Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž I. třídy B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Tomeček Tomáš1988TJ Jiskra Strážnice A380100.00%
2.Pelikán Jan1955KST Oltec Brno A414287.50%
3.Buriánek Patrik1993SKST Hodonín D413286.67%
4.Fila Martin1991SK Slatina B413286.67%
5.Volek Pavel ml.1980TJ Sokol Klobouky u Brna A410283.33%
6.Jamný Petr1976TJ Jiskra Strážnice A410283.33%
7.Morávek Zdeněk1973TJ Jiskra Strážnice A49281.82%
8.Damborský Bohumil1966TJ Jevišovka-Drnholec A39281.82%
9.Studýnka František1960TJ Sokol Klobouky u Brna A412380.00%
10.Mosnák Milan1988TJ Sokol Kobylí A411378.57%
11.Grufík Kamil1989TJ Sokol Lanžhot B49375.00%
12.Kalivoda Petr1981TJ Sokol Klobouky u Brna A46366.67%
13.Kratochvíl Jaroslav1957TJ Sokol Klobouky u Brna A45362.50%
14.Bábíček Josef1971SK Baník Ratíškovice A25362.50%
15.Wirth Imrich1977TJ Sokol Lanžhot B25362.50%
16.Charvát Vít ml.1997SK Baník Ratíškovice A48657.14%
17.Konečný Jaroslav1974TJ Jevišovka-Drnholec A35455.56%
18.Oleksík Václav1972SK Slatina B36554.55%
19.Lužný Petr1977KST DRAGON Vyškov A47653.85%
20.Libánek Ondřej2001KST DRAGON Vyškov A47653.85%
21.Zajíc René1973TJ Jevišovka-Drnholec A47653.85%
22.Vízner Jiří1998TJ Brno-Bystrc B47653.85%
23.Kosík Tomáš1975SKST Hodonín D48753.33%
24.Podrazil David2001TJ Sokol Lanžhot B35550.00%
25.Obrdlík Štěpán1983TJ Jiskra Strážnice A34450.00%
26.Srna Antonín1991KST DRAGON Vyškov A35550.00%
27.Hanák Petr1981TJ Brno-Bystrc B46650.00%
28.Trávniček Boris1998KST DRAGON Vyškov A35645.45%
29.Kubík Josef1999TJ Sokol Kobylí A46842.86%
30.Kouřil Přemysl1969SK Baník Ratíškovice A46842.86%
31.Tupec Pavel1978SK Slatina B34640.00%
32.Šmídek Roman1975KST Oltec Brno A46940.00%
33.Táborský Jindřich1956SK Slatina B45838.46%
34.Grabovský Jaroslav ml.2008SKST Hodonín D23537.50%
35.Dědek Zdeněk1971KST Oltec Brno A45935.71%
36.Jangl Marek1981TJ Sokol Kobylí A45935.71%
37.Veselý Jan1993SKST Hodonín D33730.00%
38.Němeček Radek2003TJ Sokol Lanžhot B22625.00%
39.Pešek Oldřich1980TJ Jevišovka-Drnholec A431121.43%
40.Hrubý Otto1999SK Baník Ratíškovice A32820.00%
41.Herman Jaroslav2001TTC MS Brno D42820.00%
42.Pecka Karel2004TTC MS Brno D42820.00%
43.Charvát Vavřinec1963TJ Sokol Kobylí A32918.18%
44.Tatar Ivo1965KST Oltec Brno A40140.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů
1.Havránek Lukáš2002TJ Brno-Bystrc B26185.71%
2.Trávníček Tomáš1987TJ Brno-Bystrc B25183.33%
3.Janošek Adam2004TTC MS Brno D23260.00%
4.Nespěšný Hynek2006TTC MS Brno D24357.14%
5.Kamenský Petr1981TJ Jiskra Strážnice A12250.00%
6.Dofek David2003KST DRAGON Vyškov A23350.00%
7.Třináctý Richard1976SK Slatina B23442.86%
8.Koníček Marek1978TJ Sokol Lanžhot B23442.86%
9.Kuchařič Jiří st.1969SK Baník Ratíškovice A22433.33%
10.Chlíbek David1988TJ Brno-Bystrc B22433.33%
11.Šprtová Karolína1999SKST Hodonín D11325.00%
12.Frolek Radek1995TJ Jiskra Strážnice A11325.00%
13.Studýnka Miloslav1959TJ Sokol Klobouky u Brna A31614.29%
14.Filip Bohumír1961TJ Jevišovka-Drnholec A1040.00%
15.Hanák Zdeněk1963TJ Jevišovka-Drnholec A1040.00%
16.Buk Lukáš2006TTC MS Brno D2040.00%
17.Hrubý Petr1993TJ Sokol Lanžhot B2070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Kobolka Luboš1983TJ Brno-Bystrc B12166.67%
2.Brhel Tomáš1988SKST Hodonín D12166.67%
3.Mrkvan Miroslav1990TJ Brno-Bystrc B11150.00%
4.Novák Martin1965TTC MS Brno D11233.33%
5.Mikulecký Marek1985SKST Hodonín D11233.33%
6.Hrbáček Milan1970SK Baník Ratíškovice A1020.00%
7.Kysela Štěpán2003TTC MS Brno D1020.00%
8.Pavelka Jakub1991TTC MS Brno D1020.00%
9.Polášek Zdenek1959TJ Sokol Lanžhot B1030.00%
10.Soukal Jiří ml.1996TJ Sokol Kobylí A1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy