Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Divize mužů
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Hušek Adam2001Sokol PP Hr.Králové 2 D4120100.00%
2.Lučan Martin1966DTJ Hr.Králové C380100.00%
3.Gombarčík Karel ml.1984Slovan Broumov412192.31%
4.Dlabola Petr1977Sokol Stará Paka413286.67%
5.Vajgl Pavel1976Sokol Stará Paka413286.67%
6.Jirásek Martin ml.2001Sokol PP Hr.Králové 2 D410283.33%
7.Kollert David1989Slovan Broumov49281.82%
8.Malík Lukáš1989TTC Kostelec n.O.38372.73%
9.Vodal Vladimír1993Slovan Broumov48372.73%
10.Brůna Petr1962TTC Kostelec n.O.38372.73%
11.Foff Miroslav st.1969TJ Dvůr Králové n.L.36366.67%
12.Jakubec Martin1992TTC Kostelec n.O.49564.29%
13.Brzecki Pawel1979Slovan Broumov47463.64%
14.Červenka Jan1986TJ Jičín410662.50%
15.Klemperer Jan1973DTJ Hr.Králové C35362.50%
16.Ornst Jan1966Jiskra Nový Bydžov36460.00%
17.Jež Rostislav1975TJ Dvůr Králové n.L.47558.33%
18.Krýza Luděk1962TJ Dvůr Králové n.L.48657.14%
19.Kříž Milan ml.1986TJ Jičín48753.33%
20.Jakubec Jan1985Baník Vamberk35550.00%
21.Šmidrkal Jan1993TJ Nová Paka36650.00%
22.Bolehovský Martin st.1968TTC Kostelec n.O.35645.45%
23.Kazda Vojtěch1984TJ Nová Paka35645.45%
24.Ducháč Radek1976Baník Vamberk34544.44%
25.Knap Lukáš1993TJ Nová Paka34640.00%
26.Vraštil Tomáš2002TJ Jičín46940.00%
27.Kačer Radek1997Sokol PP Hr.Králové 2 D33537.50%
28.Mrázek Jiří1985Jiskra Nový Bydžov33537.50%
29.Vrkoslav Martin1978Baník Vamberk23537.50%
30.Valášek Milan1973Baník Vamberk33633.33%
31.Martin Petr1982Baník Rtyně v P.33633.33%
32.Koblížek Oldřich1970Baník Rtyně v P.33633.33%
33.Koblížek Michal1992Baník Rtyně v P.33633.33%
34.Sebera Petr1990TJ Jičín44930.77%
35.Sixta Vít2005Tatran Hostinné C441028.57%
36.Fejfar Jakub1999TJ Nová Paka33827.27%
37.Sixta Daniel1974Tatran Hostinné C32625.00%
38.Klimenta Matěj2002Tatran Hostinné C431023.08%
39.Krtička Luboš1982Sokol Stará Paka431023.08%
40.Jurička Stanislav st.1975Jiskra Nový Bydžov32722.22%
41.Šulc Petr1964TJ Dvůr Králové n.L.42918.18%
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů
1.Hrunka Jakub1992Sokol PP Hr.Králové 2 D250100.00%
2.Čenovský David2002Jiskra Jaroměř26185.71%
3.Šplíchal Jan1979Tatran Hostinné C13175.00%
4.Šorm Luboš ml.2005Tatran Hostinné C25271.43%
5.Divecký Filip2000Jiskra Jaroměř25271.43%
6.Jirásek Milan1974Sokol Valdice24357.14%
7.Zoubek Šimon2008Sokol PP Hr.Králové 2 D23350.00%
8.Kábrt Vratislav1967Baník Rtyně v P.12250.00%
9.Šajner Lubomír1980Sokol Stará Paka23350.00%
10.Vízek Martin1973Jiskra Nový Bydžov33442.86%
11.Hrycík Radim1983Jiskra Jaroměř23442.86%
12.Pugzík Antonín1955DTJ Hr.Králové C22433.33%
13.Rejha Jan1980Sokol Valdice21420.00%
14.Hardubej Eduard ml.1987Jiskra Jaroměř21516.67%
15.Šumpík Viktor1984DTJ Hr.Králové C21516.67%
16.Kašpar Petr1981Sokol Valdice2050.00%
17.Dušek Jaroslav1957Baník Rtyně v P.2050.00%
18.Handschug Jan2000Sokol Stará Paka2060.00%
19.Jirásek Martin st.1973Sokol Valdice2060.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Čepelka Jan1975Sokol PP Hr.Králové 2 D120100.00%
2.Bohdanecký Jakub2002DTJ Hr.Králové C12166.67%
3.Tesolin Riccardo2003DTJ Hr.Králové C12166.67%
4.Kléma Jan1976TJ Dvůr Králové n.L.12166.67%
5.Luňák Michal1989TJ Nová Paka1020.00%
6.Antoš Michal2002Tatran Hostinné C1020.00%
7.Kotyza Ondřej1973Baník Vamberk1020.00%
8.Stoklas Horst1966TJ Nová Paka1020.00%
9.Virag Miroslav1976TJ Nová Paka1020.00%
10.Růžek Roman1995TJ Nová Paka1020.00%
11.Divíšek Dušan1971TTC Kostelec n.O.1030.00%
12.Malík Tomáš1987TTC Kostelec n.O.1030.00%
13.Lipenský Jakub2004TTC Kostelec n.O.1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy