Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - RSST Přerov 4. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Machač Radek1967KST Hlinsko, z.s. D140100.00%
2.Pazdera Jaroslav ml.1985TJ Sokol Tovačov D140100.00%
3.Végh Jakub1996ST Hradčany A140100.00%
4.Polčák Pavel1958TJ Sokol Tovačov D140100.00%
5.Kuchař Jiří1948Střelecký klub Polom A27187.50%
6.Šindelek Jiří ml.1991Stolní tenis klub Komárno B27187.50%
7.Smolka Marek1999TJ Sokol Tovačov D27187.50%
8.Zlámal Adam2004KST Hlinsko, z.s. D27187.50%
9.Wroblowský Michal1979TJ Sokol Opatovice C27187.50%
10.Švarc Jiří1983ST Rajnochovice B27187.50%
11.Urbanec Radek1980TJ Sokol Tovačov D26185.71%
12.Blažek Martin1976ST Rajnochovice B26275.00%
13.Ház Jaroslav2000TJ Sokol Dolní Újezd D26275.00%
14.Dornica Miroslav1957TJ Sokol Opatovice C26275.00%
15.Orság Jaromír1979Stolní tenis klub Komárno B26275.00%
16.Přikryl Filip2007KST Hlinsko, z.s. D13175.00%
17.Jiřík Pavel1984SDH Lhota B13175.00%
18.Zlámal Vladimír st.1956KST Hlinsko, z.s. D13175.00%
19.Skopalík Jan1978KST Hlinsko, z.s. D25271.43%
20.Šurin Tomáš2001Stolní tenis klub Komárno B25362.50%
21.Mašláň Vladimír1973Sportovní klub Rakov25362.50%
22.Ház Martin1973TJ Sokol Dolní Újezd D25362.50%
23.Zamazal Lubomír1955TJ Sokol Opatovice C25362.50%
24.Koubek Miroslav1994Střelecký klub Polom A25362.50%
25.Rýček Eduard1964TJ Sokol Dolní Újezd D24357.14%
26.Tomek Lumír1962TJ Sokol Opatovice C24357.14%
27.Sehnalíková Nikol2000TJ Sokol Černotín B24450.00%
28.Kyselák Tomáš1994ST Hradčany A24450.00%
29.Kyselák Jan1989ST Hradčany A24450.00%
30.Hradilík Miroslav1993SDH Lhota B12250.00%
31.Šindelek Roman1961Stolní tenis klub Komárno B24450.00%
32.Novák Marek1969TJ Sokol Černotín B24450.00%
33.Vaculík Břetislav1952ST Hradčany A23442.86%
34.Stibořík Petr1980SDH Lhota B23537.50%
35.Frkal Miroslav1973ST Rajnochovice B23537.50%
36.Frehar Jiří1949TJ Sokol Tovačov D23537.50%
37.Říha František1955SDH Lhota B23537.50%
38.Chromčák Luboš1966ST Rajnochovice B23537.50%
39.Házová Katarína1974TJ Sokol Dolní Újezd E23537.50%
40.Suchý Ondřej ml.1978TJ Sokol Dolní Újezd D11325.00%
41.Skopal Jaromír1972TJ Sokol Dolní Újezd D11325.00%
42.Pecha Radek1977TJ Sokol Dolní Újezd E11325.00%
43.Řehák Jiří1976Sportovní klub Rakov22625.00%
44.Šebesta Tomáš1965TJ Sokol Dolní Újezd E22625.00%
45.Turbek Ondřej1977TJ Sokol Dolní Újezd E21614.29%
46.Kotas Jiří1978Sportovní klub Rakov21712.50%
47.Dočkálek Antonín1952Střelecký klub Polom A21712.50%
48.Skopalík Marek2009KST Hlinsko, z.s. D1020.00%
49.Skopalík Jan ml.2007KST Hlinsko, z.s. D1020.00%
50.Nedělka Aleš1976TJ Sokol Černotín B1040.00%
51.Házová Tereza2002TJ Sokol Dolní Újezd E1040.00%
52.Němec Drahomír1955ST Hradčany A1040.00%
53.Jiříček Antonín2000TJ Sokol Černotín B1040.00%
54.Hlaváč František1949SDH Lhota B1040.00%
55.Hlaváč Jakub1948SDH Lhota B1040.00%
56.Zlámal Radim1973Sportovní klub Rakov1040.00%
57.Šíra Miroslav1953Střelecký klub Polom A1040.00%
58.Hanzelka Radim1984Střelecký klub Polom A1040.00%
59.Gába Jaromír1957Sportovní klub Rakov1040.00%
60.Hon Jiří1965TJ Sokol Černotín B2080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 2 zápasy
1.Kovář Karel1937ST Hradčany A110100.00%
2.Hostaša Jaroslav1963TJ Sokol Opatovice C110100.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy