Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální přebor 2. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Pufler Václav2001TJ Sokol Uhlířské Janovice C280100.00%
2.Hatala Peter1963Sokol Močovice C311191.67%
3.Mulenková Eva2000TJ Sokol Uhlířské Janovice C27187.50%
4.Vacík Patrick1984SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D27187.50%
5.Franc Lukáš1983TJ Sokol Chlístovice27187.50%
6.Hnízdo Petr1979TJ Sokol Zbraslavice B27187.50%
7.Král Jiří1966TJ Sokol Uhlířské Janovice C26185.71%
8.Vaněk Jiří1959SKP Olympia Kutná Hora B36185.71%
9.Ronovský Milan1957Sokol Močovice C310283.33%
10.Kárník Jiří2003TJ Sokol Malín E25183.33%
11.Kačírek David1977SKP Olympia Kutná Hora B39281.82%
12.Babka Dominik2005SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D39375.00%
13.Král Milan1955TJ Sokol Chlístovice26275.00%
14.Frajt František1951TJ Sokol Kácov37370.00%
15.Kvaček Miloslav1972Sokol Močovice C37463.64%
16.Friš Miroslav1963SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C25362.50%
17.Nácovský Ondřej2007SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C25362.50%
18.Šimková Aneta2001TJ Sokol Uhlířské Janovice C25362.50%
19.Sosnovec Bohumil1963TJ Sokol Malín E25362.50%
20.Hurt Jan1978SKP Olympia Kutná Hora B36460.00%
21.Jandík Luboš1964TJ Sokol Zbraslavice B37558.33%
22.Cendelín Filip2008SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D24357.14%
23.Lepič Jaroslav1961TJ Sokol Kácov36650.00%
24.Podholová Soňa1985TJ Sokol Chlístovice24450.00%
25.Novotný Pavel1970TJ Sokol Kácov35550.00%
26.Krupička Jaroslav1960SKP Olympia Kutná Hora B34544.44%
27.Melvald Lukáš1977TJ Sokol Malešov23442.86%
28.Jajčišin Martin1970SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D35741.67%
29.Břečka Josef1965TJ Sokol Zbraslavice B35741.67%
30.Fuchs Josef1949TJ Sokol Zbraslavice B34640.00%
31.Zikmunda Petr1966TJ Sokol Chlístovice23537.50%
32.Baloun Jan2004SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C23537.50%
33.Svoboda Jiří2004TJ Sokol Malín E34833.33%
34.Novotný Luboš1959Sokol Močovice C33730.00%
35.Douda Jiří1962TJ Sokol Malešov33827.27%
36.Fiedler Jan1956TJ Sokol Malín E32625.00%
37.Kamenář Jan1991TJ Sokol Malešov21614.29%
38.Mráz Zdeněk1972TJ Sokol Malešov21614.29%
39.Kapička Aleš1983TJ Sokol Malešov21712.50%
40.Veverková Kateřina2003TJ Sokol Malín E31910.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 6 zápasů
1.Svoboda Josef1940TJ Sokol Kácov33260.00%
2.Herout Václav1981SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C12250.00%
3.Förster Vojtěch2006SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D12250.00%
4.Förster Tomáš2009SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D12250.00%
5.Dolejš Ladislav2003SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C11233.33%
6.Kohout Milan1959TJ Sokol Kácov11233.33%
7.Sojka Tomáš1995TJ Sokol Chlístovice11325.00%
8.Zatřepálek Filip2000TJ Sokol Chlístovice11325.00%
9.Puflerová Markéta2006TJ Sokol Uhlířské Janovice C11325.00%
10.Fuchsová Adéla2008SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C21420.00%
11.Uhrová Tereza2005TJ Sokol Malín E1040.00%
12.Skalický Tomáš1969TJ Sokol Uhlířské Janovice C1040.00%
13.Nešpor Miroslav1952TJ Sokol Uhlířské Janovice C1040.00%
14.Starý Milan1961TJ Sokol Malešov1040.00%
15.Kupsa Radim2008SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C1040.00%
16.Kupsa Tomáš2008SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C1040.00%
17.Stoklasa Jan2002TJ Sokol Zbraslavice B1040.00%
18.Hervertová Natálie2001TJ Sokol Chlístovice1040.00%
19.Vlach Luděk1974SKP Olympia Kutná Hora B2050.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 3 zápasy
1.Král Miloslav1953TJ Sokol Chlístovice120100.00%
2.Chyba Jaroslav1950SKP Olympia Kutná Hora B120100.00%
3.Förster Josef1971SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D110100.00%
4.Šmíd Jan1948TJ Sokol Kácov11150.00%
5.Křemenák Josef1973TJ Sokol Chlístovice1020.00%
6.Stojanov Alexandr1951Sokol Močovice C1020.00%
7.Fuchsová Kateřina2006SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C1020.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy