Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 1. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Sedláček Jan ml.1977TJ AŠ Mladá Boleslav D280100.00%
2.Zahrádka Michal1990TJ Sokol Podlázky A280100.00%
3.Vraník Pavel1961TJ Sokol Kochánky140100.00%
4.Pazderník Václav1971TJ Březovice A27187.50%
5.Drahota Václav1957Sokol Březno ST A27187.50%
6.Šádek Jiří1962TJ Slavoj Čistá A27187.50%
7.Čermák Vladimír1976TJ Sokol Podlázky A26275.00%
8.Školník Luboš1988TJ AŠ Mladá Boleslav D26275.00%
9.Novotný Miroslav1981Sokol Březno ST A26275.00%
10.Odstrčilík Tadeáš1989ST Dolní Bousov A26275.00%
11.Dlask Ladislav st.1961TJ Sokol Mnichovo Hradiště C13175.00%
12.Černovský Pavel1981TJ Sokol Mnichovo Hradiště C13175.00%
13.Sedláček Jan st.1951TJ AŠ Mladá Boleslav D24266.67%
14.Vovčák Michal1976TJ Březovice A25362.50%
15.Stehlík Radek1979TTC Josefův Důl A25362.50%
16.Petrus Libor1964TTC Josefův Důl A25362.50%
17.Košťál Marek1977SK Dolní Stakory A24357.14%
18.Ginzlová Eva1989TJ Březovice A24450.00%
19.Kracman Martin1973TJ Sokol Mnichovo Hradiště C12250.00%
20.Noha Jan1984ST Dolní Bousov A12250.00%
21.Smutný Vratislav1949TJ Slavoj Čistá A24450.00%
22.Šlambor Oldřich1980TTC Josefův Důl A24450.00%
23.Vraník Jan1958TJ Sokol Kochánky12250.00%
24.Žďánský Milan1962Sokol Březno ST A12250.00%
25.Ježek Josef1948TJ Sokol Kochánky12250.00%
26.Krucký Milan1977TTC Bělá pod Bezdězem C12250.00%
27.Štolovský Josef1971TJ Plazy A12250.00%
28.Vlasáková Martina1975ST Dolní Bousov A24450.00%
29.Šádek Jaroslav ml.1973SK Dolní Stakory A24450.00%
30.Vtelenský Luděk1983TJ Sokol Podlázky A23537.50%
31.Štolovský Miloslav1979ST Dolní Bousov A23537.50%
32.Janoušková Jitka1975TJ AŠ Mladá Boleslav D22528.57%
33.Hodboď Martin1993TJ Plazy A11325.00%
34.Veselý Martin2004Sokol Březno ST A11325.00%
35.Musil Filip1988TJ Sokol Podlázky A11325.00%
36.Běloubek Roman1968TJ Plazy A11325.00%
37.Doubek Miroslav1974ST Dolní Bousov A11325.00%
38.Trávnický Luboš1979SK Dolní Stakory A11325.00%
39.Matějů Václav1951SK Dolní Stakory A11325.00%
40.Marján Marcel1977TJ Sokol Podlázky A11325.00%
41.Švasta Jindřich1957TJ Sokol Mnichovo Hradiště C11325.00%
42.Pejta Petr ml.1988SK Dolní Stakory A22625.00%
43.Holub Vladimír1959TJ Slavoj Čistá A22625.00%
44.Pazderník Roman1967TJ Březovice A22625.00%
45.Sajdl Vladimír1968TJ Slavoj Čistá A22625.00%
46.Klíma Miroslav1955Sokol Březno ST A21712.50%
47.Fanta Petr1982TTC Josefův Důl A21712.50%
48.Vaňousek Milan1974TJ Sokol Kochánky1040.00%
49.Vokoun Petr1969TTC Bělá pod Bezdězem C1040.00%
50.Folprecht Jan1984TJ Plazy A1040.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Postelt Vladimír1967TTC Bělá pod Bezdězem C11233.33%
2.Grill Josef1967TTC Bělá pod Bezdězem C11233.33%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy