Úspěšnost dvouher - 2.liga mužů sk.A
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Peko Štefan2000TJ AVIA Čakovice4140100.00%
2.Zlámal Jaromír1987AC Sparta Praha4130100.00%
3.Hobl Lukáš1998TTC Karlovarsko 2020490100.00%
4.Žák Jan1989TTC Karlovarsko 2020480100.00%
5.Palkovský David1984TTC Karlovarsko 202048188.89%
6.Šíp Martin2006SF SKK El Niňo Praha C37187.50%
7.Bíma Miroslav1991SKST Baník Most411284.62%
8.Belopotočan Roman1976TJ AVIA Čakovice49281.82%
9.Calta David1992TJ Sokol Vodňany412380.00%
10.Pinka Jan1991TTC Litoměřice411378.57%
11.Faktor Radovan1977TJ Tatran Sedlčany411378.57%
12.Kirchman Ondřej1983Union Plzeň37277.78%
13.Ezr Václav1996SF SKK El Niňo Praha C410376.92%
14.Pisár Jan2004AC Sparta Praha49375.00%
15.Žaloudík Jan1998TTC Karlovarsko 202046275.00%
16.Macela Petr1981TJ AŠ Mladá Boleslav411473.33%
17.Benák Vít2005TJ Sokol Michle38372.73%
18.Hubáček Filip1998TJ Sokol Vodňany410471.43%
19.Důra Matouš2002Union Plzeň48466.67%
20.Vaculovič Libor1987TJ Tatran KRPA Hostinné49564.29%
21.Hruška Václav ml.1994TTC Litoměřice B37463.64%
22.Tschakert Tomáš1981TTC Litoměřice37463.64%
23.Strejc Filip1998AC Sparta Praha35362.50%
24.Pejša Karel ml.1971TJ Tatran Sedlčany36460.00%
25.Legát Petr1999Union Plzeň47558.33%
26.Hrnčíř Jan1991TTC Litoměřice B48657.14%
27.Thang Do Trong1985TTC Elizza Praha B35455.56%
28.Bartošek Vít1986TTC Litoměřice B48753.33%
29.Rochowanski Pavel1973TTC Elizza Praha B34450.00%
30.Hervert Josef1998TTC Litoměřice46650.00%
31.Obertík Milan1996TJ Sokol Bor48850.00%
32.Čamr František2000AC Sparta Praha46650.00%
33.Voňka Jakub1994TJ Tatran KRPA Hostinné47750.00%
34.Dráždil Roman1976TJ Sokol Bor47846.67%
35.Kříž Dominik1999TJ Sokol Bor47846.67%
36.Beran Tomáš2001SF SKK El Niňo Praha C45645.45%
37.Heinzl Lukáš2003TJ Sokol Vodňany46842.86%
38.Zikmund Adam1995SKST Liberec D45741.67%
39.Kocura Jiří1963TJ Tatran Sedlčany45838.46%
40.Keller Filip2003SKST Baník Most45838.46%
41.Vaňásek Jiří1971TJ AVIA Čakovice44736.36%
42.Postelt Tomáš1994TJ AŠ Mladá Boleslav45935.71%
43.Kočvara Martin1970TJ AVIA Čakovice45935.71%
44.Woznicki Patrik1979TTC Litoměřice B45935.71%
45.Fencl Jakub2004SKST Baník Most45935.71%
46.Kaněra Jan1989SKST Liberec D44833.33%
47.Kutifel Josef ml.2002SKST Liberec D44833.33%
48.Šálený David1999SF SKK El Niňo Praha C44833.33%
49.Drechsler Dušan1973TJ Tatran Sedlčany43925.00%
50.Kuba Josef1972TJ AVIA Čakovice42722.22%
51.Rýgl Vojtěch1987TJ Tatran KRPA Hostinné42918.18%
52.Šimeček Jan1960TJ Sokol Michle421115.38%
53.Krieger Ladislav1987TJ Sokol Bor21712.50%
54.Grubr Vojtěch2002TJ AŠ Mladá Boleslav21712.50%
55.Koubek Vojtěch2000TJ Tatran KRPA Hostinné41109.09%
56.Borovka Tomáš1974TJ Sokol Vodňany41127.69%
Hráči, kteří odehráli méně než 8 zápasů
1.Knobloch Miroslav2002TTC Elizza Praha B26185.71%
2.Dvořák Petr2000TTC Elizza Praha B13175.00%
3.Pour Pavel ml.1986TJ Sokol Bor24357.14%
4.Kos Tomáš1976TJ AŠ Mladá Boleslav24357.14%
5.Copák František1995Union Plzeň23350.00%
6.Bořík Milan1973SKST Baník Most23350.00%
7.Mejsnar František1988SKST Liberec D23350.00%
8.Benák Jan2005TJ Sokol Michle23350.00%
9.Zacharda Jáchym2005TTC Elizza Praha B23350.00%
10.Píša Radovan1974TTC Elizza Praha B22528.57%
11.Fausek Matěj1999TTC Elizza Praha B11325.00%
12.Remunda Alexandros Matheos2006TTC Elizza Praha B21325.00%
13.Vaněček Petr1988Union Plzeň21325.00%
14.Brhovský Václav1967TTC Litoměřice21516.67%
15.Šťastný Vladislav1964TJ AŠ Mladá Boleslav21614.29%
16.Plachý Jiří1967SF SKK El Niňo Praha C1040.00%
17.Obešlo Josef ml.1992SKST Liberec D2050.00%
18.Kadavý Ondřej2003TJ Sokol Michle2050.00%
19.Kučala Viktor1968TJ Sokol Michle2060.00%
20.Balcar František2004TTC Litoměřice2060.00%
21.Holovčák Jiří1972SKST Baník Most2070.00%
22.Havlík Vít2002TJ AŠ Mladá Boleslav2070.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Krameš Jan2002TTC Elizza Praha B130100.00%
2.Slavík Radek2000TJ Tatran Sedlčany12166.67%
3.Levora Vojtěch2003TTC Karlovarsko 202022166.67%
4.Tichý Jiří1986TJ Sokol Michle11150.00%
5.Sochor David2007AC Sparta Praha11150.00%
6.Benák Libor1969TTC Elizza Praha B11150.00%
7.Pachner Jan2003Union Plzeň1020.00%
8.Ambrož Adam1983TJ Sokol Michle1020.00%
9.Votípka Emanuel1943TJ Sokol Michle1020.00%
10.Steif Richard1965TTC Litoměřice B1030.00%
11.Rochowanski Jan2005TTC Elizza Praha B1030.00%
12.Závora Adam2001Union Plzeň1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy