4070.00%
61.Marada Matěj2007SKST Dubňany C2080.00%
62.Mokráš Jakub2008SKST Dubňany C2080.00%
63.Hromek František ml.1972T.J. Sokol Hodonín B30100.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů
1.Mikuš Martin2000T.J. Sokol Hodonín B140100.00%
2.Rosek Pavel1976SKST Dubňany C140100.00%
3.Umšajt Ivan1977TJ Sokol Veselí nad Moravou B140100.00%
4.Zelinka Oldřich1965Slovan Hodonín C120100.00%
5.Jamný Pavel1959TJ Jiskra Strážnice z.s. E13175.00%
6.Zelinka Vladimír1954TJ Sokol Veselí nad Moravou B13175.00%
7.Vinklárek Filip1994SKST Rohatec D13175.00%
8.Vymyslický Stanislav st.1969SKST Rohatec D13175.00%
9.Vymyslický Stanislav ml.2001SKST Rohatec D12250.00%
10.Varmuža Mikuláš2006Slovan Hodonín C11325.00%
11.Valoušek Jindřich1951TJ Sokol Lužice B11325.00%
12.Grabovský Martin2010TJ Jiskra Strážnice z.s. E11325.00%
13.Grabovský Jaroslav st.1980TJ Jiskra Strážnice z.s. E11325.00%
14.Zelinka Zdeněk1975Tělovýchovná jednota Mikulčice D1020.00%
15.Theuer Tomáš2005SKST Hodonín G1020.00%
16.Cileček Petr1993TJ Sokol Bzenec A1020.00%
17.Neničková Zuzana2005Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B1020.00%
18.Šmídová Kamila2004Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B1020.00%
19.Svoboda Jakub2004TJ Jiskra Strážnice z.s. E1030.00%
20.Klimeš Jakub2006Tělovýchovná jednota Sokol Vlkoš, z.s. B1040.00%
21.Klečka Jaroslav1953T.J. Sokol Hodonín B1040.00%
22.Hekele Erik2007SKST Dubňany C1040.00%
23.Krupicová Tereza2007SKST Dubňany C1040.00%
24.Kratochvílová Natálie2007SKST Dubňany C1040.00%
25.Lipa Martin2007TJ Jiskra Strážnice z.s. E1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy