Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Městský přebor 1.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Fabián Tomáš1989Orel Stará Bělá4160100.00%
2.Korbel Richard1977TTC ENFIREEX OSTRAVA B3120100.00%
3.Zeman Karel1983VSK VŠB-TU Ostrava518194.74%
4.Hájko Marian1964SK Vřesina LT414193.33%
5.Rinka Alfred1959TJ Sokol Radvanice-Bartovice B311191.67%
6.Korbel Karol1948TTC ENFIREEX OSTRAVA B518290.00%
7.Hejl Petr ml.1980TJ Sokol Horní Lhota517289.47%
8.Oborný Dominik1999SK - SVINOV E516480.00%
9.Reška Vladislav ml.1994VSK VŠB-TU Ostrava516480.00%
10.Bzonek Martin1984SK Vřesina LT412380.00%
11.Adamčík Jiří1997TJ Sokol Horní Lhota515478.95%
12.Lysek Tomáš2001SK - SVINOV E515575.00%
13.Cigánek Tomáš1979TTC ENFIREEX OSTRAVA B412475.00%
14.Osvald Petr1967TJ Sokol Hrabůvka B411568.75%
15.Vavrečka Radomír ml.1971TJ Sokol Hrabůvka B38466.67%
16.Pecha Pavel1997SSVČ Don Bosco38466.67%
17.Stempak Lukáš2001TJ Sokol Hrabůvka B513765.00%
18.Demek Jakub1986SK Vřesina LT37463.64%
19.Topinka Bohumír1951TJ Sokol Radvanice-Bartovice B410662.50%
20.Pavlínek Zdeněk1962TJ Sokol Radvanice-Bartovice B410662.50%
21.Novák Miloš1965TTC ENFIREEX OSTRAVA B410662.50%
22.Osvald David1990TJ Sokol Hrabůvka B410662.50%
23.Bílý Michal1996SSVČ Don Bosco410662.50%
24.Kolenčiak Ivan1956TJ Sokol Radvanice-Bartovice C37558.33%
25.Lodňan Josef1959TJ Sokol Radvanice-Bartovice C511955.00%
26.Kursa Jiří1954TJ Sokol Horní Lhota510952.63%
27.Zajac Radek1976SK Vřesina LT36650.00%
28.Teichmann Tomáš1978TJ B. Š. Mariánské Hory36650.00%
29.Kus Ondřej2000SK - SVINOV E36650.00%
30.Staffin Petr1997VSK VŠB-TU Ostrava36650.00%
31.Jankovič Jan1978TJ Sokol Klimkovice47846.67%
32.Kurial Patrik1996VSK VŠB-TU Ostrava35741.67%
33.Milkov Tomáš2003SK - SVINOV E35741.67%
34.Fabián Miloš1958Orel Stará Bělá461037.50%
35.Fabián Miroslav1958SK Vřesina LT34833.33%
36.Muroň David1970TJ Sokol Radvanice-Bartovice B34833.33%
37.Ščuka Rostislav2001SSVČ Don Bosco34833.33%
38.Mikula David1975TJ B. Š. Mariánské Hory451131.25%
39.Hrbáček Josef1960TJ Sokol Radvanice-Bartovice C451131.25%
40.Stibor David1969TJ Sokol Polanka551327.78%
41.Juchelka Miroslav1954TJ Sokol Klimkovice33827.27%
42.Bartoš Jiří1977TJ Sokol Klimkovice441126.67%
43.Buroň Jiří1976TJ Sokol Polanka33925.00%
44.Kožušník Jiří1952TJ Sokol Radvanice-Bartovice C33925.00%
45.Štelar Petr1981TJ Sokol Klimkovice33925.00%
46.Mikula Libor1951TJ B. Š. Mariánské Hory441225.00%
47.Venclík Lumír1986TJ Sokol Polanka421412.50%
48.Vylegala Tomáš1997TJ Sokol Polanka50180.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 10 zápasů
1.Mihula Radim1962TJ Sokol Polanka25362.50%
2.Štec Alexander2005SSVČ Don Bosco23260.00%
3.Chobot Pavel1982TJ Sokol Radvanice-Bartovice C24450.00%
4.Zapletal Jiří1956SSVČ Don Bosco24450.00%
5.Stempak Tomáš2001TJ Sokol Hrabůvka B24450.00%
6.Bělík Petr1973TTC ENFIREEX OSTRAVA B24450.00%
7.Mayrhofer Jindřich1989VSK VŠB-TU Ostrava23442.86%
8.Fabián Miloš ml.1978Orel Stará Bělá23537.50%
9.Pawlas Nikolas2006SSVČ Don Bosco22528.57%
10.Hrbáč Roman1973TJ Sokol Horní Lhota22625.00%
11.Henžel Miroslav1968SK - SVINOV E22625.00%
12.Merta Marek1969TJ Sokol Klimkovice21614.29%
13.Kupec Rostislav1962TJ Sokol Radvanice-Bartovice C21712.50%
14.Kučera Radek1975Orel Stará Bělá21712.50%
15.Folvarčný Petr1967TJ Sokol Polanka21712.50%
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů
1.Krupa Daniel1998TTC ENFIREEX OSTRAVA B140100.00%
2.Pavelek Ondřej2004Orel Stará Bělá140100.00%
3.Bedry Jakub1972TJ Sokol Horní Lhota130100.00%
4.Kočí David1968TJ B. Š. Mariánské Hory12250.00%
5.Stempak Vasil1963TJ Sokol Hrabůvka B11150.00%
6.Dostál Radim1965Orel Stará Bělá12250.00%
7.Plaček Lumír1976SK Vřesina LT12250.00%
8.Cikryt Michal1980SK Vřesina LT11233.33%
9.Röder Jiří1977Orel Stará Bělá11325.00%
10.Válek Petr1965TTC MG Odra GAS Vratimov C11325.00%
11.Zajíc Filip2004TTC MG Odra GAS Vratimov C11325.00%
12.Štůsek Dušan1957TTC MG Odra GAS Vratimov C11325.00%
13.Schneider Ondřej1997TJ Sokol Hrabůvka B11325.00%
14.Rybář Václav1954TJ B. Š. Mariánské Hory11325.00%
15.Kuchař Andrej2004TJ B. Š. Mariánské Hory11325.00%
16.Gronych Jiří1963SK Vřesina LT11325.00%
17.Vláha Jiří1943VSK VŠB-TU Ostrava11325.00%
18.Vicher Roman1976TJ Sokol Radvanice-Bartovice C11325.00%
19.Mička Jaroslav1965SK - SVINOV E11325.00%
20.Barták Tomáš1973SK - SVINOV E11325.00%
21.Mončka Petr1962TJ Sokol Hrabůvka B1020.00%
22.Zeman Tomáš2010VSK VŠB-TU Ostrava2020.00%
23.Štolba Miroslav1957TJ B. Š. Mariánské Hory1040.00%
24.Kolpak Tomáš2007TTC MG Odra GAS Vratimov C1040.00%
25.Zíka Milan1976VSK VŠB-TU Ostrava1040.00%
26.Černý Vojtěch2006TJ Sokol Horní Lhota1040.00%
27.Jurčík Lukáš2005TJ Sokol Horní Lhota1040.00%
28.Kubín Jaromír1947TJ Sokol Radvanice-Bartovice B1040.00%
29.Konrád Marek2004TTC MG Odra GAS Vratimov C1040.00%
30.Neuvirth Jan1953TJ Sokol Radvanice-Bartovice B1040.00%
31.Grundza Martin1996SSVČ Don Bosco1040.00%
32.Fabián Tobiáš2011Orel Stará Bělá1040.00%
33.Frančík Miroslav1990TTC MG Odra GAS Vratimov C1040.00%
34.Vlček Patrik1999TTC MG Odra GAS Vratimov C1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy