Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 3. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Macura Zdeněk1991TJ Sokol Otradovice C280100.00%
2.May Pavel1954TJ Sokol Otradovice C280100.00%
3.Mlčoch Petr1963TJ Sokol Podlázky C280100.00%
4.Kučera Josef1961TJ Sokol Mnichovo Hradiště D140100.00%
5.Muras David1979TJ Sokol Podlázky C140100.00%
6.Drapák Jaroslav st.1949SK Dolní Stakory C140100.00%
7.Michal Jaroslav1978TJ Sokol Podlázky C27187.50%
8.Vyrtych Jiří1955TJ Plazy C26185.71%
9.Chuvan Quy1962TJ Slavoj Čistá C26275.00%
10.Klaus Tomáš1976TJ Březovice B26275.00%
11.Gavura Jan1966TJ Sokol Podlázky C13175.00%
12.Žďánský Karel1962TJ Sokol Podlázky C13175.00%
13.Takács Petr2002TJ Březovice B13175.00%
14.Šaněk Pavel1972SK Dolní Stakory C13175.00%
15.Marek Jiří1956TJ Plazy C25271.43%
16.Vyrtych Martin1982TJ Plazy C24266.67%
17.Novotný Karel1957ST Dolní Bousov C25362.50%
18.Doležalová Daniela1956TJ Sokol Otradovice C25362.50%
19.Pavlišta Jaroslav1958ST Dolní Bousov C25362.50%
20.Trlida Michal1978TJ Březovice B24357.14%
21.Bišický Michal1996Sokol Březno ST B24450.00%
22.Veselý Michal2007TJ Sokol Kosmonosy D24450.00%
23.Holub Vladimír1959TJ Slavoj Čistá C22250.00%
24.Vedral Jan1953Sokol Březno ST B24450.00%
25.Šumera Matěj2009TJ Sokol Mnichovo Hradiště D12250.00%
26.Jihlavec Jan1961ST Dolní Bousov C12250.00%
27.Tominec Aleš1971Sokol Březno ST B12250.00%
28.Šádek Jaroslav st.1944SK Dolní Stakory C12250.00%
29.Honzák Jakub1986TJ Sokol Otradovice C12250.00%
30.Myška Jiří1953Sokol Březno ST B12250.00%
31.Vitmajer Vladimír1976ST Dolní Bousov C12250.00%
32.Vaňousek Miroslav1962TJ Plazy C23537.50%
33.Nitray Jozef1946ST Dolní Bousov C23537.50%
34.Hradecká Šárka1994TJ Sokol Otradovice C11325.00%
35.Koťátko Matouš2005TJ Sokol Mnichovo Hradiště D11325.00%
36.Doubek Miroslav1953TJ Slavoj Čistá C21325.00%
37.Pulda Tomáš1996TTC HESO Nepřevázka A11325.00%
38.Šnajdr Josef1975Sokol Březno ST B11325.00%
39.Císařovský Petr1965TTC HESO Nepřevázka A11325.00%
40.Kopal Miroslav1963SK Dolní Stakory C11325.00%
41.Beran Antonín1967TTC HESO Nepřevázka A11325.00%
42.Martinec Jaroslav1959TJ Slavoj Čistá C22625.00%
43.Hošek Petr2004TJ Sokol Kosmonosy D22625.00%
44.Falta Michal2004TJ Sokol Kosmonosy D22625.00%
45.Ďurfina Karel1958TJ Slavoj Čistá C21712.50%
46.Vovčák Adam2006TJ Březovice B1040.00%
47.Čapek Adam2005TJ AŠ Mladá Boleslav F1040.00%
48.Dlouhý Martin ml.2008TJ AŠ Mladá Boleslav F1040.00%
49.Švachová Lenka1986TJ AŠ Mladá Boleslav F1040.00%
50.Odnoha Václav2006TJ Sokol Kosmonosy D1040.00%
51.Dutý Radek1972Sokol Březno ST B1040.00%
52.Pulda Radek1971TTC HESO Nepřevázka A1040.00%
53.Svoboda Pavel1978TJ Březovice B2060.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Mareš Jan1983TJ Sokol Mnichovo Hradiště D130100.00%
2.Röckel Sascha1980TJ Sokol Podlázky C120100.00%
3.Živný Josef1954TJ Sokol Podlázky C120100.00%
4.Volák Martin1964TJ Březovice B11150.00%
5.Čapek Tomáš1971TJ AŠ Mladá Boleslav F1020.00%
6.Čamrová Eliška1993TJ AŠ Mladá Boleslav F1020.00%
7.Černý Jaroslav1941TJ Sokol Kosmonosy D1030.00%
8.Mejsnar Jan1973TJ Plazy C2030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy