Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Úspěšnost dvouher - Městský přebor 2.třídy
(základní část)
 HráčNar. DružstvoP.U.SkóreÚsp.
1.Lysek Tomáš2001SK - SVINOV F311191.67%
2.Merta Marek1969TJ Sokol Klimkovice B414287.50%
3.Fabián Miloš ml.1978Orel Stará Bělá B39281.82%
4.Hranická Jana1971TJ Sokol Výškovice413381.25%
5.Marek Martin1970TJ Sokol Krásné Pole516480.00%
6.Bódiová Milena1974TJ Sokol Krásné Pole515575.00%
7.Mončka Petr1962TJ Sokol Hrabůvka C412475.00%
8.Velký Dalibor ml.1998TJ Sokol Horní Lhota B412475.00%
9.Jurčík Lukáš2005TJ Sokol Horní Lhota B412475.00%
10.Kunz Martin1964TJ Sokol Proskovice39375.00%
11.Stempak Lukáš2001TJ Sokol Hrabůvka C411568.75%
12.Mojžíš Pavel1981TJ Sokol Krásné Pole411568.75%
13.Hinšt František1957TJ Sokol Výškovice410566.67%
14.Zajíc Filip2004TTC MG Odra GAS Vratimov D410566.67%
15.Dokoupil Jiří1984VSK VŠB-TU Ostrava B410662.50%
16.Stempak Tomáš2001TJ Sokol Hrabůvka C37558.33%
17.Kočí David1968TJ B. Š. Mariánské Hory B49756.25%
18.Vilím Stanislav1954TJ Sokol Klimkovice B49756.25%
19.Válek Petr1965TTC MG Odra GAS Vratimov D48753.33%
20.Ryška Petr1946TJ B. Š. Mariánské Hory B59852.94%
21.Caha Jiří1967SSVČ Don Bosco B36650.00%
22.Rybář Václav1954TJ B. Š. Mariánské Hory B5101050.00%
23.Jankovič Jan1978TJ Sokol Klimkovice B48850.00%
24.Plhák Ondřej1968TJ Sokol Krásné Pole591145.00%
25.Vereš Bohumil1967SK - SVINOV F35741.67%
26.Hrubý Lukáš2002TTC MG Odra GAS Vratimov D46940.00%
27.Jurčík Petr1978TJ Sokol Horní Lhota B461037.50%
28.Bedry Jakub1972TJ Sokol Horní Lhota B461037.50%
29.Chodurek Jiří1965TJ B. Š. Mariánské Hory B34833.33%
30.Pawlas Nikolas2006SSVČ Don Bosco B34833.33%
31.Sahaj Jaroslav1961TJ Sokol Proskovice34833.33%
32.Kreisinger Rostislav1983TJ Sokol Výškovice451131.25%
33.Zíka Milan1976VSK VŠB-TU Ostrava B451131.25%
34.Barták Tomáš1973SK - SVINOV F451131.25%
35.Grundza Martin1996SSVČ Don Bosco B321016.67%
36.Kurial Patrik1996VSK VŠB-TU Ostrava B321016.67%
37.Štec Alexander2005SSVČ Don Bosco B30120.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 10 zápasů
1.Kučera Radek1975Orel Stará Bělá B270100.00%
2.Pavelek Ondřej2004Orel Stará Bělá B270100.00%
3.Dyba Daniel1973TJ Sokol Hrabůvka C25362.50%
4.Fabián Miloš1958Orel Stará Bělá B24357.14%
5.Sojka Radim1965TJ Sokol Proskovice24450.00%
6.Miko David1996SSVČ Don Bosco B23537.50%
7.Stempak Vasil1963TJ Sokol Hrabůvka C23537.50%
8.Mička Jaroslav1965SK - SVINOV F23537.50%
9.Václavík Vojtěch1978VSK VŠB-TU Ostrava B23537.50%
10.Havrlantová Klára2007TJ Sokol Klimkovice B23537.50%
11.Frais René1971TJ Sokol Proskovice22433.33%
12.Broskevič Jan1998VSK VŠB-TU Ostrava B21712.50%
13.Kolpak Tomáš2007TTC MG Odra GAS Vratimov D21712.50%
14.Benedík Jaroslav1965TJ Sokol Výškovice21712.50%
15.Knop Jakub2006TJ Sokol Proskovice3090.00%
Hráči, kteří odehráli méně než 5 zápasů
1.Röder Jiří1977Orel Stará Bělá B140100.00%
2.Kalina František1989TTC MG Odra GAS Vratimov D130100.00%
3.Mayrhofer Jindřich1989VSK VŠB-TU Ostrava B13175.00%
4.Zapletal Jiří1956SSVČ Don Bosco B13175.00%
5.Šimko Tomáš1984Orel Stará Bělá B12250.00%
6.Schneider Ondřej1997TJ Sokol Hrabůvka C12250.00%
7.Pokojský Čestmír1949TJ B. Š. Mariánské Hory B11233.33%
8.Kožušník Milan1952TJ B. Š. Mariánské Hory B11325.00%
9.Kokeš Martin1970TJ Sokol Výškovice11325.00%
10.Havrlant Tomáš1968TJ Sokol Krásné Pole11325.00%
11.Hejneš Jan1981Orel Stará Bělá B11325.00%
12.Polášek Petr1963SK - SVINOV F11325.00%
13.Mroz Jaroslav1970TJ Sokol Výškovice11325.00%
14.Jahoda Dušan1966TJ Sokol Klimkovice B11325.00%
15.Vidlička Jan2007TJ Sokol Proskovice1010.00%
16.Lébl Zdeněk1954TJ Sokol Výškovice1010.00%
17.Chaleplis Christos1955TJ B. Š. Mariánské Hory B1040.00%
18.Kuchař Andrej2004TJ B. Š. Mariánské Hory B1040.00%
19.Kotlár Robin2003SSVČ Don Bosco B1040.00%
20.Adamec Petr1968TTC MG Odra GAS Vratimov D1040.00%
21.Henžel Miroslav1968SK - SVINOV F1040.00%
22.Bala Jiří1966TJ Sokol Klimkovice B1040.00%

Úspěšnost v Play Off/Play Out
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy