Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Okresní přebor 3.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Hozman Luděk1964Sokol Velké Popovice D280100.00%
2.Tyller Jiří1965Sokol Velké Popovice D280100.00%
3.Kápar Miroslav1963Sokol Mratín B140100.00%
4.Knor Tomáš1986TJ Spartak Čelákovice D140100.00%
5.Semerák Lukáš1975Sokol Mratín B140100.00%
6.Pospíšil Ondřej2009Sokol Velké Popovice D140100.00%
7.Slouka Martin1963Sokol Mratín B140100.00%
8.Počepický Petr1972TJ Sokol Nehvizdy A140100.00%
9.Mencl Adam2006TTC Říčany F311191.67%
10.Čech Ondřej2006TJ Spartak Čelákovice D27187.50%
11.Coufal Petr1971SKST Úvaly D27187.50%
12.Procházka Martin1967Sokol Velké Popovice D27187.50%
13.Navrátil Pavel2001TTC Říčany F310283.33%
14.Kohout Jindřich1949TTC Říčany F24180.00%
15.Bébr Leoš1957TTC Říčany G26275.00%
16.Jarý Jan1972Jizera Káraný B26275.00%
17.Wolf Josef2005TJ Spartak Čelákovice D26275.00%
18.Severa Lukáš st.1972TTC Říčany G26275.00%
19.Lágner Václav1952TJ Spartak Čelákovice E13175.00%
20.Cimbůrek Martin1980TJ Sokol Nehvizdy A13175.00%
21.Kuběna Ondřej1981SKST Úvaly D13175.00%
22.Procházka Milan1967SKST Úvaly D13175.00%
23.Dušek Zdeněk1983TTC Říčany F13175.00%
24.Severa Lukáš2005TTC Říčany G38466.67%
25.Cafmeyer Nathan2009Jizera Káraný B25362.50%
26.Liehm Ondřej1988TJ Sokol Nehvizdy A12250.00%
27.Peřinová Adéla2005TTC Říčany F12250.00%
28.Hůlka Bohuslav1974SKST Úvaly D12250.00%
29.Jaroš Petr1979TTC Říčany G12250.00%
30.Hobzík Ondřej2007TTC Říčany F12250.00%
31.Dvořák Jakub2006TJ Spartak Čelákovice D12250.00%
32.Smetana Roman1969Sokol Líbeznice D12250.00%
33.Tvrdý Vladimír1960TJ Spartak Čelákovice E22340.00%
34.Znamenáček Petr1968TJ Sokol Nehvizdy B23537.50%
35.Macko Lukáš1991TJ Sokol Nehvizdy A23537.50%
36.Stárek Karel nejml.2006TTC Říčany G23537.50%
37.Pastír Roman1965TJ Sokol Nehvizdy B23537.50%
38.Menclová Kateřina1977TTC Říčany F22528.57%
39.Hynek Jaroslav1949Sokol Velké Popovice D11325.00%
40.Carda Roman1961Sokol Mratín B11325.00%
41.Hrdina Pavel1968TJ Sokol Nehvizdy B11325.00%
42.Mužíková Jana1976TJ Spartak Čelákovice E11325.00%
43.Leistner Petr1978Jizera Káraný B11325.00%
44.Srbek Jiří1954Sokol Líbeznice D11325.00%
45.Švec Karel1959Sokol Líbeznice D11325.00%
46.Švinger Jan1977Sokol Líbeznice D11325.00%
47.Havlík Šimon2006TTC Říčany G11325.00%
48.Ženíšek Zbyněk1977SKST Úvaly D11325.00%
49.Horák Pavel1972TJ Sokol Nehvizdy B11325.00%
50.Jankovská Iveta1984TJ Sokol Nehvizdy A11325.00%
51.Hobík Zdeněk1973Sokol Zvánovice22625.00%
52.Kubíček Jan1986Sokol Zvánovice22625.00%
53.Macko Arnošt1968TJ Sokol Nehvizdy A22625.00%
54.Pivoňka Bedřich2007Jizera Káraný B22625.00%
55.Macková Dana1981TJ Spartak Čelákovice E21712.50%
56.Strnad Václav1966Sokol Zvánovice21712.50%
57.Holub Daniel1979TJ Sokol Nehvizdy B21712.50%
58.Čech Jakub1976TJ Spartak Čelákovice D21712.50%
59.Skála Lukáš1980TJ Spartak Čelákovice E1040.00%
60.Mouchová Andrea2007SKST Úvaly D1040.00%
61.Tůma Adam2007TTC Říčany G1040.00%
62.Mrázová Aneta2003Jizera Káraný B1040.00%
63.Ulman Jiří1975TJ Spartak Čelákovice E1040.00%
64.Koch Antonín2007SKST Úvaly D1040.00%
65.Krčmář Daniel2004Sokol Zvánovice2080.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Marfinec Václav1974TJ Spartak Čelákovice E1010.00%
2.Alexander Jaroslav1949TJ Spartak Čelákovice E1020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy