Úspěšnost dvouher - Regionální přebor IV. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Borůvka Petr1978TJ Sokol České Meziříčí C3110100.00%
2.Hardubejová Anna1964TJ Jiskra Jaroměř G280100.00%
3.Nováková Štěpánka1969TJ START Náchod A280100.00%
4.Nývlt Petr1965SKIPINEX Dolní Radechová A280100.00%
5.Javornický Aleš1975TJ Sokol České Meziříčí C270100.00%
6.Nováček Jiří1977TJ Sokol České Meziříčí C270100.00%
7.Postupa Jan1977TJ Sokol Česká Skalice E311191.67%
8.Sedláček Petr1974TJ Sokol Jasenná C27187.50%
9.Nýč Bohuslav1950SKIPINEX Dolní Radechová A27187.50%
10.Hamza Daniel1990TJ Sokol Česká Skalice E27187.50%
11.Vlášek Kamil1978TJ Nahořany A39375.00%
12.Holeček David2005TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G39375.00%
13.Marek Pavel1978SKIPINEX Dolní Radechová A26275.00%
14.Kuhajdíková Pavlína2004TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G26275.00%
15.Kuťák Vladimír1948TJ Sokol Česká Skalice D38372.73%
16.Friede Norbert1964TJ Sokol Zbečník B25271.43%
17.Kárník Vladimír1973TJ Nahořany A38466.67%
18.Dubnová Alena1971TJ Sokol Jasenná C38466.67%
19.Cimburek Jaroslav1949TJ Sokol Česká Skalice D37463.64%
20.Herzog Antonín1955TJ Sokol Zbečník B37463.64%
21.Samek David1977TJ Sokol Jasenná C37558.33%
22.Karel Jiří1973TJ Sokol Jasenná C37558.33%
23.Kovalčík Josef1960TJ Sokol Libchyně B37558.33%
24.Čáp Petr1964TJ Sokol Česká Skalice D24357.14%
25.Zítko Pavel1947TJ Sokol České Meziříčí C36554.55%
26.Zajíček Miloš1968TJ Sokol Velká Jesenice B24450.00%
27.Kučera Jan1984TJ Sokol Česká Skalice E24450.00%
28.Cohorna Petr ml.1993TJ Sokol Velká Jesenice B24450.00%
29.Munzar Jiří1957TJ Jiskra Jaroměř G23350.00%
30.Seidl Pavel1974TJ Sokol Horní Radechová A24450.00%
31.Špetla Jaromír1947TJ Sokol Česká Skalice D35645.45%
32.Štencl Josef ml.1974TJ Sokol Zbečník B23442.86%
33.Závoďančík Martin2008TJ Sokol Česká Skalice E35741.67%
34.Kulhavý Petr1961TJ Sokol Libchyně B35741.67%
35.Šimůnek Josef1948TJ Horní Kostelec C23537.50%
36.Štencl Josef1949TJ Sokol Zbečník B34736.36%
37.Vlášek Aleš1980TJ Nahořany A34833.33%
38.Voborník Petr1967TJ Nahořany A34833.33%
39.Cejnarová Tereza2009TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G22528.57%
40.Kočica Michal2005TJ Jiskra Jaroměř G22625.00%
41.Liška Lukáš2006TJ Horní Kostelec C22625.00%
42.Slavík Stanislav1946TJ START Náchod A22625.00%
43.Čermák Jiří1951TJ Sokol České Meziříčí C22625.00%
44.Vohralík Pavel1953TJ Sokol Velká Jesenice B21712.50%
45.Hubka Tomáš1979TJ Sokol Libchyně B21712.50%
46.Šťovíček Tomáš2004TJ Horní Kostelec C21712.50%
47.Kuneš Jan1957TJ Jiskra Jaroměř G2060.00%
48.Vlček Petr1995TJ Sokol Horní Radechová A2080.00%
49.Vacek Vladimír1958TJ Sokol Libchyně B30120.00%
50.Koblása Lubomír1970TJ Horní Kostelec C30120.00%
51.Vejroch Jiří2008TJ Jiskra Jaroměř G30120.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 6 zápasů
1.Vaněk František1973TJ Horní Kostelec C140100.00%
2.Dvořáčková Naděžda1959TJ Sokol Česká Skalice D140100.00%
3.Stejskal Jiří1961TJ Sokol Libchyně B140100.00%
4.Morávek Pavel1972SKIPINEX Dolní Radechová A13175.00%
5.Sadílek Jan1967TJ Sokol Zbečník B13175.00%
6.Vrabec Vítězslav1967TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G13175.00%
7.Červený Karel1964TJ Sokol Zbečník B13175.00%
8.Nápravník Ondřej2010TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G12250.00%
9.Hrstka Milan1966TJ Horní Kostelec C12250.00%
10.Králíček Jaromír1958TJ Sokol Horní Radechová A12250.00%
11.Gonák Aleš1966TJ Sokol Horní Radechová A12250.00%
12.Coufal Pavel1971TJ Sokol Jasenná C12250.00%
13.Šolc Zdeněk st.1943TJ START Náchod A12250.00%
14.Cohorna Petr st.1968TJ Sokol Velká Jesenice B12250.00%
15.Matuška Tomáš2012TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G11325.00%
16.Rais Tomáš1987SKIPINEX Dolní Radechová A11325.00%
17.Lanta Robert1971TJ Sokol Horní Radechová A11325.00%
18.Vojtas Miloš1972TJ Sokol Velká Jesenice B11325.00%
19.Šimůnková Hana1964TJ START Náchod A1040.00%
20.Vítek Josef1957TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G1040.00%
21.Koblížek Jiří1965TJ Sokol Horní Radechová A1040.00%
22.Lišková Kateřina2006TJ Horní Kostelec C1040.00%
23.Konečný Miloš1940TJ Jiskra Jaroměř G1040.00%
24.Dörrová Iva1960TJ START Náchod A1040.00%
25.Gorol Adam2012TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 G2050.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 3 zápasy
1.Tlapák Vratislav1948TJ START Náchod A1020.00%
2.Malinová Radka1970TJ START Náchod A1020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy