Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Krajská soutěž II. třídy sk. B
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Slavík Lukáš2004TJ Ostrava KST F260100.00%
2.Vitásek Daniel2006TJ Ostrava KST F250100.00%
3.Hýl Jakub2006TJ Ostrava KST F240100.00%
4.Baroš Antonín2005SKST Baník Havířov E140100.00%
5.Slaný Martin2008SKST Baník Havířov E25183.33%
6.Slaný Vojtěch2005SKST Baník Havířov E24180.00%
7.Merta Tomáš1966TJ Sokol Radvanice26275.00%
8.Kindl Tomáš2003TJ Ostrava KST F23175.00%
9.Segetová Patricie2004TJ Sokol Děhylov13175.00%
10.Straková Bára2005TJ Sokol Děhylov13175.00%
11.Vavřínek Hubert1954TTC Bolatice B13175.00%
12.Laburda František1985TTC Bolatice B25271.43%
13.Zářický Petr1978SK Slavia Orlová B24266.67%
14.Synek Petr1975TJ Sokol Děhylov24357.14%
15.Koblovská Dominika1998TJ Sokol Děhylov24357.14%
16.Pastrňák Jan1966TJ Sokol Radvanice24357.14%
17.Pavlínek Zdeněk1962TJ Sokol Radvanice24450.00%
18.Vůjtek Ivo1964TTC Hať23350.00%
19.Smetka Pavel1961TTC Hať12250.00%
20.Libscher Petr1968TTC Hať23442.86%
21.Synková Kristýna1998TJ Sokol Děhylov23442.86%
22.Trávníček Jakub1994KLUBsten Karviná23537.50%
23.Szotek David2003KLUBsten Karviná22433.33%
24.Kupec Ladislav1998SK Slavia Orlová B22433.33%
25.Plaček Tomáš1966TTC Hať21516.67%
26.Strak Martin1978TTC Bolatice B21516.67%
27.Maier Zbyněk1989TTC Bolatice B21614.29%
28.Topinka Bohumír1951TJ Sokol Radvanice1040.00%
29.Škerko Milan1974SK Slavia Orlová B2060.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Cabák Josef1949TTC Siko Orlová D120100.00%
2.Sikora Ladislav1962TTC Siko Orlová D120100.00%
3.Branný Tomáš2002TTC Siko Orlová D120100.00%
4.Musil Milan1960TTC Siko Orlová D120100.00%
5.Mazůrek Matěj1999SKST Baník Havířov E120100.00%
6.Grimmerová Diana2004SKST Baník Havířov E120100.00%
7.Janošec Jakub2009SKST Baník Havířov E11233.33%
8.Zajíc Filip2004KLUBsten Karviná11233.33%
9.Muroň David1970TJ Sokol Radvanice11233.33%
10.Górecki Bronislav1966KLUBsten Karviná11233.33%
11.Bajtek Pavel1964TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.1020.00%
12.Bednář Otakar1962TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.1020.00%
13.Rataj Jakub1984TTC Bolatice B1020.00%
14.Chlán Vladimír1967TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.1020.00%
15.Pískala Pavel1991TTC Hať1020.00%
16.Janovský Aleš1974TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.1020.00%
17.Motyková Martina1990KLUBsten Karviná1030.00%
18.Valčák Petr1985SK Slavia Orlová B1030.00%
19.Čížek Aleš1986KLUBsten Karviná1030.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy