Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 2.třídy D
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Štus Radek1977Sokol Malín A410190.91%
2.Hrušková Hana1994KST Týnec nad Sázavou A310190.91%
3.Vendl Jakub1985Sokol Velký Osek26185.71%
4.Janeček Martin1979Sokol Močovice A26185.71%
5.Kvasnička Daniel ml.1985TTC Žehuň A411284.62%
6.Vosátka Patrik2006Sokol Velké Popovice B39281.82%
7.Hameta Oldřich1967KST Týnec nad Sázavou A39281.82%
8.Steffl Jan1981Sokol Velké Popovice B39281.82%
9.Jindra Josef1951Sokol Velký Osek38280.00%
10.Erlich Luboš1963TTC Říčany B410376.92%
11.Zahrádka Zdeněk1988Sokol Uhlířské Janovice A26275.00%
12.Mucha Ondřej1974Sokol Čáslav B37370.00%
13.Vala Martin1976Sokol Malín A47370.00%
14.Dusil Filip2000Sokol Malín A47370.00%
15.Hladík Jan1978Sokol Malín A47370.00%
16.Stárek Karel st.1956TTC Říčany B49469.23%
17.Pokorný Petr1978Sokol Kostelec nad Černými lesy410662.50%
18.Buriánek Daniel2000Sokol Velký Osek25362.50%
19.Kvasnička Jan1987TTC Žehuň A48561.54%
20.Cyrus Miroslav1979Sokol Čáslav B36460.00%
21.Čihák Milan1964Sokol Kostelec nad Černými lesy48657.14%
22.Lupták Marián1970SK Nová Ves I. A48657.14%
23.Stárek Karel ml.1979TTC Říčany B48657.14%
24.Balata Vladimír1960KST Týnec nad Sázavou A24357.14%
25.Lauko Ladislav1975Sokol Velké Popovice B36554.55%
26.Pígl Tomáš1982TTC Říčany B34544.44%
27.Čížová Tereza2006Sokol Uhlířské Janovice A23442.86%
28.Kašpárek František1954KST Týnec nad Sázavou A34640.00%
29.Líska Filip2001Sokol Čáslav B45838.46%
30.Cikán Michal1989Sokol Čáslav B23537.50%
31.Řehák Josef st.1960SK Nová Ves I. A45935.71%
32.Burda Roman1972Sokol Kostelec nad Černými lesy22433.33%
33.Cincibus Milan ml.2003Sokol Velký Osek22433.33%
34.Kloz Daniel1989TTC Žehuň A33633.33%
35.Bečvářová Michaela1996TTC Žehuň A44833.33%
36.Liška Josef1979Sokol Močovice A22528.57%
37.Zrcek Miroslav1952ST Benešov B32625.00%
38.Žydyk Roman1996ST Benešov B31614.29%
39.Číž Josef1977Sokol Uhlířské Janovice A21614.29%
40.Pych Luděk1972SK Nová Ves I. A21614.29%
41.Čebiš Luboš1973Sokol Velký Osek21614.29%
42.Vacek Miroslav1960Sokol Kostelec nad Černými lesy421313.33%
43.Švarc Ondřej1996Sokol Uhlířské Janovice A21712.50%
44.Šíma Roman1966SK Nová Ves I. A2050.00%
45.Houdek Jakub2000Sokol Čáslav B2050.00%
46.Hladík Martin1975SK Nová Ves I. A2070.00%
47.Hrazdíra Jiří1948ST Benešov B3080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů
1.Plíhal Martin1970TTC Říčany B120100.00%
2.Šoltés Martin1971Sokol Velké Popovice B13175.00%
3.Vaigl Martin2007ST Benešov B13175.00%
4.Šturc Jiří1989ST Benešov B13175.00%
5.Ulrich Radek1973Sokol Velký Osek12166.67%
6.Dvořák Martin2005ST Benešov B22250.00%
7.Maršál Petr1964Sokol Velké Popovice B12250.00%
8.Strnad Martin1998Sokol Velké Popovice B11233.33%
9.Kratochvíl Christian1999KST Týnec nad Sázavou A11233.33%
10.Kristek Ondřej1999Sokol Močovice A11233.33%
11.Kvasnička Daniel st.1958TTC Žehuň A11233.33%
12.Táborský Vladimír1979Sokol Močovice A11325.00%
13.Šorejs Jaroslav1962Sokol Čáslav B1020.00%
14.Petržílka Ondřej1998Sokol Čáslav B1020.00%
15.Voslař Jiří1949SK Nová Ves I. A1030.00%
16.Kořínek Miroslav1964Sokol Močovice A2030.00%
17.Hrčka Milan1979Sokol Močovice A1030.00%
18.Pak Viktor1953Sokol Kostelec nad Černými lesy1040.00%
19.Pokorný Jaroslav1950Sokol Kostelec nad Černými lesy1040.00%
20.Řehák Josef ml.1987SK Nová Ves I. A1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy