Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Kábrt Vratislav1967Baník Rtyně v P. B413381.25%
2.Matouš Pavel1972Sokol Libchyně38280.00%
3.Kovaříček Matěj2006TTC Lhoty u Potštejna37277.78%
4.Hauschke Tomáš1988Slovan Broumov B410376.92%
5.Mach Milan st.1965Sokol Libchyně39375.00%
6.Martinek Milan1963TTC Nové Město n.M.37370.00%
7.Vavruška Jiří1970TTC Lhoty u Potštejna37370.00%
8.Sedláček Petr ml.1982TTC Lhoty u Potštejna410566.67%
9.Šrůtek Milan1966TTC Nové Město n.M.36460.00%
10.Bín Roman1964TTC Nové Město n.M.36460.00%
11.Šuda Radek1972Slovan Broumov B47558.33%
12.Hejna Vít2003Baník Rtyně v P. B48753.33%
13.Lipenský Jakub2004TTC Kostelec n.O. B35550.00%
14.Brát Karel st.1962Baník Rtyně v P. B47750.00%
15.Folc Martin1965Sparta Úpice B46746.15%
16.Hlávková Hana1976TTC Lhoty u Potštejna34544.44%
17.Malík Tomáš1987TTC Kostelec n.O. B34544.44%
18.Mifek Milan1972Slovan Broumov B45741.67%
19.Nowacki Olgierd1966Lokomotiva Meziměstí44640.00%
20.Petr Lukáš2006TTC Kostelec n.O. B44736.36%
21.Landsmannová Alena1973Sparta Úpice B43827.27%
22.Hofman Jan1959Sparta Úpice B43827.27%
23.Krejčí Petr1969Lokomotiva Meziměstí41109.09%
24.Podhorský Pavel1981Lokomotiva Meziměstí3090.00%
25.Hlávka Jiří1975Baník Rtyně v P. B40150.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů
1.Zoubková Adéla2006Sokol PP Hr.Králové 2 F26185.71%
2.Zoubek Šimon2008Sokol PP Hr.Králové 2 F25183.33%
3.Řehounek Kristian2007Sokol PP Hr.Králové 2 F25183.33%
4.Zhuravljev George1988Slovan Broumov B25183.33%
5.Bolehovský Martin st.1968TTC Kostelec n.O. B24180.00%
6.Stejskal Jiří1961Sokol Libchyně13175.00%
7.Vacek Roman1969Jiskra Jaroměř B25271.43%
8.Vojtíšek Radomír ml.1985Jiskra Jaroměř B25271.43%
9.Hardubej Eduard st.1962Jiskra Jaroměř B24266.67%
10.Bláha Petr1977Sokol PP Hr.Králové 2 F23260.00%
11.Michl Jakub2003TTC Lhoty u Potštejna24357.14%
12.Míl Pavel1958Sparta Úpice B34357.14%
13.Dubský Filip2003TTC Kostelec n.O. B23442.86%
14.Richtr Jaroslav1964Slovan Broumov B22340.00%
15.Glemba Adam1994Sparta Úpice B22433.33%
16.Divecký Jan2000Jiskra Jaroměř B22433.33%
17.Mach Milan ml.1985Sokol Libchyně22528.57%
18.Ducháč Martin1980Sokol Libchyně11325.00%
19.Kárník Milan1961Sokol Libchyně21516.67%
20.Radwaňski Kazimierz1961Lokomotiva Meziměstí2040.00%
21.Krejčí Jan1975Lokomotiva Meziměstí2050.00%
22.Barták Zdeněk1950TTC Nové Město n.M.2070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Částka David1999Sokol Stěžery C130100.00%
2.Schlappl Jaroslav1944Sokol Stěžery C130100.00%
3.Balous Milan1969TTC Kostelec n.O. B130100.00%
4.Krása Jakub2005Sokol Stěžery C120100.00%
5.Šilar Petr1969TTC Kostelec n.O. B120100.00%
6.Divíšek Dušan1971TTC Kostelec n.O. B110100.00%
7.Hrbek Martin1964Sokol Stěžery C11150.00%
8.Tomanec Jan1959Sokol Jar.-Josefov 2 C11233.33%
9.Trnka Jan1969TTC Lhoty u Potštejna1010.00%
10.Vávra Pavel1953Sokol Jar.-Josefov 2 C1020.00%
11.Stein Martin1963Sokol Jar.-Josefov 2 C1020.00%
12.Krejčová Kateřina2008Lokomotiva Meziměstí1020.00%
13.Oláh Jan1973Sokol Jar.-Josefov 2 C1030.00%
14.Klug Karel1988TTC Nové Město n.M.1030.00%
15.Gombarčík Karel st.1953Slovan Broumov B1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy