Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Regionální přebor I. třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Kolátor Radomil1969Sportovní klub Jihlava B280100.00%
2.Nešpor Ladislav1969SKST Třešť D280100.00%
3.Lély Jan2003TJ Sokol Kamenice B270100.00%
4.Latocha Jan1985Tělocvičná jednota Sokol Puklice A140100.00%
5.Vyskočil Štěpán2001Sportovní klub Jihlava B140100.00%
6.Fryš František1988TJ Sokol Kamenice B27187.50%
7.Havel Miloslav1982SKST Třešť D27187.50%
8.Wiederlechner Marek1974TJ Sokol Kamenice B26185.71%
9.Reiterman Jaroslav1966TJ Sokol Kamenice B26275.00%
10.Jakoubek Oldřich1962Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A26275.00%
11.Kozák Zdeněk1970SKST Třešť D26275.00%
12.Sebroň Jiří1960Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A26275.00%
13.Klimeš Martin1995TJ Věžnice A13175.00%
14.Švec Jaroslav st.1963SK Telč B13175.00%
15.Koláček Lukáš1987SK Telč B13175.00%
16.Novák Filip1997SK Telč B13175.00%
17.Goliáš Stanislav1961SK Telč B25362.50%
18.Koláček Ivo1992Sportovní klub Jihlava B25362.50%
19.Kovář Pavel1964Tělocvičná jednota Sokol Puklice A12250.00%
20.Tlačbaba Martin1988TJ Věžnice A12250.00%
21.Chudoba Jakub1990Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B12250.00%
22.Kovář Michal1986SKST Třešť D24450.00%
23.Moc Karel1951SK Telč B24450.00%
24.Šlapal Viktor1977Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A23537.50%
25.Ruta Pavel1976Tělocvičná jednota Sokol Bedřichov A23537.50%
26.Hlaváček Jaroslav1956TJ Sokol Batelov A11325.00%
27.Hájek Antonín1964TJ Sokol Batelov A11325.00%
28.Musil Josef1957Slavoj Polná C11325.00%
29.Hlaváček Radek1982TJ Sokol Batelov A11325.00%
30.Frydrychovský Pavel1964Sportovní klub Jihlava B11325.00%
31.Hos Roman1984Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B11325.00%
32.Dočekal Milan1975TJ Věžnice A11325.00%
33.Cveček Martin1979Slavoj Polná C11325.00%
34.Szathmary Roman1972TJ Věžnice A11325.00%
35.Slavík František1953Tělocvičná jednota Sokol Puklice A21516.67%
36.Chvojsík Jaroslav1964Tělocvičná jednota Sokol Puklice A21712.50%
37.Pospíšil Miroslav1957Slavoj Polná C1040.00%
38.Rambousek Jan2008Sportovní klub Jihlava B1040.00%
39.Novotný Zdeněk1944Tělocvičná jednota Sokol Puklice A1040.00%
40.Veselý Martin1965SK Telč B1040.00%
41.Manelyuk Denys2005Slavoj Polná C1040.00%
42.Brussmann Jiří1993Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B1040.00%
43.Hons David2006Sportovní klub Jihlava B1040.00%
44.Pikolon Karel1965Tělocvičná jednota Sokol Brtnice B1040.00%
45.Pech František1948Tělocvičná jednota Sokol Puklice A1040.00%
46.Fraj František1975TJ Sokol Batelov A1040.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy
1.Novák Kamil1983Tělocvičná jednota Sokol Puklice A1020.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 2 zápasy
1.Peštál Matyáš2002TJ Sokol Kamenice B1010.00%
2.Kopečný Miroslav1975TJ Sokol Kamenice B1010.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy