Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální soutěž 4. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Fanta Petr1982TTC Josefův Důl B280100.00%
2.Novotný David2001TJ Březovice C140100.00%
3.Kozák Roman1969TJ Sokol Podlázky D140100.00%
4.Žďánský Karel1962TJ Sokol Podlázky D140100.00%
5.Brabec Jaroslav1958SK Dolní Stakory E27187.50%
6.Sajdl Radek1981TJ Sokol Kněžmost B27187.50%
7.Stachová Simona2006TTC Bělá pod Bezdězem E27187.50%
8.Kačírková Květa1990TJ Sokol Otradovice D27187.50%
9.Vovčák Adam2006TJ Březovice C26275.00%
10.Vosyka Jiří ml.2003TJ Sokol Chotětov B26275.00%
11.Růžička Tomáš1967TJ Březovice C26275.00%
12.Kalina Jaroslav1960TJ Sokol Kněžmost B26275.00%
13.Vitmajer Vladimír1976ST Dolní Bousov D26275.00%
14.Honzák Jakub1986TJ Sokol Otradovice D26275.00%
15.Soumar Miroslav1961TJ Sokol Podlázky D13175.00%
16.Jonáš Martin2005SK Dolní Stakory D13175.00%
17.Röckel Sascha1980TJ Sokol Podlázky D13175.00%
18.Hercík Jiří st.1976SK Dolní Stakory D13175.00%
19.Šámal Vladimír1978SK Dolní Stakory D12250.00%
20.Smékal Jiří2008TTC Bělá pod Bezdězem E24450.00%
21.Honzák Miloš1961TJ Sokol Otradovice D24450.00%
22.Blažek Lubomír1984TTC Josefův Důl B24450.00%
23.Novák Ivo1973TJ Sokol Otradovice D24450.00%
24.Maršálek Petr1972TJ Sokol Kněžmost B22250.00%
25.Rašín Rastislav1975TJ Sokol Kněžmost B24450.00%
26.Kopal Jaroslav1960SK Dolní Stakory D12250.00%
27.Šlambor Oldřich st.1961TTC Josefův Důl B24450.00%
28.Vosyka Jiří st.1972TJ Sokol Chotětov B12250.00%
29.Jonáš Marek st.1975SK Dolní Stakory E12250.00%
30.Mareček Bohuslav1983TTC HESO Nepřevázka B24450.00%
31.Martiak Pavol1967TJ Sokol Chotětov B24450.00%
32.Vonášek Pavel1981TJ Sokol Chotětov B24450.00%
33.Balog Lukáš2010TTC Bělá pod Bezdězem E23537.50%
34.Najman Jiří1957TTC Josefův Důl B23537.50%
35.Stehlík Jan1999TTC HESO Nepřevázka B11325.00%
36.Matějčková Zuzana1988ST Dolní Bousov D11325.00%
37.Zita Mirek1958TJ Sokol Kněžmost B21325.00%
38.Vovčák Zdeněk1970TJ Březovice C11325.00%
39.Hlaváčková Eliška2005ST Dolní Bousov D22625.00%
40.Samlerová Kateřina2004TTC Bělá pod Bezdězem E22625.00%
41.Jaček Pavel1965TTC HESO Nepřevázka B21516.67%
42.Kužel Jiří1975ST Dolní Bousov D21712.50%
43.Vovčák Jan2001TJ Březovice C21712.50%
44.Pulda Radek1971TTC HESO Nepřevázka B21712.50%
45.David Petr1969SK Dolní Stakory E1040.00%
46.Boháček Miroslav1975TTC HESO Nepřevázka B1040.00%
47.Moc Vladimír st.1941TJ Sokol Chotětov B1040.00%
48.Suk David2005ST Dolní Bousov D1040.00%
49.Jonáš Marek ml.2007SK Dolní Stakory E2080.00%
50.Hercík Jiří ml.2007SK Dolní Stakory E2080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Kafluk Miloslav1954TTC HESO Nepřevázka B1020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy