Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - KP1 - UKONČENO
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Tonhauser Martin1974SKST Chodov C3100100.00%
2.Šindelář Kamil1973TJ Lomnice A280100.00%
3.Hamata Petr1969SKST Chodov C140100.00%
4.Vyhlídka Daniel1987Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B38188.89%
5.Paprštein Ladislav1976TTC Sokolov B310283.33%
6.Choděra Miroslav1967TTC Sokolov B39281.82%
7.Sankotová Klára2005SKST Chodov C24180.00%
8.Hejtmánek Tomáš1974TJ Spartak Horní Slavkov A26275.00%
9.Horvát Milan2000TJ Baník Vintířov A23175.00%
10.Kožuškanič Jan1994TJ Baník Vintířov A13175.00%
11.Liška Jan1984TJ Slavoj Kynšperk A38466.67%
12.Harušťák Milan1963TJ Baník Vintířov A36366.67%
13.Suchan Miroslav ml.1982TJ Spartak Horní Slavkov A25362.50%
14.Harašta Ivan1965TJ Spartak Horní Slavkov A36460.00%
15.Nykl Jiří2005SKST Chodov C23260.00%
16.Holeček Martin1971TJ Baník Bukovany A37558.33%
17.Beníšek Karel1952TTC Sokolov B24357.14%
18.Leňka Jiří1987TJ Baník Vintířov A36554.55%
19.Lesák František1960TJ Baník Bukovany A36650.00%
20.Gerba Ondřej1975Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B34450.00%
21.Kadavý Vladimír1984TJ Slavoj Kynšperk A36650.00%
22.Řezáč Bohumil1960Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B22340.00%
23.Stellner Karel st.1979TJ Baník Vintířov A34640.00%
24.Kotál Jakub2006Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B33537.50%
25.Bárta Václav st.1961TJ Slavoj Kynšperk A34736.36%
26.Strýček Rudolf1960TJ Baník Bukovany A34736.36%
27.Rada Kvído Štěpán2004TJ Lomnice A22433.33%
28.Zima Jiří1972TJ Lomnice A33633.33%
29.Liška David1981TJ Slavoj Kynšperk A33827.27%
30.Krejčí David1978Klub stolního tenisu Karlovy Vary, z.s. B11325.00%
31.Fabiš Štefan1972TTC Sokolov B32918.18%
32.Niebauer Aleš1971TJ Baník Bukovany A32918.18%
33.Kupčíková Nela2007TJ Lomnice A1040.00%
34.Truong Van Ba1958TTC Sokolov B1040.00%
35.Krombholz Josef1949TJ Spartak Horní Slavkov A2060.00%
36.Kurfúrst Oldřich1955TJ Spartak Horní Slavkov A2060.00%
37.Rada Jan1972TJ Lomnice A3080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Pock Václav1999TJ Sokol Velká Hleďsebe B130100.00%
2.Jánský Radek1972Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.130100.00%
3.Boči Lukáš2004SKST Chodov C120100.00%
4.Noveský Leon1987SKST Chodov C120100.00%
5.Urban Miroslav1965TJ Sokol Velká Hleďsebe B12166.67%
6.Kocián Martin1974TJ Sokol Velká Hleďsebe B12166.67%
7.Horník Evžen1985TJ Sokol Velká Hleďsebe B11150.00%
8.Brož Matěj2003SKST Chodov C11233.33%
9.Mihok Dušan2008SKST Chodov C11233.33%
10.Ježek Václav1962TJ Spartak Horní Slavkov A1020.00%
11.Jaroš Vladimír1964TJ Baník Vintířov A1020.00%
12.Kupčík Albert st.1967TJ Lomnice A1020.00%
13.Svárovský Šimon2007Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.1020.00%
14.Tonhauser Martin ml.2001SKST Chodov C1020.00%
15.Nguyen Huy Hac1965Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.1030.00%
16.Jánská Jana1987Tělovýchovná jednota Jiskra Aš z.s.1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy