Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Foff Miroslav ml.1994TJ Dvůr Králové n.L. B3100100.00%
2.Tuček Adam1991TJ Trutnov - Poříčí311191.67%
3.Kruliš Tomáš1971TJ Bernartice38280.00%
4.Sochor Martin1992TJ Nová Paka B411378.57%
5.Kraus Adam1994Jiskra Nový Bydžov B38372.73%
6.Břeský Jaroslav1989Sokol Chomutice37370.00%
7.Janovský Jan1996TJ Dvůr Králové n.L. B37370.00%
8.Szórád Adrian1990TJ Bernartice37370.00%
9.Budina Martin1979Sokol Stará Paka B411568.75%
10.Kroh Petr1963TJ Bernartice36366.67%
11.Jiřička Josef1983Sokol Chlumec n.C. B36366.67%
12.Matuška Petr ml.2007Tatran Hostinné E49564.29%
13.Šlechta Roman1967DTJ Hr.Králové E37463.64%
14.Pánek Tomáš1985Sokol Stará Paka B49660.00%
15.Herber Jan1973Sokol Stará Paka B49756.25%
16.Skřivan Jaroslav1982Sokol Chlumec n.C. B35455.56%
17.Kycelt Pavel1971Sokol Chlumec n.C. B35455.56%
18.Vlášek Vladimír1969Jiskra Nový Bydžov B36554.55%
19.Hladík Michal1986TJ Trutnov - Poříčí36554.55%
20.Antošová Bára2007Tatran Hostinné E36554.55%
21.Harcuba Pavel1968TJ Jičín B47653.85%
22.Grof Lukáš1988TJ Nová Paka B47653.85%
23.Albrechtová Renata1973Baník Žacléř35550.00%
24.Vlach Tomáš nejml.2006Tatran Hostinné E47750.00%
25.Kuzma Dominik1998Sokol Stará Paka B47750.00%
26.Vidra Milan1959Jiskra Nový Bydžov B35550.00%
27.Švarc Zdeněk1964TJ Trutnov - Poříčí35645.45%
28.Doule Petr1969TJ Jičín B45838.46%
29.Kadavý Šimon2002TJ Nová Paka B45838.46%
30.Fejtek Petr st.1973TJ Jičín B45838.46%
31.Taláb Tomáš2000TJ Trutnov - Poříčí23537.50%
32.Tonar Lukáš2002Sokol Chomutice34736.36%
33.Kučera Ondřej1989Sokol Chomutice33633.33%
34.Huňka Aleš1976Baník Žacléř33633.33%
35.Jůza Tomáš1974TJ Dvůr Králové n.L. B33730.00%
36.Sivák Ivan2005Tatran Hostinné E22625.00%
37.Oravec Jakub1992TJ Nová Paka B431023.08%
38.Režný Pavel1966DTJ Hr.Králové E31811.11%
39.Harcuba Petr1966TJ Jičín B31910.00%
40.Tonarová Tereza2006Sokol Chomutice2080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů
1.Skákal Martin1974DTJ Hr.Králové E140100.00%
2.Kolman Ivo1967DTJ Hr.Králové E26185.71%
3.Veselý František1971Jiskra Nový Bydžov B25183.33%
4.Sixta Daniel1974Tatran Hostinné E12250.00%
5.Haltuf David2001Jiskra Nový Bydžov B12250.00%
6.Benko Jakub1998TJ Trutnov - Poříčí12250.00%
7.Kycelt Lukáš2008Sokol Chlumec n.C. B23442.86%
8.Kléma Jan1976TJ Dvůr Králové n.L. B23442.86%
9.Kalenský Štěpán1994DTJ Hr.Králové E22528.57%
10.Podivinský Michal1982TJ Bernartice21516.67%
11.Illner Dieter1970Baník Žacléř31516.67%
12.Novotný Zdeněk1967TJ Jičín B1040.00%
13.Skákal Dominik2009DTJ Hr.Králové E1040.00%
14.Antoš Michal2002Tatran Hostinné E1040.00%
15.Demuth Roman1973Baník Žacléř2070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Kycelt Martin1996Sokol Chlumec n.C. B130100.00%
2.Všetečka Martin1956TJ Dvůr Králové n.L. B12166.67%
3.Vlasák Miroslav1960Baník Žacléř11233.33%
4.Kruliš Josef1943TJ Bernartice1020.00%
5.Dürschmied Jan st.1965Sokol Chomutice1020.00%
6.Matěják Jan1991Tatran Hostinné E1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy