Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Hybl Martin1995SDH Dětkovice B140100.00%
2.Vystavěl Jakub1988TJ Sokol Ondratice D140100.00%
3.Širila Jaroslav1985TJ Sokol Brodek u Prostějova B140100.00%
4.Poslušný Ondřej2007TJ Sokol Čechovice F140100.00%
5.Navrátil Antonín1954TJ Sokol Ondratice D311191.67%
6.Zich Petr st.1961TJ Sokol Ondratice D311191.67%
7.Krupa Jaroslav1971SDH Bílovice A27187.50%
8.Pokorný Adam2005TJ Sokol Čechovice F27187.50%
9.Dostál Jaromír1951TJ Sokol Ondratice D39375.00%
10.Staněk David1979TJ Sokol Plumlov26275.00%
11.Švéda Viktor1979SDH Dětkovice B13175.00%
12.Leskovec Václav1950Babylon Brodek u Konice13175.00%
13.Šmíd Vladimír1965Babylon Brodek u Konice13175.00%
14.Klemeš Zdeněk1968Babylon Brodek u Konice13175.00%
15.Danyi Petr1999SDH Dětkovice B13175.00%
16.Fréhar Jan1983TJ Sokol Čechovice E13175.00%
17.Matoušek Michal1989TJ Sokol Ondratice E13175.00%
18.Benek Jaromír ml.2007TJ Sokol Čechovice F13175.00%
19.Tesař Vladimír1986SDH Bílovice A25271.43%
20.Barták Michal1981SDH Bílovice A24266.67%
21.Malík Miroslav st.1977TJ Sokol Ondratice E24357.14%
22.Bureš Petr1963SDH Bílovice B24357.14%
23.Šťastný David2004TJ Sokol Čechovice F24357.14%
24.Zouhar Miloš1978TJ Sokol Ondratice D24357.14%
25.Čížek Tomáš1990TJ Sokol Čechovice E12250.00%
26.Otava Jan1979TJ Sokol Čechovice E24450.00%
27.Zapletal Josef1961TJ Sokol Čechovice E24450.00%
28.Kubalčík Jan1972Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C12250.00%
29.Páleníček Michal1988Babylon Brodek u Konice12250.00%
30.Mráček Tomáš2004TJ Sokol Čechovice F12250.00%
31.Krupa Petr1967SDH Bílovice A23537.50%
32.Malík Miroslav ml.2004TJ Sokol Ondratice E23537.50%
33.Zelený Miloš1971TJ Sokol Plumlov23537.50%
34.Šťastný František1974TJ Sokol Čechovice E11325.00%
35.Haboň Milan1961KST Ohrozim B11325.00%
36.Kořínek Stanislav1968TJ Sokol Ondratice E11325.00%
37.Vyskočil Petr1956TJ Sokol Plumlov11325.00%
38.Hynek František2005TJ Sokol Brodek u Prostějova B11325.00%
39.Krňová Anna2009TJ Sokol Čechovice F11325.00%
40.Vaňák Pavel st.1949TJ Sokol Plumlov11325.00%
41.Svoboda Matyáš2006SDH Bílovice B22625.00%
42.Říha Luděk1958TJ Sokol Ondratice E21712.50%
43.Dokoupil Tibor1964SDH Bílovice B21712.50%
44.Melzer Jiří1981TJ Sokol Čechovice E1040.00%
45.Novák Petr1972Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C1040.00%
46.Schwarz Rudolf1961TJ Sokol Plumlov1040.00%
47.Walter Tomáš2003KST Ohrozim B1040.00%
48.Kobza Vítězslav1969SDH Bílovice B1040.00%
49.Bartoš Miroslav1968KST Ohrozim B1040.00%
50.Škop Ivo1951TJ Sokol Brodek u Prostějova B1040.00%
51.Valný Rudolf1966TJ Sokol Brodek u Prostějova B1040.00%
52.Snášel Petr1974Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C1040.00%
53.Přikryl Martin1978TJ Sokol Plumlov1040.00%
54.Vysloužil Oldřich ml.1995Obec Suchdol - TJ Sokol Stražisko C1040.00%
55.Synek Pavel1974SDH Bílovice B1040.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Petýrek Vladislav st.1954SDH Dětkovice B120100.00%
2.Švéda Radslav1949SDH Dětkovice B120100.00%
3.Staněk Vladimír1974SDH Bílovice A22166.67%
4.Veselý Tomáš2006KST Ohrozim B1020.00%
5.Eliáš Petr1973KST Ohrozim B1020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy