Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 2.třídy C
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Danaj Tomáš1974Sokol Dolní Beřkovice4140100.00%
2.Hrstka Tomáš1976Sokol Přezletice A260100.00%
3.Žežule Ondřej2002TJ Sadská C38188.89%
4.Hrdý Miroslav1967Sokol Dolní Beřkovice412285.71%
5.Trávníček Luboš1972Sokol Mnichovo Hradiště B26185.71%
6.Růžička Dušan1972Sokol Malín B26275.00%
7.Kouřil Lubomír1982AŠ Mladá Boleslav C25271.43%
8.Kolman Leon2003Sokol Malín B25271.43%
9.Piroutek Květoslav1957Lokomotiva Nymburk37370.00%
10.Kastner Patrik1974Sokol Mnichovo Hradiště B49469.23%
11.Motl Milan1975TJ Sadská C38466.67%
12.Dusil Petr1999Sokol Mnichovo Hradiště B36366.67%
13.Rubín Pavel1974Sokol Všetaty A49564.29%
14.Slunéčko Radek1971Sokol Přezletice A35362.50%
15.Horsák Oldřich1960Sokol Kosmonosy B25362.50%
16.Pleticha Vladimír1973Sokol Mnichovo Hradiště B48561.54%
17.Vilhelm Oldřich1972TJ Neratovice C23260.00%
18.Němeček Jakub1989TJ Neratovice C23260.00%
19.Kepka Jaroslav ml.2001Sokol Malín B24357.14%
20.Primáč Vojtěch2002Sokol Všetaty A35455.56%
21.Dvořák Jan1971Sokol Přezletice A35455.56%
22.Janda Filip2000TJ Neratovice C23350.00%
23.Poláček Petr1972Sokol Přezletice A34450.00%
24.Čuban Jiří1954Sokol Kosmonosy B24450.00%
25.Jelínek Pavel1977TJ Neratovice C23350.00%
26.Oplt Pavel2005AŠ Mladá Boleslav C23350.00%
27.Vydrová Lucie2004TJ Sadská C24450.00%
28.Botka Jan2001AŠ Mladá Boleslav C23350.00%
29.Papež Miloslav1989Sokol Dolní Beřkovice46746.15%
30.Polák Karel1997Sokol Všetaty A46746.15%
31.Břetenář Petr1961Sokol Krchleby B35645.45%
32.Třešňák Josef1970Lokomotiva Nymburk35645.45%
33.Dvořák Jaroslav1971Lokomotiva Nymburk23442.86%
34.Beniš Ondřej1990Sokol Mnichovo Hradiště B23442.86%
35.Hradecký Petr1973Sokol Krchleby B34640.00%
36.Šimůnek Čestmír1969Sokol Otradovice22433.33%
37.Charvát Jaroslav1966Sokol Otradovice22433.33%
38.Špitálský Ladislav1962Sokol Krchleby B22433.33%
39.Janda Martin1978Sokol Krchleby B22433.33%
40.Hájek Zdeněk1974Lokomotiva Nymburk22528.57%
41.Oplt Miroslav2002AŠ Mladá Boleslav C22528.57%
42.Žerava Miroslav ml.1993Sokol Otradovice22528.57%
43.Vydra Milan1969TJ Sadská C33827.27%
44.Jaroňová Karolína2007Sokol Krchleby B32625.00%
45.Moulis Pavel1968Sokol Všetaty A43925.00%
46.Sytař Dan2001Sokol Malín B21516.67%
47.Botková Michaela2005AŠ Mladá Boleslav C2050.00%
48.Danaj Milan1945Sokol Dolní Beřkovice2060.00%
49.Fidrant Michal1978Sokol Otradovice2060.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů
1.Hrdý Radek1995Sokol Dolní Beřkovice130100.00%
2.Bureš Bohumil1972Sokol Malín B110100.00%
3.Eliška Roman1977Lokomotiva Nymburk12166.67%
4.Durdis Petr ml.1979Sokol Kosmonosy B12250.00%
5.Bernát Jan2004Sokol Kosmonosy B12250.00%
6.Niems Dušan1978AŠ Mladá Boleslav C12250.00%
7.Soumar Vladimír1960Sokol Kosmonosy B11233.33%
8.Jaroň Daniel2002Sokol Krchleby B11233.33%
9.Kyncl Miloslav1960Lokomotiva Nymburk11233.33%
10.Kroupa Milan1965Sokol Mnichovo Hradiště B11233.33%
11.Stejskal Tomáš2002TJ Sadská C11325.00%
12.Halama Jiří1963Sokol Dolní Beřkovice11325.00%
13.Urban Milan1961Sokol Všetaty A11325.00%
14.Vojáček Jiří1979TJ Sadská C11325.00%
15.Miškovský Josef1957Sokol Krchleby B1030.00%
16.Veselý Martin2004Sokol Kosmonosy B1030.00%
17.Kupec Petr1977AŠ Mladá Boleslav C1030.00%
18.Weishaupt Robert1980Sokol Přezletice A1030.00%
19.Paclt Milan1961Sokol Krchleby B1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy