Úspěšnost dvouher - Regionální přebor II. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Jakl Petr1951Orel jednota Bohuslavice B3120100.00%
2.Svoboda Vít1955Orel jednota Bohuslavice A280100.00%
3.Dobiáš Lubomír1953TJ Horní Kostelec A280100.00%
4.Fiala Josef1976TJ Sokol České Meziříčí B311191.67%
5.Vítková Hana1984TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E27187.50%
6.Krupička Vladimír1961Orel jednota Bohuslavice A27187.50%
7.Galina Michal1982TJ Sokol České Meziříčí B27187.50%
8.Kozák Ladislav1948TJ Sokol České Meziříčí B26185.71%
9.Plachta Jiří1989TJ Sokol České Meziříčí B310283.33%
10.Petera Milan1951Orel jednota Bohuslavice A26275.00%
11.Měšťanová Petra1996TJ Sokol Česká Skalice B26275.00%
12.Rosa Zdeněk1965TJ Horní Kostelec A25271.43%
13.Kollert Václav1963TJ Jiskra Veba Machov A37463.64%
14.Krtička Jan1964TJ Jiskra Veba Machov A37463.64%
15.Bernard Miloš1967TJ Jiskra Veba Machov A37463.64%
16.Jirásek Petr1958TJ Jiskra Jaroměř E25362.50%
17.Šorm Luboš st.1964TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E25362.50%
18.Kubant Miroslav1952Orel jednota Bohuslavice B37558.33%
19.Kleprlík Štěpán1984TJ Sokol Zbečník A24357.14%
20.Dvořáček Aleš1962TJ Sokol Velká Jesenice A24450.00%
21.Trojtl Josef1979TJ Jiskra Veba Machov A23442.86%
22.Ježek Pavel1975TJ Sokol Velká Jesenice A35741.67%
23.Jakl Pavel1978Orel jednota Bohuslavice B35741.67%
24.Němeček Miroslav1956TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E23537.50%
25.Mýl Karel1953TJ Horní Kostelec A23537.50%
26.Hrubeš Jaroslav1941TJ Sokol Česká Skalice B22433.33%
27.Staněk Karel1954TJ Sokol Žďárky B33633.33%
28.Hofman Václav1954TJ Sokol Velká Jesenice A22625.00%
29.Kyška Jiří1957TJ Jiskra Jaroměř E22625.00%
30.Kolátor Vladimír1957TJ Sokol Česká Skalice B21712.50%
31.Ječmínek Miroslav1965TJ Sokol Zbečník A21712.50%
32.Kanozsay Martin1995TJ Sokol Žďárky B31118.33%
33.Špaček Václav1998TJ Sokol Žďárky B31118.33%
34.Lejsek Petr1965Orel jednota Bohuslavice B2080.00%
35.Fanta David1996TJ Sokol Velká Jesenice A30120.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 6 zápasů
1.Liška Jiří1974TJ Horní Kostelec A140100.00%
2.Hrobský Petr1958TJ Jiskra Jaroměř E140100.00%
3.Majdiak Jan1992TJ Náchod C130100.00%
4.Hoferka Dušan1949TJ Náchod C130100.00%
5.Macurová Denisa2003TJ Sokol Zbečník A13175.00%
6.Borůvka Petr1978TJ Sokol České Meziříčí B13175.00%
7.Tojnar Jiří st.1970Orel jednota Bohuslavice A13175.00%
8.Kozák Ondřej1998TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E13175.00%
9.Hamzová Klárka1996TJ Sokol Česká Skalice B13175.00%
10.Zetek Libor1959TJ Náchod C12166.67%
11.Rojt Jan1959TJ Náchod C12166.67%
12.Javornický Aleš1975TJ Sokol České Meziříčí B12250.00%
13.Valčík Lukáš2000TJ Jiskra Jaroměř E12250.00%
14.Souček Tomáš1980TJ Sokol Žďárky B11233.33%
15.Bartoň Stanislav1977TJ Sokol Žďárky B11325.00%
16.Sagner Jan1983TJ Sokol Zbečník A11325.00%
17.Průša Jan1990TJ Jiskra Veba Machov A11325.00%
18.Němeček Vítězslav1956Orel jednota Bohuslavice A11325.00%
19.Tichý Tomáš1989TJ Jiskra Jaroměř E11325.00%
20.Škoda Jiří1959TJ Horní Kostelec A21420.00%
21.Kratěna Vojtěch st.1960TJ Sokol Velká Jesenice A1040.00%
22.Sadílek Jan1967TJ Sokol Zbečník A1040.00%
23.Prušinovský Jiří1957Orel jednota Bohuslavice B1040.00%
24.Ošťádal Jaroslav1945TJ Sokol Česká Skalice B1040.00%
25.Macák Martin1970TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 E1040.00%
26.Fidra Stanislav1962TJ Jiskra Jaroměř E1040.00%
27.Jerman Vojtěch2001TJ Sokol Žďárky B1040.00%
28.Friede Norbert1964TJ Sokol Zbečník A1040.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 3 zápasy
1.Perutek Josef1953TJ Sokol Česká Skalice B1020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy