Úspěšnost dvouher - Regionální přebor 3. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Najbrt Jaroslav1956SK Sokol Opočnice B270100.00%
2.Vlček Jan1979TJ Sokol Poříčany B140100.00%
3.Friedel Jiří1958TJ Sokol Hořátev140100.00%
4.Schovanec Emil1945TJ Dvory B140100.00%
5.Zach Tomáš1981TJ Spartak Pečky B140100.00%
6.Melichová Barbora1978TJ Sokol Poříčany B27187.50%
7.Stibor Martin1968TJ Sokol Hořátev27187.50%
8.Řezníček Petr1959TJ Dvory B26275.00%
9.Strnad Jaroslav1964TJ Lokomotiva Nymburk F26275.00%
10.Nejedlý Jiří1968TJ Lokomotiva Nymburk F26275.00%
11.Mengr Miroslav ml.1992TTC Poděbrady B13175.00%
12.Konvalina Miloš1971SK Sokol Opočnice B25271.43%
13.Jech Josef1953TJ Sokol Hořátev25362.50%
14.Čermák Martin1968TJ Dvory B24450.00%
15.Kozák Karel1963TJ Spartak Pečky B12250.00%
16.Vejtruba Václav1944TJ Lokomotiva Nymburk F24450.00%
17.Petráček Marek1988TJ Sokol Kostomlaty / Labem12250.00%
18.Vosecký Petr1972TJ Sokol Poříčany B12250.00%
19.Staněk Milan1966TJ Spartak Pečky B12250.00%
20.Truhlář Jaroslav1973TJ Sadská F12250.00%
21.Baran Vladimír1974TJ Dvory C12250.00%
22.Richter Martin1987TJ Sokol Hořátev24450.00%
23.Kocner Petr1959TTC Žehuň C23350.00%
24.Vršovský Petr1963TTC Poděbrady B12250.00%
25.Apjar Marek1974TJ Dvory C12250.00%
26.Truhlář Jaroslav ml.2005TJ Sadská F24450.00%
27.Baran Jakub1996TJ Dvory C12250.00%
28.Bartošík Jiří1968SK Sokol Opočnice B23442.86%
29.Pekárek František1999TTC Poděbrady B23442.86%
30.Žežule Pavel1976TJ Sadská F23537.50%
31.Somr Oldřich1960TJ Dvory B23537.50%
32.Kuřátko David2004TJ Sadská F23537.50%
33.Fiala Aleš2002TTC Žehuň C22433.33%
34.Truhlář Jakub2008TJ Sadská F11325.00%
35.Rieger František1971TJ Lokomotiva Nymburk F22625.00%
36.Lokes Sebastián2005TTC Poděbrady B21516.67%
37.Novotný Pavel1976TJ Sokol Poříčany B21712.50%
38.Kotek Josef1970TJ Sokol Hořátev1040.00%
39.Abrle Jiří1951TJ Spartak Pečky B1040.00%
40.Novák Pavel1973TJ Sokol Poříčany B2060.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Pešek Jan Ing.1964TTC Poděbrady B130100.00%
2.Veliký Miroslav1967TTC Poděbrady B130100.00%
3.Baladrán František1970TJ Sokol Lysá nad Labem C130100.00%
4.Zelenka Pavel1974TJ Sokol Lysá nad Labem C12166.67%
5.Hingar Vladimír1954TJ Sokol Poříčany B11150.00%
6.Kazda Milan1961TJ Sokol Lysá nad Labem C11233.33%
7.Matoušek Milan1960TJ Sokol Kostomlaty / Labem11233.33%
8.Kastner Luděk1967TJ Sokol Kostomlaty / Labem11233.33%
9.Blábol Vladimír1945TJ Dvory C1020.00%
10.Kolenčík Lukáš2007TTC Poděbrady B1020.00%
11.Kyncl Jan1976TJ Dvory C1020.00%
12.Kvasnička Daniel st.1958TTC Žehuň C1020.00%
13.Zapletal Miroslav1973TTC Žehuň C1030.00%
14.Vítek Pavel1949TJ Sokol Kostomlaty / Labem1030.00%
15.Konvalina Zdeněk1973TTC Žehuň C1030.00%
16.Ešner Zdeněk1982SK Sokol Opočnice B1030.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 2 zápasy
1.Soukup Radek1972TTC Žehuň C1010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy