Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní přebor I
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Krčil Tomáš1995TJ Jiskra Humpolec E280100.00%
2.Sovka Martin1982TJ Slavoj Pacov B270100.00%
3.Jaroš Marek1981TJ Slavoj Pacov B260100.00%
4.Kmoch Petr ml.1998TJ Jiskra Humpolec C140100.00%
5.Poulíček Josef1948TJ Jiskra Humpolec C27187.50%
6.Brzoň Luděk1958TJ Jiskra Humpolec C27187.50%
7.Vránek Vratislav1956TJ Sokol Rynárec, z.s.27187.50%
8.Březina Miroslav1955TJ Sokol Rynárec, z.s.26275.00%
9.Válal Martin1974SK RODINOV A26275.00%
10.Strojek Radim1972SK Kamenice nad Lipou z.s. A26275.00%
11.Semrád Eduard1969TJ Sokol Rynárec, z.s.26275.00%
12.Talíř Pavel1959Spartak Pelhřimov D13175.00%
13.Pechek Luboš1972SK RODINOV A13175.00%
14.Krčil Jiří1969TJ Jiskra Humpolec E13175.00%
15.Kubů Zdeněk1967TJ Jiskra Humpolec D13175.00%
16.Studený Jiří1952SK Kamenice nad Lipou z.s. A25271.43%
17.Zeman Vladimír1946TJ Slavoj Pacov B25271.43%
18.Běle Milan1959SK RODINOV A24450.00%
19.Tomec Pavel1961SK RODINOV A12250.00%
20.Jaroš Jáchym2005TJ Jiskra Humpolec F24450.00%
21.Och Jan2000TJ Jiskra Humpolec D24450.00%
22.Pazderka Patrik2004TJ Jiskra Humpolec F24450.00%
23.Daňhel Jiří1981SK RODINOV B12250.00%
24.Roh Marek1976TJ Jiskra Humpolec D12250.00%
25.Kratochvíl Jan1981SK Olešná A12250.00%
26.Hložek František1951TJ Jiskra Humpolec D24450.00%
27.Jírů Miroslav1964Spartak Pelhřimov D12250.00%
28.Buček Daniel1989TJ Sokol Těmice24450.00%
29.Strašík Jiří1975SK RODINOV A23442.86%
30.Hlaváček Milan2002TJ Jiskra Humpolec C23537.50%
31.Rohová Michaela2007TJ Jiskra Humpolec F23537.50%
32.Brož Jindřich1997TJ Sokol Těmice23537.50%
33.Plášil Jan1982TJ Sokol Těmice23537.50%
34.Bořil Karel1973SK Kamenice nad Lipou z.s. A23537.50%
35.Prokop Tomáš1971TJ Jiskra Humpolec E22528.57%
36.Vyskočil Petr1982SK Olešná A22528.57%
37.Emr Čestmír1970SK RODINOV B11325.00%
38.Marek Martin1968TJ Jiskra Humpolec E11325.00%
39.Tržil Jiří1977SK RODINOV B11325.00%
40.Urbánek Jaroslav st.1961TJ Sokol Rynárec, z.s.22625.00%
41.Hamza Tomáš1976TJ Jiskra Humpolec E22625.00%
42.Janů Veronika2008TJ Jiskra Humpolec F21420.00%
43.Barák Antonín1949TJ Slavoj Pacov B21516.67%
44.Štěpánek Pavel1972SK Olešná A21516.67%
45.Jirků Jan1971TJ Sokol Těmice21614.29%
46.Zadina Josef1971TJ Jiskra Humpolec D21712.50%
47.Jaroš Vojtěch2001TJ Jiskra Humpolec C1040.00%
48.Holub Karel2004SK Kamenice nad Lipou z.s. A1040.00%
49.Marek Petr1966SK Olešná A2050.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Mach Radek2001Spartak Pelhřimov D130100.00%
2.Roh Tomáš2003TJ Jiskra Humpolec F11150.00%
3.Haruda Milan1965SK Olešná A11233.33%
4.Filípek Jindřich st.1977SK RODINOV B11233.33%
5.Havel Vladimír1968SK Kamenice nad Lipou z.s. A1030.00%
6.Záboj Petr1993Spartak Pelhřimov D1030.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 2 zápasy
1.Novotný Petr1989SK RODINOV B1010.00%
2.Novotný Petr1966SK Olešná A1010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy