Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 1
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Šťastný Zdeněk1964TJ Sokol Čechovice B260100.00%
2.Matějíček Miloš st.1947TJ Sport Mikulovice412192.31%
3.Zbořil Radek1968TJ Sigma Lutín27187.50%
4.Tlach Miroslav1983TJ Sigma Lutín27187.50%
5.Pazdera Jaroslav st.1965TJ Sokol Tovačov26185.71%
6.Hrabica Marián1995TJ Sokol Tovačov26185.71%
7.Saksa Ivan1990T.J. Sokol Olomouc Neředín B25271.43%
8.Hrůza Petr1966TJ OP Prostějov49469.23%
9.Kadlčík Jiří2003T.J. Sokol Olomouc Neředín B24266.67%
10.Zedníček Miloš1972TTC Mohelnice B24266.67%
11.Palčík Zdeněk1973TJ Sokol Tovačov24266.67%
12.Stryk Zdeněk1972TJ Postřelmov25362.50%
13.Smolík Michal1978TJ Postřelmov25362.50%
14.Kadlec Vítězslav1964KST Město Albrechtice B49660.00%
15.Blaťák Marek1994TJ Sokol Bludov24357.14%
16.Kavala Filip1979T.J. Sokol Olomouc Neředín B24357.14%
17.Čecháček Radek1980TJ Postřelmov24357.14%
18.Pokorný Josef1970TJ Sport Mikulovice46650.00%
19.Benek Tomáš1995TJ Sokol Čechovice B35550.00%
20.Lužík Tomáš2001TJ Sport Mikulovice46650.00%
21.Blaháček Ivo1973TJ Postřelmov24450.00%
22.Jelínek Jakub1992TJ Sokol Bludov23442.86%
23.Netesal Jiří1971T.J. Sokol Olomouc Neředín B23442.86%
24.Machů Jaroslav1970KST Město Albrechtice B46842.86%
25.Vyvial Jaromír1948KST Město Albrechtice B45741.67%
26.Sedláček Jiří1969TJ OP Prostějov35741.67%
27.Grézl Martin1984TTC Mohelnice B22340.00%
28.Poprach Vojtěch2004TJ Sigma Lutín23537.50%
29.Hvězda Martin1979TTC Mohelnice B22433.33%
30.Horák Milan1966TJ Sokol Tovačov22528.57%
31.Vrána František ml.2000TJ Sport Mikulovice43925.00%
32.Jeřábek Jakub2001TJ OP Prostějov431023.08%
33.Tovtin Ruszlan1987TJ OP Prostějov431023.08%
34.Brokeš Josef1968TJ Sokol Bludov21420.00%
35.Hrdina Jan1960TJ Chropyně21516.67%
36.Jílek Tomáš1973TJ Sokol Bludov2050.00%
37.Křižan Jakub2001TJ Chropyně2050.00%
38.Santarius Gustav1958KST Město Albrechtice B2060.00%
39.Začal Martin1981TJ Sigma Lutín2070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů
1.Gorecki Pavel1975KST Hlinsko130100.00%
2.Král Michal1989KST Hlinsko130100.00%
3.Lošťák Martin1978TJ Sokol Čechovice B23175.00%
4.Jančík Jiří1973TJ Sokol Čechovice B23175.00%
5.Richter David1973TJ Sokol Čechovice B13175.00%
6.Voříšek Tomáš1991TTC Mohelnice B23175.00%
7.Vojtek Roman1971KST Město Albrechtice B12166.67%
8.Mikuš Michal1969TJ Sokol Čechovice B12250.00%
9.Utíkal Zdeněk1963TJ Chropyně22250.00%
10.Ludka Jaroslav1966KST Hlinsko11150.00%
11.Macháč Jan1988KST Hlinsko11150.00%
12.Chytil Milan1965TJ Sokol Čechovice B12250.00%
13.Matyáš Jaroslav1953KST Město Albrechtice B11233.33%
14.Kozák Petr1958KST Město Albrechtice B1020.00%
15.Janeček Jiří1958TJ OP Prostějov1030.00%
16.Ocknecht Jiří1975TJ Chropyně1030.00%
17.Konečný Radim2002TJ Chropyně1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy